Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2016-03-22 10:30:42
čihita, tau jau pavyko. Štai tau DU PLIUSAI ++ už dieną ir už praleistą progą:) Piešinys prašo papasakoti apie garderobo atnaujinimą, tai ką darom;) ? Tiesa, nepasakiau savo grandiozinio tikslo - šią savaitę, iki šeštadienio palengvėti 1 kg ir tai yra absoliutus maksimumas, kurį sau leidžiu. Nepaleiskit rankos.
2016-03-22 11:06:16
Garderobo atsinaujinti nesiruošiu, bet spintas išvalyti ir atsikratyti nereikalingų drabužių tai tikrai! Aš turiu naujų drabužių, kurių nė karto neapsivilkau dėl įvairių priežasčių (reikia siaurinti per liemenį, kelnes patrumpinti ir t.t.) Labai gera proga peržiūrėti, pasitaisyti, išrūšiuoti, atsirinkti madingus. Šeštadienį vaikščiojau po parduotuves su dukra ir ieškojome jai batų. Ir patikėkit iš 1000 išsimatuotų porų, ji neišsirinko nė vienų. Netinka ir viskas! Ji bet ko neperka. Dabar ir aš imsiu pavyzdį iš jos. Pirksiu tik tada, kai tikrai reikės :-), arba laaaaabai norėsiu. Kol kas toks noras neužėjo :-).
Vakarykštė diena padarė savo, palengvėjau keliais šimtais gramų :-). Turiu sumažinti kiaušinių vartojimą, nes juose yra daug cholesterolio, o ir kcal turi nemažai. Žodžiu padirbėti dar tikrai yra kur :-).
2016-03-22 11:09:17
Gaudre, kodėl iki šeštadienio? Iki sekmadienio reikia, nes šeštadienis yra Didysis, taigi visiems privalu laikytis dietos :-). Planuoju ir aš 1 kg pamesti :-).
2016-03-22 11:51:35
o aš taip norėčiau naujos suknelės. bet parduotuvėse visai nesilankau. gal reiks prasieit per vilniaus butikus ir ieškot.
2016-03-22 16:15:43
Taip hh, būtinai prasiausk pro parduotuves, reikia pasikelti sau nuotaiką ir suteikti sielai ir kūnui malonumo :-).
O mano gyvenime gali įvykti didžiuliai perversmai.... Tikiuosi (labai), kad tai bus tik man į naudą......
2016-03-22 16:49:57
Kas man parašys, kur man ieškoti Ievos Gerčienės seminaro klausimus ir atsakymus, kad galėčiau ne klausyti, o paskaityti? Padėkite prašau :-).
2016-03-22 17:13:14
Vaje, čihita, kelnes reikia trumpinti, kaip būtų man malonu. Esu iš tų ilgųjų, kurioms visos per trumpos ir kokia problema jas rasti. Matau, kad trumpos, net juokas ima, kai pardavėja primygtinai bando prigydyt, kad kaip tik :). O šiaip gera motyvacija pasiekus kad ir nedidelį tikslą apdovanoti save kokiu nors rūbeliu, rankinuku ir pan. Apsidovanokim, juk nusipelnėm!
2016-03-24 08:26:33
Sveikos, pazystamos ir nepazystamos )))))) pries menesi, norejau lysti i parduotuve ir daryti dideliiiii apsipirkima ))))) nebeilindau i jokius savo dzinsus ar kelnes, isskyrus timpas ))) na uzsitempdavau, bet atrode ziauriai ir susilenkti buvo sunku. O vakar slaviau parduotuves, nes per menesi su kilo.lt komanda is 42 dydzio tapau 38!!!! kaifuoju nuo tokio pasikeitimo ))) igavau pagreiti, dar noreciau atsikratyti kokiu 3 kg, bet tikrai ne daugiau. busiu pasiruosusi pavasariui ir vasarai, tada tikslas pasikeis....ne numesti svorio, o ji islaikyti!!!!
2016-03-24 09:43:06
Viesule, sveikinu su pokyčiais! Puiku :)
Nusipelnei naujo ir dailaus garderobo bei energinga pasitikti pavasarį bei vasarą. Sėkmės išlaikant tai, ką pasiekei ;)
2016-03-24 10:56:24
Aciukas leliumai ))) labai pasistengsiu, ziauriai fainai ))))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS