Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2016-05-02 09:17:55
Sveiki.
Loretukai tu grįžai????? :-), :-), :-). Greitai pasakoji apie save :-). Kaip tau sekasi? Kodėl nusprendei grįžti?
Prisiduodu: dabartinis svoris 71,3. -700 gr. Toks buvo šeštadienį ryte. Laikiausi delčios dietos. Viskas buvo ok iki tol, kol..... negrįžo vaikai. Na tris dienas išlaikiau, ketvirtą buvo tiesiog neįmanoma. Taigi 2 dienas Lucky day, su daaaug sporto (judėjimo).
Šiandien ritmas. Dievinu ritmą!
Visiems geros dienos ir darbingos savaitės!
2016-05-02 15:49:54
Na matai Cihita ko tau reikejo, pasirodo pokyciu gyvenime ir va viskas eina lyg is pypkes. Saunuole saunuole :)
2016-05-02 19:47:38
Loretukai, sveika sugrizus! Lauksim zinuciu, netingek .
Cihitai sveikinimai su perlipta 73kg riba!! Radai savo gelbejimosi rata ir prasau- reuzltatai puikus.Saunuole!
2016-05-03 13:37:32
Šiandien su mažąja einame stoti į meno mokyklą. Mokysimės dailės. Piesiny, čia sutapimas ar kaip? Per dukrą aš raminsiu nervus :-) :-):-).
Tokiam gelbėjimosi ratui nepritaria kilo dietologės. Tiesa, šiandien sveriu vėl 72 (ir kokio velnio rioglinausi ant tų svarstyklių?????),kita vertus džiaugiuosi, kad po tokio audringo savaitgalio ne tiek ir daug. Susitvarkysiu iki šeštadienio. O šeštadienį mano mažosios gimtadienis. Susikvietė visą klasę, aprangos kodas sportiškai, inventorius dviratis. Taigi daba lėksiu su dviračiu paskui juos. Na ir gyvenimas, nėra kada pasenti :-).
2016-05-03 18:55:58
cia as, piesinys
2016-05-03 22:50:54
Vaikai jau užmigdyti, serialas dar neprasidėjo todėl galiu skirti laiko Jums mielosios ir mielieji. Sugrįžau, nes bijau. Jau pasiekiau magišką skaičiuką99,99. Gražus....O gal pasilikti tokį, o gal pasiekti 88,88 irgi nebjaurus. Bet nėra taip blogai per metus sugrįžo tik 7 kg. Tad bandysiu juos pamesti, o gal ir dar daugiau. Skanių naktipiečių
2016-05-05 11:45:29
na va, Cihita, jus pradesit piest, o as savo piesinius uzmeciau, nerandu laiko prie ju prisest. liko 2 dalys to Paryziaus, ir -niekaip. Traukia i lauka pasedet, saulyte tokia grazi dabar, nors vis dar nera labai silta.
bet pieskit abi su dukra, nuostabus uzisemimas!
ir grazaus jums gimtadienio, sportisko svarbiausia. tai bent!
2016-05-05 11:53:47
Loretuk, ar grisi prie savo dienorascio?
Tavo jumoro jausmo niekas nesugebejo aplenkt, taves tikrai truksta.
Siek tobulo ir laimingo skaiciaus- 77,77777
Naktipeciai buvo skanus, nes ju nebuvo.
O kaip pas tave?
2016-05-24 09:52:42
Kur Cihita pradingo?
2016-05-25 08:38:24
Aš dar čia. Tiesiog daug ko nutiko mano gyvenime per tą laiką. Kaip rašiau pakeičiau darbą. Tikėjausi gyventi ramiau, o gavosi kaip visada. Nesitikėjau naujame darbe rasti buvusios darbuotojos tokį baisų palikimą, nesutvarkyti dokumentai ir t.t. Esu kruopšti, pas mane turi būti viskas sutvarkyta..... Didžiulė įtampa, nervai, skubėjimas susitvarkyti kuo greičiau, 2 dienas pas mus vykę didžiuliai renginiai, kuriuose 2 d, koncertavo grupė "69 danguje" ir apsilankė apie 400 žmonių, visokie renginiai ir reikalai padarė savo, atsidūriau reanimacijoje. Tiesiog šeštadienį atsibudusi negalėjau atsikelti, viskas taaaip sukosi ratu, kaip karuselėje. Tokio jausmo dar neturėjau, nieko tau neskauda, viskas sukasi ratu ir atsikelti negali.....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS