Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2016-01-30 12:22:09
Taip, statė naują kompiuterį, galingą, kadangi dirbu su gyventojų registru:-)
2016-01-31 12:36:17
o pati slidineti dar planuoji? kaip Jurmaloje jau atodrekis ar dar ne?
ka ziuri per televizoriu mindama dvirati?
o ka megsta tavo jauniausioji dukryte veikt?
ir tikiuosi nepamirsai su savo brangiausiuoju sudaryti sanderio- taigi, ka gausi manais uz tai, kad ji isleidai slidinet o pati vezi visa namu uki?
2016-02-03 10:10:16
Sveiki. Piesiny, pas mus lyja kaip vasarą. Apie slidinėjimą nėra nė kalbos. Austrijoje yra tik kalnuose.
Mindama dviratį pažiūriu žinias, dar kokį filmą ir tiek to vakaro :-).
Mano mažoji vėlai grįžta iš mokyklos, lanko sporto , anglų būrelius, popamokinę veiklą, ruošiasi pirmajai komunijai. Sunkus mokslas, grįžta pavargusi, o dar pamokas reikia ruošti.
Su vyru jokio sandėrio nesudariau. Kai nepavyko kaip planavau Naujųjų metų sutiktuvės, daviau sau žodį nesipykti ir tiesiog palikti gyvenimo eigai. Tegul jis pailsi nuo manęs, o aš nuo jo:-).
2016-02-03 10:39:45
Vakar vos neišvirtau iš padų. Nuėjau į vaistinė ir pasimatavau cholesterolio ir cukraus kiekį. Cukrus norma, bet cholesterolis padidėjęs! Po metų laikymosi dietos? Ir ką tai reiškia?
Vaistininkė nuramino, kad vaistų gerti nereikia, bet reikia susirūpinti maistu. Tai kokiu maistu turėčiau susirūpinti? Jau ir taip išbraukiau iš raciono sviestus, majonezus, padažus,cukrų, bulves, visus riebalus. Belieka išbraukti pieno produktus ir mėsą ir kiaušinius. Beliks salotos.... Tai gal patapti veganei ir žaliavalgei?
2016-02-03 15:34:20
as manau visu pirma priezasti reikia zinoti o tada ir spresti. cholesterolio kiekis gali pasokineti, kad tvirtai zinoti, kad jis tikrai zenkliai padidejes, reikia kelis kartus matuoti. didziausia jo kieki gamina kepenys, o su maistu jo gaunama palyginus nedaug. Tikrai padidejusi jo kieki itakoja ne tik mityba ar virssvoris, bet ir tokios ligos kaip diabetas, suletejusi skydliaukes veikla ar paveldimumas. neskubek nusiminti, bet pirma issiaiskink- gal tai tik laikinas soktelejimas, ir nedaug, jei vaistininke mane kad vaistu nereikia. vis del to apie tai geriausiai gali pasakyti tavo seimos gydytojas.
2016-02-04 09:09:18
Vakar daug skaičiau apie cholesterolį. Pasirodo jo daug turi...... ryžių trapučiai. Niekada nebūčiau patikėjusi! O jų aš naudodavau nemažai. Labai gerai grikiai. Jie ne tik mažina cholesterolio kiekį, bet daug turi ir vitaminų. Gyveni ir mokaisi......
2016-02-05 14:02:54
Gerčienės seminarą ir aš perklausiau 2 kartus. Vienas klausimas buvo mano. Būtent ji man patarė nedaryti Lucky day, nes kitaip aš neišlipsiu iš tos savo duobės. Kai gerai pagalvoju apie save, tai galiu pasakyti iš tikro jei man kas griežtai draudžia, tai aš darau priešingai. O kai leidžiama, aš visai nenoriu.
Gali būti, kad Lucky day man netinka. Bandysiu gyventi be jos. Juk nieko nėra neįmanomo. Piesinys puikiausiai tai įrodė :-).
2016-02-05 14:30:04
Na cia reikia gerai pazinoti save, kad nesprestum, kas butent tau tinka. Bet.... nebus lucky day, tu privalesi nevalgyti neleistinu produktu visa laika... ar tai nebus vel saves prievartavimas?
2016-02-05 16:58:10
Cihita, o nuo kokiu kalnu tu slidineji? Kiek pazengusi jau? Kaip ismokai?
2016-02-06 10:26:51
facebuke pranesimas kad vasario 7 d yra tarptautine cepelinu diena.Ka darysi,Cihita?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS