Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2016-02-28 15:53:26
Gal paskutinėm dienom bus 70% nuolaida? Vat tada ir plius pamačius Piešinį tikrai neatsispirsi :)))
2016-02-29 09:44:06
Labai norėjau daryti delčios dietą, kurią siūlė kilo.lt. Bet atsirado, daug priežasčių to nedaryti:
- šiandien bendradarbės jubiliejus (30 m.), pietus valgysime kavinėje;
- ryt į svečius atvyksta Piesinys, nakvos, užsiprašė naminės duonos, bandelių ir vyšnių uogienės :-);
Pagal kilo tos dietos reikia laikytis 2 dienas pilnaties ir 2 diena delčios pradžios. Tai butų buvę nuo vakar. Ką gi, lauksiu kitos delčios. Bet ir vėl pirma dietos diena būtų Velykų antra diena. Vėl kažkaip nei šis nei tas........
2016-03-01 09:07:07
Mane tai siaubas sueme paskaicius apie sias dietas. Nenoreciau bandyt. Man butu lengviau laikytis vienos sausos iskrovos dienos.
2016-03-02 13:48:32
Pasiūlė pratęsti su 60 proc. nuolaida. Ką daryt, ką daryt, ką daryt?
Ko gero netampysiu katino už ūsų ir prasitęsiu. Tam atsirado didžiulė motyvacija pamačius Piesiny. Nusivedžiau į pirtį ir kaip reikiant apžiūrėjau: jokio riebaliuko, jokio lašinuko, kūnas tiesiog tobulas! Aukšta, liekna, nėra prie ko prikibti, tiesiog manekenė. Jai tik podiumu vaikščiosi ir demonstruoti drabužius vis dar jaunoms moterims :-)))))))))).

P.s. su savo didele krūtine prieš ją atrodžiau, kaip dramblys su didelėmis ausimis (toks palyginimas šovė į galvą :-))
2016-03-02 16:00:42
Teskis Cihita, juk mums bus linksmiau :) Taip, Piesinys tikra saunuole, uzsisipyrusi ir kategoriskai siekianti tikslo, tad ir rezultatai puikus. O dabar padesime jai juos ir islaikyti :) O tu irgi Cihita puiki, tik turi apsispresti, jei nori pasiekti trokstamu rezultatu, turi minimum 3 menesius atsisakyti visu nukrypimu, nors ir kiek sveciu bebutu :) Turi grieztai pasakyti sau ir kitiems, kad jokiu islygu ar pasiteisinimu. Po 3 menesiu jau dziaugsies puikiais rezultatais :)
2016-03-03 08:46:15
Nora, vis galvoju apie tavo žodžius...... Tu man tiesiai šviesiai pasakei ko man reikia imtis pratęsus narystę: JOKIŲ NUKRYPIMŲ 3 MĖN!
Pabandyti tikrai verta. Šeštadienį Lucky day, uošvienės jubiliejus, taigi nuo sekmadienio galiu pradėti :-)
2016-03-04 22:06:27
Prisisdedu prie Noros pasiulymo, nors abejoniu yra, ar apskritai tau dar reikia mesti svori, nes figura pagal mano pirties testa proporcinga. Issukis tau mano galva yra -kaip susidoroti su giliomis lietuviskomis tradicijomis- kai bendraujama per stala ir kai manai, kad kazkas isizeis jei nevalgysi.Toki issuki ne visos turi, pvz is senbuviu nei Nora,, nei Leliumai nei as su sia problema nesusiduriam.Cia yra kur pasukti galva. Antra mano uzduotis tau, kurios cia dar neprisipazinai- perskaityti savo protingos dukrytes literaturos uzrasus ir isrinkti auksines mintis, tinkancias musu -tavo!-tikslui. Va, radau pas Cihita savo maza kopija-tikra knygu rijike....
2016-03-06 17:16:52
Piesiny, išvanok mane! Po vakarykščio jubiliejaus, šiandien cepelinai ir pavakariams naminis tortas. Ryt bendradarbės jubiliejus ir vėl cepelinai.... Nors skradžiai žemę prasmek su tomis lietuviškomis tradicijomis! O narystė tai po kelių dienų baigiasi......
Privalau nuo antradienio susiimti (ryt valgyti kiek įmanoma mažiau) ir iki Velykų nedaryti Lucky day.
Šiandie už cepelinus ir tortą turiu atsportuoti!
Vau, berašant kilo idėja! Suvalgei netinkamo maisto. marš daryti pratimus. Nenori pratimų, nevalgyk, kas ne tau. Tai bus man prevencinė priemonė.
2016-03-06 21:47:23
Labai nemėgstu sportuoti, tai už griekus einu pėstute iki parduotuvės ir tempiu prekes atgal, iš viso apie 3 km. Padeda, nes su mašina taip geeerai. Mano draugė hanteliuką į kuprinę įsimesdavo ir eidavo "pasivaikščioti" greitu tempu kokius 5 km. Kita už saldainį namus išsivalydavo, švara buvo ideali:)
Dieve, ko tik nesugalvojam! Kova, kova su savimi.
Laikykis čihita!
2016-03-06 22:24:20
Ačiū Naktaki už pasiūlymą ir palaikymą. Atsportuoti nepavyko, nes....... turėjau sutvarkyti namus. Visos dietos prasideda nuo pirmadienio, tai ir aš pradėsiu save bausti nuo pirmadienio :-). Matydama mano užsispyrimą dukra grįžta į kilo. O aš galvoju tęsti ar ne?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS