Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2016-02-24 18:16:39
Parsivežtas svoris tirpsta, per parą netekau 1,2 kg. Tai buvo susikaupę skysčiai. Ryt į darbą. Atradusi minutę laiko parašysiu kaip sekėsi slidinėti :-).
2016-02-25 11:03:40
Sveikučiai :-). Įspūdžiai iš slidinėjimo Italijoje. Italija yra brangi šalis, minimalus atlyginimas 2000 eurų. Galite patys darytis išvadas, kokios ten didžiulės kainos ir kaip viskas brangu. Rinkdamasi kelionę nė pati nenumaniau, kad pataikiau į patį slidinėjimo centrą, kur maisto kainos kosminės, kaip ir kalnai :-). Šitas man išėjo tik į naudą, buvo mažiau pagundų valgyti pamačius kainas. Viešbutyje maitino ryte ir vakare. Ryte: kava, arbata, sausi pusryčiai su jogurtu, normuotai kumpio ir sūrio gabalėlis, sviestas, 1 krosanas. Batono kiek nori, duonos nėra.
Vakarienę italai valgo apie 2 val. Ji susideda iš keturių patiekalų: sriuba, makaronų patiekalas, mėsos su bulvėmis ar žuvies patiekalas ir desertas. Su mano dieta tai visiškai nesiderino. Negalėjau laikytis savo maisto plano, nes nebuvo pasirinkimo.
Ir dėl to visiškai nesukau sau galvos, nes streso ir taip pakako. Tik šiemet normaliai atsistojau ant slidžių, slidinėti Alpėse, tai ne nuo Latvijos kalniukų :-). Pirmą dieną buvo rūkas, tai matai tik kokį 15 m į priekį, čiuoži ir viskas. Bet užtat kitą dieną nušvitus saulei ir pamačius nuo kokių kalnų slidinėju, vos nuo kalno nenusiverčiau :-). Bet.... žmogus gi prie visko pripranti :-). Ryte 8 išvykstam ir 18 val. grįžtam. Pirtys, burbulinės vonios, vakarienė ir griūni į lovą iš nuovargio. Ir taip visas dieneles. Tai ne poilsinė, o sporto kelionė.
Savimi likau patenkinta, kelione taip pat :-). Svoris greitai čiuožia žemyn. Beliko 1 kg iki svorio iki išvykimo. Krosanai (jie labai saldūs) man matyt suteikė energijos, kurią panaudodavau kalnuose :-).
Nuo darbo pailsėjau visiškai, šiandien sunku susikaupti, gerai, kad klientų mažai. Adaptosiuos ir viskas bus ok :-).
2016-02-25 11:32:25
Saunuole, cihita! slidininke tapai,tikrai jauna esi. Net baltas pavydas sueme ir as noriu slidineti! Plaukioju labai gerai,ciuoziu gerai,o va slidineti nemoku. Su savo vyrais nenoreciau i slidinejimo kurorta,nes jie butinai susizeistu,chachacha. Uzteko keleta kartu prie namu Vilniuj,Liepkalnio trasa isbandyt.Pas juos jokio atsargumo jausmo! Sunui 21m.ekstremalui nieko,vyras turi negyjancia melyne,dukra ten irgi buvo prisiplojusi,isten tiesiai i ligonine.
Bet as vistiek noreciau.
2016-02-25 14:03:59
Labas Sprintere :-). Sveikinu labai aktyviai įsijungus į mūsų būrį :-). Spėjau truputį paskaitinėti ir susipažinti su tavimi :-).
Visiems visko pasitaiko. Iš mūsų grupės 9 m. berniukui lūžo blauzdikaulis, o čiuožė jis lygia trasa. Važiavo tėvas su 11 m. dukra ir juo. Taigi globojau mergaitę, kol tėvas tvarkėsi ligoninėje su sūnumi. Labai svarbu kokį turi draudimą, nes berniuką reikėjo transportuoti į Vilnių lėktuvu.
Mano 10 dukra bemokydama mane iš to mandrumo išlėkė iš trasos, slidės įsmigo į griovį kalnų vandeniui nutekėti, pati vertėsi per galvą. Ačiū dievui atsipirko išgąsčiu, bet tai nė kiek nesumažino noro toliau slidinėti :-). Visada yra rizika, net gyvenant ramiai negali žinoti kas tau nutiks, todėl susitaikai su tuo ir gyveni kiek tau skirta ir kaip tau skirta :-)
2016-02-25 14:23:47
Na sauniai tu cia pailsejai Cihita :) Va pagaliau pamatei tikruosius kalnus :) O as va turiu kazkokia vidine baime igavusi del slidinejimo, pas mus siemet kazkaip daug traumu slidinejant, o ir greiciai tikrai nerealus. Kas savaitgali skrenda malunsparnis gabenti ko nors i ligonine, o ir zuciu pasitaiko... Va ir prisigazdinau...
2016-02-25 15:12:34
Vaje, kaip čia sistemoj viskas pasikeitę, negali susigaudyti ar į tavo temą kas parašė, kol jos nepatikrini......... Kitų temų meta pirmą puslapį, o ne paskutinį. Gal aš atsilikau? Kažkaip viskas persitvarkė, kol manęs nebuvo......
2016-02-26 15:18:37
Skaitau forumą ir galvoju. Narystė baigiasi 03.9. Siūlo pratęsti su 50 proc. Jau senokai sėdžiu čia. Paskaitinėjus forumą supratau, kad ir man reikia kažkokio iššūkio, kažko imtis, bet ko?
hh ėmėsi pozityvumo iššūkio sau;
leliumai 100 dienų iššūkis;
Nora sporto dienų iššūkis.

O ko imtis man, kad būtų motyvacija pratęsti narystę? Gal galite man patarti? Labai lauksiu :-)
2016-02-27 07:37:37
O pačios noro, kuris slypi tarp parašytų eilučių, prasitęsimui nepakanka? ;)

Mąstant racionaliai, reiktų galvoti, ką per prasitęstą laikotarpį pasiimtum iš kilo.lt: ketini prašysi pagalbos mitybos plano keitimui? dažnai naudojiesi meniu sudarymo įrankiu? norėsi keisti sporto programą? svarbus kasdienis atsižymėjimas ne namuose ant lapo, o sistemoje, kokia buvo praėjusi diena? bendravimas forume?

2016-02-27 11:42:24
Teskis Cihita, ka mes be taves darysim ? Juk cia mums visai smagu :)
2016-02-27 15:10:47
Liko 11 dienų, pratęsti narystę su 50 proc. pasiūlymo nebeliko. Iki pasiekto svorio liko 600 gr. Toks atostogų likutis.
Gal kai pamatysiu Piesiny gyvai, sukils didžiulė motyvacija pasilikti?
Laukiu antradienio :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS