Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2016-03-24 11:17:51
o as vakar radau grazius patogius dzinsus.pasimatavau,is priekio kaip ir nieko,bet is nugaros pasirode kad dar perstora. tai nepirkau. paskui pagalvojau,kad gal reikejo 1 dydziu mazesnius paimt,motyvacijai. bet motyvacijai turiu daugybe isaigtu,apynauju rubeliu. susilaikiau. varau sportuot.
2016-03-24 13:33:27
ar tie dzinsai su lopais buvo?
2016-03-25 10:03:05
ar dabar madingiausi su lopais? dzinsai tamsiai melyni,su idomiom kisenem ir sviesiom rauksliu imitacijom,liekninantys, Denim. aklai madu neseku. tiesiog su rubu turiu atrodyti graziai,patogiai ir spalvos tikti. ypac man netinka violetines. megstu spalvas,ypac garstyciu,oranzine,zalia. nors ir juoda labai tinka. stebetinai paskutiniu metu man patinka zaliai zydra,juros. pati esu rudens tipo. nepatinka kad lietuviai renkasi niurias spalvas,uztenka niuraus oro.

patiko,kaip cihita rengiasi! ir isvis ji kokia saunuole,nesibodi gyvenimu,energinga,visur speja,su humoru.
2016-03-25 19:27:09
Ech merginos, kad jūs žinotumėt, kaip man dabar sunku....... Nemaniau, kad išėjimas iš darbo gali būti toks skausmingas. Ne man, mano viršininkei.... Antradienis mano paskutinė darbo diena ir reikalų perdavimas. Kai toje darbovietėje dirbi nuo 1988 m. bylų susidarė laaaabai daug. Visi ruošiasi šv. Velykoms, o aš ruošiu darbe perdavimo aktą:-).
Aš nenusimenu! Kaip perskaičiau Sprinteres, kaip reikia mylėti save, tai iš vis pasitaisė nuotaika. Manęs laukia nauji pokyčiai mano gyvenime ir aš jiems pasiruošusi! Kitų blogos emocijos - nuo manęs, kaip vanduo nuo žąsies :-).
Svoriukas krenta ir tuo aš be galo patenkinta:-)
2016-03-26 09:46:46
Čihita, labai fainai, taip ir toliau!
2016-03-27 19:57:21
Sveikinu visas ir visus su šv. Velykomis! Tegul tikrai bundantis pavasaris atneša jums džiaugsmą ir sielos ramybę!

Ką gi, ištiesta draugų ranka tikrai padėjo. Per sav. - 1 kg. Puiku!
Šiandien sielai ir kūnui leidau pailsėti, padariau Lucky day, valgiau naminio torto ir ragavau šampano, juolab, kad mamos jubiliejus. Ryt bandysiu padaryti delčios dietą, kurią rekomendavo kilo dietologė.
2016-03-27 23:34:22
Čihita, kilogramai Tau kaip rodo paskutinė savaitė krenta ir be "super duper" dietų. Kam Tau jos?

Cituoju kilo.lt:
"Delčios dietos minusai:
Numesti kilogramai grįžta;"

Tai kaip, gal nesiblaškom ir tęsiam ką pradėjusios? ;)
2016-03-28 17:24:45
Sveika sugrizusi Cihita :) Tau tikrai viskas pavyks :) Einam toliau
2016-03-29 08:06:22
12 savaiciu cia .Pasirodo viskas labai paprasta .Lucky day nevartoju,nes po jo kilogramas sokteli,kokteiliu nevartoju ,nepriima organizmas .Situ dalyku atsisakiau antra menesi ,supratusi ,kad mano organizmui to nereikia.Jeigu labai noriu ir torto leidziu sau retkarciais,nekankinu saves...Cholesterolio kiekis kraujyja sumazejo/del to manlabai reikejo KILO pagalbos,mityba patinka atsirinkau ,nenuobodi ,svoris sumazejo 4 ,4 kg man tiek ir reikejo.Miela cia.Aciu visiems ,apie jusu pasidalinta informacija.
2016-03-29 13:37:03
Sveikos merginos, po kiekvienos lucky dienos, man sugryzta svoris apie 1 kg., taciau pasisverus pries lucky diena, nebelieka to kilogramo ir dar vieno ))))) per 5 savaites, atsikraciau 5 kg. Nors nepasakyciau, kad labai smarkiai laikausi maitinimosi plano. Isgeriu vyno taure ar sampano )))) o per velykas dvi diena teko padaryti laimingomis dienomis. Anyta niekaip nebutu supratusi, jei buciau sedejusi prie stalo ir nevalgiusi lasinuku, ar kiaulienos su bulvemis )))) senukai ruosesi, siltai prieme, nesinorejo ju iskaudinti. Plius uzsibreziau, perdideli tiksla, numesti lasinukus iki 60 kg. numeciau 5 kg ir ziuriu, kad jei dar 5 numesiu, bus nekas )))))) taigi dar kokie -2 ir pakaks. Bet as kaifuoju nuo tokio maitinimosi budo ir tikrai ji islaikysiu. Dviem ismierom drabuziai sumazejo....tiesiog negaliu atsidziaugti.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS