Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2016-02-08 13:55:32
Sveikos mergaitės :-). Atsakau į klausimus :-).
Nora, slidinėju tik nuo pernai. Važiavome į Austriją, buvau pas vokietį instruktorių, kuris vedė pamokas. Kadangi aš vokiškai visiškai nesuprantu, tai tik žiūrėjau ką kiti daro, per pietus saviškių klausinėdavau. Ant slidžių nebuvau stovėjusi, išsivarčiau po visus kalnus, bet mokyklos nemečiau. Žentai buvo nustebinti mano užsispyrimu. Kai pasikėlėme į kalnus, tai buvo visko ir pėsčia ėjau ir čiuožiau.... Šiemet važiavome į Latviją, leidausi nuo visų kalnų. Maniškiai buvo nustebę, sakė, kaip ir neblogai. Penktadienį išvykstame į Italiją slidinėti. Kaip seksis bus matyt. Tikiuosi gerai, nes baimės nejaučiu, žinau kaip suvaldyti slides :-). Čiuošiu mėlynomis trasomis :-).
2016-02-08 14:03:17
Piesiny, cepelinų dienos pas mane nebuvo, nes nebuvo Lucky day. Kadangi vyras grįžo tik vėlai vakare iš kelionės, tai dieną Su mažąja išvažiavome pas kitą dukrą, visą dieną pramogavome, ėjome į kiną. Pavyko atsilaikyti, nes valgiau kavinėje avinžirnių kepsnelius su daržovėmis. Ir dabar laikausi. Šiandien svoris 73,4. Labai tikiuosi iki kelionės perlipti į 72. Kai jau tikrai nebegalėsiu kentėti be kokios nesąmonės, tada ir suvalgysiu kokio šokolado. Taip saldumynų poreikių stengiuosi patenkinti iš bananų, razinų ar medaus.
Mano smegenys užfiksavo, kad Lucky day man netinka!
2016-02-08 14:32:36
Saunuole tu Cihita :) O man dar kartais sunku suvaldyti slides, ypac kai zmoniu labai daug :) O ir baime atsiranda... pas mus vis kas nors susizaloja, tai kazkaip linkstu labiau prie lygumu slidinejimo :)
2016-02-09 22:11:25
va, atradai dar ir slidininkes talenta, nieko sau.po vienu atostogu ir praktiskai po vienos pamokos nuo kalnu varineji. ir drasos uztenka, net pavydu. tikrai saunuole!
2016-02-11 07:38:12
smagaus sniegelio ir graziu kalnu! geru atostogu visiems jums ir lauksim ispudziu!
2016-02-11 08:54:31
Sveikučiai! Prisiduodu 72.8. Tokiu svoriu išvykstu šiandien į Italiją slidinėt. Kiek kg parsivešiu bus matyt. teisybę pasakius esu nustebus. Vakar buvo pirma diena atostogų. Tvarkiausi namus, daug laiko praleidau pas kosmetologę, gėrėme arbatą su trapučiais, net rafaelo saldainį suvalgiau, juk atostogos. Vakare lyg ir slogą pajutau, gėriau arbatą su nemažai medaus. Ryte bijau lipti ant svarstyklių...... bet lipau net tris kartus! Nesuprantu... ar tai, kad streso nebuvo? Tiesa laksčiau į tualetą, vandens tiek neišgėriau kiek reikia. Ir kas dabar supras tą mano organizmą...
Nuotaika puiki, sloga gal buvo tik alerginė, atrodo nesirgsiu.
Jei bus kur prisijungti parašysiu iš Italijos :-).
Linkiu jums ir sau sėkmės, kad grįžčiau be traumų, o daugiau viskas pataisomas:-).
2016-02-11 10:26:58
Sekmes ir geru tau atostogu, lauksim sugriztancios su ispudziais :)
2016-02-23 09:50:49
Sveiki, aš grįžau:-). Prisiduodu 75.5. Daug parsivežiau, bet kito ir nesitikėjau. Kelionės autobusu, padeda kauptis skysčiams, rankos, kojos patinusios.... Džiaugiuosi, kad grįžome sveiki ir be traumų :-).
Bet kokie įspūdžiai! Slidinėti Alpėse ne juokai, bet aš įveikiau save ir savo baimes. Belieka įveikti svorį :-).
2016-02-23 10:14:02
Sveika sugrizusi :) Na papsakok placiau apie kelione :) Kokiomis trasomis slidinejai?
Na atostogu kg greit istirps kai vel grisi i ritma :) o ir pavasaris ne uz kalnu, o tada kg lengviau palieka kuna :)
2016-02-23 13:48:06
Na Cihita atvaziavai pilna Alpiu oro ir raumenuku! Tikiuosi, kad pasidarei pakankamai nuotrauku! O atostogu kg yra laikini- cia buvo, cia nera. Nesuk sau galvos. O va ispudziu trupciuka pavydziu, tikiuos isgirst...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS