Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2016-03-07 17:03:50
Ir matai Cihita, tu ne pamaloninai savo skranduka cepelinais, o ji nubaudei :( Cia palyginimui: automobilis vaziuoja dyzelinu ir viskas veikia puikiai. Ar piltum i ji kvapnaus kisieliaus, grazios spalvos vien todel, kad skaniai kvepia? :)
2016-03-07 19:45:56
va tai tau mergaites, del manes susigincijot, o tikrai nera ko! Cihitai geriausiai gali patarti tik tas zmogus, kuris yra jos kailyje. noretusi, kad kas nors is forumieciu atsilieptu, kurios save atpazista. Va, naujosios musu guru knygos visos neperskaiciau, bet pora auksiniu minciu pavarcius radau-joje sakoma, kad visi tikslai yra linke zlugti, jei jie remiasi tik valia. Todel Cihitai ir sunku, nes ji gyvena tarp cepelinu. Valios kibiras baigiasi jau iki pietu,Nora, jei as su tavim butumem jos kailyje, ir mes neatlaikytumem. Valia cia niekuo deta jos atveju.Cihita pakankamai uzsispyrusi. Belieka jai atrasti savu budu, kaip kovoti su tom lietuviskom tradicijom, kaip atskirti bendravima nuo maisto ir tuo su mumis pasidalinti.
Nora manes nera maciusi, bet ji teisi sakydama, kad as pajegiu pasakyti NE. Visi mano raudoni burbuliukai planuoti. Pries neplanuotus ir sakiau-ne. Jei reikedavo - ir kelis kartus. Ir man niekas prievarta nieko neikiso.
Tegaliu priminti, kad mano dabartinis svoris yra mano tikrasis svoris, su kuriuo mane dauguma ir pazinojo, Esu tikrai uzsispyrus, tad tapus stora, sulaukiau uzuojautos, nes tai niekaip nesiderino su mano charakteriu. Nustebau, kad mano draugams ir giminaiciams PALENGVEJO, pamacius, kad vel esu tokia, kokia visada buvau- vadinas viskas su manim tvarkoje. Ir visi SAUGOJO, kad nepaslysciau, tad ir keliones Lietuvoje metu vadeles laikiau savo rankose,
2016-03-07 22:25:01
Kažkaip piktai jūs čia su manim............... Valios aš turiu daugiau nei jūs įsivaizduojat. Būti svetingu žmogumi ir atverti savo namų duris ne kiekvienas sugeba.
Tarp cepelinų aš negyvenu, tai netiesa.......
Likau nusiminusi..... Labanakt.
2016-03-08 07:50:09
Brangioji Cihita, jei as tave kuom izeidziau, viesai atsiprasau.Valios tu turi ka as ir pasakiau, uzsispyrimo irgi turi, ta irgi pasakiau, Tavo namai labai svetingi, irgi sakiau ir sakysiu.Mano fraze , kad gyveni tarp cepelinu, reiske, kad pas tave itin daug svenciu,tiek tavo pacios namuose, tiek tavo aplinkoje, turbut daugiau, nei pas mus visas kartu sudejus,, ir sventinis stalas yra neatskiriama bendravimo dalis.Tai atskirti yra sudetinga. Ir kad as irgi nezinau, kaip tai galima padaryti, ar imanoma padaryti, ir ar visada reikia padaryti. Mes cia paprasciausiai svarstom, kokia iseitis kam butu geriausia. Bet pati tikriausiai zinai geriausiai. Buk gera, neskubek isizeisti! Na man laikas i darba, sekmes jums visiems.
2016-03-08 07:55:14
ir sveikinu su gimusiu anukeliu! cia yra svarbiausia, nauja gyvybe seimoje. laimes, sveikatos ir grazaus augimo.
2016-03-08 08:29:42
Čihita, sveikinimai sulaukus naujo šeimos nario :) Puikios naujienos!

Tikrai, ne kiekvienas sugebėtų būti toks svetingas. Aš tikrai ne :))) Po kokių trijų svetingų savaitgalių iš eilės užverčiau duris minimum trims mėnesiams, užsirakinčiau ir nieko nieko neįleisčiau :))) Galiu pasakyti paprasčiau - man svečių virtinės yra stresas. Jei atvyksta pusdieniui - viskas gerai, pasidžiaugiu bendravimu, pabuvimu drauge,bet jei tai būna viso savaitgalio reikalas, man "šakės". Reikia daug pastangų atlaikyti - vien jau maisto gamybos kiek! Esu intravertė, tad ir socialiacijos pakanka saikingos. Tad tegaliu nukelt kepurę prieš tuos, kurie sugeba palaikyti svetingumo tradicijas ;) O sprendimą, kaip suderinti šventes ir savo svorio tikslus, tikrai surasi pati. Jis tikrai yra ;) Sėkmės Tau ir aukštyn nosį - energijos ir vidinio užtaiso turi tiek, kad užtektų ir kelioms 20-metėms :)))

2016-03-12 12:47:12
ka siandien rodo Teisingas Veidrodelis? Ka tik perskaiciau Gercienes knyga ir pasiskolinu viena jos citata
,,nusisypsokite tai nuostabiai moteriai veidrodyje ir pasakykite jai bent 5 komplimentus,,
labai gera knyga, perskaityk, jei dar neskaicius, rasi daug atsakymu i savo daznai uzduodamus klausimus.
Ieva Gerciene ,,Liekneju paskutini karta,,
sekmes!
2016-03-20 15:33:09
Buvau nugrimzdusi į gilius apmąstymus......... Nenorėjau rašyti, bendrauti, nors sekiau kasdien forumą. Dukra ruošiasi pirmajai komunijai, todėl į bažnyčią turime eiti kiekvieną sekmadienį. Šiuolaikiškos mišios privertė susimąstyti ką darau ne taip gyvenime...... Ryt prasideda Didžioji savaitė. Prieš šv. Velykas puiki proga apsivalyti organizmą, susilaikyti nuo valgymo pagundų ir svečių antplūdžio.........
Svorio nenumečiau, bet ir nepriaugau, yra tie patys 74. Bus lengviau eiti link savo tikslo, o jo vis dar siekiu :-).
Piesiny, Nora, leliumai, Gaudre ir visoms kitoms ačiū, kad parašėte :-). Vos neapsižliumbiau, pasidariau jautri, matyt užsitęsęs šaltas pavasaris daro savo......
2016-03-21 12:31:15
čihita, ačiū kad sugrįžai! Jautumas - privalumas, ne trūkumas. Laikas pats tinkamiausias - būtent dabar. Nepriaugai svorio - apie tai visos svajojame. Nepalik taip mūsų, esi mums svarbi ir reikalinga. Bark, girk, mokyk, dalinkis, kelionė visiems mums bus lengvesnė. Laukiu. Ir nepaleisk mano rankos, nes vakar vakare man jos jau pritrūko :)))
2016-03-21 22:04:24
Gaudre, aš gi vakar tau įsikibau į ranką. Ir šiandien nepaleidau, nors buvo progos pavalgyti netinkamo maisto. Atlaikiau. Dedu sau pliusą :-).
Kai jauti draugų ranką - žymiai lengviau :-).
Man pavyks :-).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS