Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2016-04-05 20:28:40
Cihita, pasiimk i nauja darbo vieta ka nors savo- savo puodeli, pakaba rubams, lekstele, vazele, gele- bet ka, kas ,,tavo,, tai pades nauja vieta prisijaukint. Zinoma, kad nedrasu ir stresas, nes vieta nauja. Reikia laiko, kad isivaziuot, tad skirk jo sau pakankamai. Visi kiti palauks.Tik negalvok, kad ,,va, reikia kito lukescius pateisint,,- tai tik bereikalinga galvasopi sukelia. Juk priime tave? Vadinas jau pateisinai. O visa kita ateis. Klaidu nebijok, visi jas daro. Zinai, kokia teisinga reakcija i teigiamus ir neigiamus komentarus? Pirmuosius daugini is 10, antruosius dalini is 100. Ka gausi, tokia ir bus tikroji verte.
Viskas bus gerai.
2016-04-11 16:49:15
Prisiduodu 72,0. -200 gr. Apetitas visiškai sumažėjo, pamirštu, kad reikia valgyti pavakarius. Čia privatumo nedaug. Jaučiasi nuovargis, bet aš nepasiduodu. Viskas bus gerai, kitaip ir būti negali :-)
2016-04-13 15:22:54
Šiandien padariau išvadą: jei pritrūks man motyvacijos - užeik į seną darbą ir tada į naują lėksi, kaip ant sparnų!
2016-04-16 20:17:48
Šią sav. 100 gr. paaugau. Kalti pietūs kavinėse. Neturėjau kur dingti, arba renkiesi iš kavinės maisto arba lieki nevalgiusi. Ne visada išeina taip, kaip planuoji.............
Tikiuosi kita sav. bus ramesnė. Laukiu delčios dietos. Ji man padėjo išjudinti svorį, per ją numečiau 2 kg, kurie nepriaugo. Ji patinka ir mano dukrai, taigi turiu palaikymo komandą :-)

O kaip sekasi jums?
2016-04-17 11:43:03
100 g tai smulkmena ir tikra tiesa, kad ne visada iseina kaip nori. Lengva mesti svori kai vyrauja rutina, bet iskilus kitoms aplinkybes ir nukrypstama. Kita vertus gal dar priklauso nuo to noro stiprumo, kai pasakom, kad ai na juk nieko tokio viena karta, tai ir rezultata turim. As jei grieztai laikausi, tai galiu atsilaikyti visiems nukrypimams, kavineje valgau tik vistiena su darzovemis, bet kai mintyse turiu tik tiksla nepriaugti, tada ir atsipalaiduoja mano stabdis.
2016-04-17 17:35:21
Taip Nora ir aš taip valgau, vištiena arba žuvis su daržovėmis. Tik nežinai kaip gaminama vištiena....
Svorį man reikia mesti. Meniu nesinaudojau. Žiūrėjau ką turiu šaldytuve. Reikia vėl susiimti. Juk tiek nedaug beliko, tik 4 kg iki tikslo.
Dabar esu numetusi lygiai 10. Tie 4 yra kartu ir daug, nes svorį reikia ir išlaikyti. Tokie pamąstymai lietingą sekmadienį.....
2016-04-23 20:58:48
O je, niekas manęs nepasiilgo? Kalbėsiu pati su savimi. Apžvelgsiu praėjusią savaitę. O ji buvo ramesnė. Svorio nenumečiau, bet ir nepriaugau. Šiandien Lucky day, tai atsivalgiau saldėsių, netaupiau, nes žinau, kad reikia persivalgyti. Kitą sav. darysiu delčios dietą. Ji man patiko. Tai lyg organizmo apsivalymas. Norit juokitės, norit ne, bet mėnulis mane veikia ir net labai. Pajutau savo kailiu. Tokia dieta ne veltui sugalvota. Po truputį apsiprantu su nauju darbu, jis man patinka, įdomus. Net dukra pastebėjo, kad aš daug ramesnė, sako pagaliau galima su tavimi normaliai pasikalbėti :-).

O kaip sekasi jums?
2016-04-25 16:38:20
Forumas aprimes, visos susikaupusios vasaros issukiais :) Dziugu, kad nepriaugai kg :) O ar laikeisi plano, ar buvai nuklydusi i sona? As jau truputi atsipalaidavau ir leidziu sau po 1-2 nuodemeles per savaite. Bet pasirodo tada lucky day man nepriklauso, ji skirta tik toms, kas grieztai maitinasi pagal kaloriju deficita.
2016-04-25 19:24:47
forumas rimsta,matyt taip gaunasi todel kad tos, kurios daugiausia rase, dabar uzsiima is esmes svorio palaikymu ar balansuoja netoli to. Visi pradzios klausimai aptarti ir daugmaz isspresti. nauja ,,karta,, dar nelabai isivaziavus su rasymu, bet gal dar tai ateis.
saunuole, kad islaikai ka pasiekei, tei tikrai nera lengva. sekmes laikantis delcios dietos, jei ji tau tinka, kodel gi ne?
2016-05-01 13:43:42
Sveikos Močiutės Mamytės ir Krikšto Mamos. Visas nuoširdžiai sveikinu su švente.
Aš vėl čia. Malonu( o gal ne) matyti skaityti tuos pačius vardus.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS