Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2016-01-25 20:38:41
padovanok bendradarbems kilo naryste ar ka... o tai tikrai nesibaigiantys tortadieniai. cia jau Ilkos valios kibiro neuztenka, cia jau visos cisternos reikia,
2016-01-25 22:00:21
Apie tortadienius ir visokias kitas pasaldintas progas bei progeles, kurios ištinka darbe, buvau pradėjusi galvoti iš anksto (nors dar iki grįžimo į darbą keli mėnesiai). Susigalvojau taisyklę, kad paragavimo verti tik tie, kurie būna kepti namuose. O tokių, kaip žinia, šiais laikais būna labai nedaug :))) Tad ir potencialių nelaimių sumažėtų iki minimumo.
2016-01-26 09:15:04
Sveikutės. Viena potenciali nelaimė praėjo. Torto išvengiau, bet šampano taurės (kaip gi neišgersi už viršininkę?) išvengti nepavyko. Kad ir kaip stengiausi makalynės išvengti nepavyko. Bet aš stengiuosi! Šiandien laidotuvės draugo mamos. Pietūs ryškiai vėluos, vandens tiek neišgersiu, nes kapinėse tualetų mažai, kelionės dideli atstumai.
Žodžiu linkiu stiprybės linkiu sau ir jums visiems! Iki rytojaus, jau lekiu :-)
2016-01-26 10:07:48
Pradzioje as labai grieztai vengiau visu pagundu ir be problemu atsisakydavau. Bet praejus daugiau laiko kazkaip gyveni iprastini gyvenima, kuriame kartais visko pasitaiko neplanuotai, tad turi rinktis arba grieztai laikaisi plano be jokiu nukrypimu, arba leidi sau kazkiek atsipalaiduoti. Tai priklauso nuo tikslo, jei nori tikrai atsikratyti reikiamo kg kiekio ir iki to tikslo dar toloka, turi riboti viska. Jei esi patenkinta esamu rezultatu ir jau nebera svarbu tie kg, kartais gali leisti sau nusizengti, bet tai neturi tapti taisykle (geriausia nusistatyti ribas, va kaip leliumai nusistate ragauti tik namie gamintus skanestus). As asmeniskai be jokiu problemu galiu atsisakyti visko ir man tas nera kancia, daznai valgau is mandagumo, ar del kompanijos.
2016-01-29 13:10:46
kaip atlaikei sia savaite?
2016-01-29 13:11:15
kaip atlaikei sia savaite?
2016-01-29 14:27:54
Ši savaitė kaip niekad sunki. Vien potencialios nelaimės ir beveik kiekvieną dieną. Kad ir šiandien. Netikėtai per pietus turėjau pasilikti darbe (statė naują įrangą). O pietų tai nieko neturiu. Vežė kompiuteristui pietų cepelinų, parvežė ir man. O ir klausimas, ar likti visiškai nevalgius (toks alkis, kad galėjau ir galvą nukąst) ar suvalgyti tuos nelemtus cepelinus. Pasirinkau mažesnę blogybę ( aš taip manau), valgiau cepelinus......
2016-01-29 14:35:55
As tokiems atvejams darbe turiu obuoliu :) jei pietus veluoja ar islenda kokiu netiketumu :)
2016-01-29 21:07:35
Buna nieko nepadarysi, krimstis neverta. Suvalgei cepelinus ir bendradarbiai liko su galva tikiuosi jie padekojo? O kokia nauja iranga? Gal naujas kompiuteris? Ka veiksi savaitgaly? Tik nesakyk kad cepelinus virsi bo liepsiu verslo liudijima issiimti. Kaip sekasi tavo naujoms kilo narems kur kupona dovanojai?
2016-01-30 12:18:47
Prisiduodu 74.0 To reikėjo ir tikėtis, nes potencialių nelaimių buvo kiekvieną dieną.
Šiandien vyrą išleidau slidinėti į Austriją. Savaitę nebus. Lucky day šiandien nedarau, nes užskaičiau vakar. Šiandien skrandis groja maršą, vos laikausi neprisikimšusi nesąmonių. Svečių nebus, su savo mažąja valgysiu pagal planą. Nusiridenau dviratį į kambarį, žiūrėdama televizorių jį minsiu. Kadangi likau viena, turėsiu apeiti ūkį, judėjimo bus daugiau. Tikiuosi 1 kg per savaitę pamesti. Taip ir užsibrėžiu :-).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS