Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2016-03-29 13:37:10
Sveikos merginos, po kiekvienos lucky dienos, man sugryzta svoris apie 1 kg., taciau pasisverus pries lucky diena, nebelieka to kilogramo ir dar vieno ))))) per 5 savaites, atsikraciau 5 kg. Nors nepasakyciau, kad labai smarkiai laikausi maitinimosi plano. Isgeriu vyno taure ar sampano )))) o per velykas dvi diena teko padaryti laimingomis dienomis. Anyta niekaip nebutu supratusi, jei buciau sedejusi prie stalo ir nevalgiusi lasinuku, ar kiaulienos su bulvemis )))) senukai ruosesi, siltai prieme, nesinorejo ju iskaudinti. Plius uzsibreziau, perdideli tiksla, numesti lasinukus iki 60 kg. numeciau 5 kg ir ziuriu, kad jei dar 5 numesiu, bus nekas )))))) taigi dar kokie -2 ir pakaks. Bet as kaifuoju nuo tokio maitinimosi budo ir tikrai ji islaikysiu. Dviem ismierom drabuziai sumazejo....tiesiog negaliu atsidziaugti.
2016-03-29 19:14:29
Lavanda, Viesule, kaip smagu, kad jums sekasi :-). Taip ir toliau, kaip sako Piesinys negalima dairytis nei atgal, nei į šonus. Mes žiūrime tik pirmyn.
Nora puikiai pailsėjai, o tie kg greitai nutirps, kai tik stosi į ritmą :-).
Tuo vadovaujantis šiandien atsisveikinau su bendradarbiais ir darbu, kurį išdirbau 27 m. Ar man skaudu? Manau, kad ne. Man užsinorėjo naujų pokyčių, naujų pažinčių, naujos gyvenimo eigos, naujų vėjų. Neeeeežinau, kas man užėjo, bet einu, kaip per sapną....Atsisveikindama bendradarbiams tai sakiau, o kai atsibusiu, gal būt jūs rasite mane stovinčią prie kabineto durų. Gal būt....
2016-03-29 19:23:45
Reikia drąsos, kad stovėtum tvirtai, kai kiti atsitraukia ar atsiduoda baimei; reikia drąsos, kad paaukotum šiandieną dėl rytojaus; reikia drąsos, kad paaukotum žinomą dėl nežinomo; reikia drąsos, kad paleistum vieną paukštį, esantį rankoje, tam, kad gautum du ar daugiau, tupinčius krūmuose, ir reikia labai daug drąsos, kad stovėtum vienas ir kovotum už tai, ko nori. Tokiais Viko Malkanio žodžiais mane išleido bendradarbiai.
Manau jie yra teisūs.....

2016-03-29 22:24:39
Cihita, tu ta ruba paprasciausiai isaugai.Drasos reikejo kitiems ta pasakyti. O toliau viskas eis kaip is pypkes.Tau nereikia gaudyti krumuose tupinciu pauksciu- tu pati esi paukste, kuriai buvo paristi sparnai. Raiscius ant zemes ir...kilk!
2016-03-29 23:10:25
Zaviuosi Cihita tavo sprendimu ir linkiu tik sekmes ir zengti tiesiai iskelta galva :)
2016-04-02 15:25:12
Baigėsi laaaabai emociškai sunki savaitė. Visko buvo daug.....
Šiandieninis svoris 72.2. - 800 kg. Tiesa pasilaikiau delčios dietos, kaip rašė kilo.lt, tik išėjo nelabai tiksliai, nes buvo 2 išleistuvės.
Šiandien Lucky day. Neryju, tik pietums suvalgiau cepeliną ( juk gyvenu tarp cepelinų ir buvau priversta gaminti šeimai). Daugiau jokio nuklydimo, saldumynų nenoriu. Viskas bus gerai!

Viso ko geriausio linkiu ir jums!:-)
2016-04-02 15:27:52
Saunuole Cihita, eini geru keliu, o valios turi gelezines, atsisakyti cepelinu cia ne juokas. Tau tikrai pavyks :)
2016-04-03 15:10:55
Lucky day praėjo lygi 0. Labai džiaugiuosi :-). Baigiu perprast save. Kuo mažiau valgyt vakare. 6 valgymai man netinka.
Piešiny, perpratai mane, man trūko vidinės laisvės!
Jaučiuosi šiandien pavargusi, ima miegas. Streso pasekmė. O gal, kad namie tylu, jokių svečių, jokių žmonių.....Na ir gerai, einu prigult juk šiandien išeiginė, galiu daryt ką noriu :-).
2016-04-04 19:43:43
Cihita,kaip naujos savaites pradzia? Ar jau pradejai isigijineti nauja garderoba?
Kilo reikalai tau klojasi labai puikiai, ir toliau taip!
Saunuole!
2016-04-05 16:37:51
Sveiki visi. Man nauja savaitė prasidėjo intensyviai. Viskas nauja, nauja dokumentacija, nauja darbo vieta, naujas kolektyvas, viskas intensyviai...... Vakar vakare tiek buvau išsekusi, todėl labai užsinorėjau....... duonos ir suvalgiau riekę. Šiandien svoris pakilo 500 gr. Tikiuosi stabilizuotis, negaliu paleisti draugų rankos :-).

Garderobą dar nekeičiu, nes tam neturiu laiko. Reikia nurimti vidumi, sako, kai širdis rami, tai mintys ir darbai būna apgalvoti, o sprendimai teisingi. Be to šiame darbe nelabai kas kreipia dėmesį į mano apsirengimą, nes vieni vyrai :-). Bet džinsų su lopais ir odinių kelnių tikrai ieškosiu :-). Dabar man kiekviena diena, kažkas naujo. Kol kas pasiruošusi priimti visus gyvenimo iššūkius ir nenuvilti žmonių, kurie manimi tikėjo ir palaikė.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS