Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-02-14 20:12:00
aš tai pradedu, tai atsitraukiu nuo kilo.lt. na, db vėl ateinu, gal šį kartą pavyks:) nėr kur dėtis... reikia 20 kg numest:(
2015-02-15 14:44:21
Sveika Roberta. Žinoma, kad Tau pavyks! Reikia tik noro:-)
Po baliaus vaikštau, kaip primušta. Tiek šokau, kračiausi, kad per lucky day sugebėjau 200 gr. pamažint svorį:-).
Fotografavo, o po dvylikos rodė skaidres. Kaip tik buvau atsipjovusi torto, ketinau naltipiečių pavalgyt. Pamačiusi save nuotraukose, nebegalėjau nė paragaut.
Ar kada nors galėsiu su pasitenkinimu žiurėt į save nuotraukose?
O Jums kaip? Veidrodis ir nuotraukos draugas ar prieša?
2015-02-15 14:51:23
oi, bijau savęs, o man dar dažnai filmuotis reikia, tai... varge vargeli.. O kiek tau reikia numesti?
2015-02-16 17:25:49
Roberta, kur filmuotis tenka? :) man turbūt nuo nuotaikos priklauso, kada veidrodis ar kiti atvaizdai būna fainai, kada nelabai kelia džiaugsmą. :) bet, kas be ko, kritiškai pažiūrėjus į save tai tampa motyvacija. :)
2015-02-16 17:40:25
na, aš sveriu beveik :( tai negali būt patenkinta,,,
2015-02-16 19:27:11
Sveiki. Roberta, būtent čia mes nebijome nieko :-). Išdrįstame parašyti tą, ko nesakytume net geriausiai draugei:-). Išlaisvink save, parašyk kokiu svoriu pradėjai, kokie tikslai ir t,t,
Aš blaškiausi po forumą, kol užsivedžiau savo temą, pirmame puslapuje išdėsčiau kas ir kaip ir ............pasijutau, kad esu ne viena. Niekas kitas tavęs taip nesupras, kaip likimo draugai:-)
2015-02-17 08:19:08
aš pradėjau čia su 90, pasilaikiau truputį, bet buvo labai sudėtinga dėl darbo. kai namie, viskas gerai, kai darbe, tai neišeina man to laikytis, nes iš indukų atsineštų į darbą nenoriu valgyti, o nueini į kavinę, tai nėra to, ko tau reikia, ir pan. Darbas labai įtemptas, dažnai nėra kada valgyti, darbo metu įpratusi kavą su saldainiais gurkšnoti, labai labai negerai, aibės psichologinių bėdų:( tai va dabar po pusmečio nieko nedarymo vėl nusipirkau čia abonentą trim mėnesiams, jei vėl nepavyks, tai esu BEVILTIŠKA, sveriu 90, tris dienas šias laisvas bandžiau riboti maistą, vakar užvakar nuėjau alkana miegoti, bet svoris stovi vietoje. baisu:( ir labai liūdna. man draugė pataria važiuoti pas dietologus... nežinau, juk vis tiek DARYTI man reikia, o ši dieta pateikta čia nėra bloga, tik reikia TIKSLIAI DARYTI, bet kaip visa tai susidėlioti, kol kas nežinau..
2015-02-17 08:32:00
Roberta, manau, jau vien buvimas čia yra pradžia. Man pačiai pirmomis savaitėmis buvo sunku laikytis rėžimo. Tačiau po biški pratinantis pasidaro geriau, o paskui ir motyvacija laikosi ir nebėga.. :)
2015-02-17 10:26:34
Roberta, mes visos atėjome čia tuo pačiu tikslu. Daugelį mūsų kamuoja beviltiškumas, baimės ir tt. Tuo pačiu - mes galinga jėga, nes taip gerai viena kitą suprantame, išjaučiame, kad geresnės palaikymo komandos rasti ir negalėjai.

Tu tikrai gali - viskas bus gerai. O mes tau tikrai padėsime, kaip ir Tu padėsi mums. Valio :-)
2015-02-17 10:27:55
ačiū:) dabar sergu, biuletenis, tai galiu pasidaryti spec maisto:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS