Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2016-01-19 09:24:47
Metant svori bet koks judejimas gerai :) ir nesvarbu ar pratimai, ar sokiai, ar begimas, ar slidinejimas :) O kas per baime kamuoja? Juk tu pas mus pazengusi slidinejime :)
2016-01-20 09:08:48
Šiandien jaučiuosi puikiai! Vakar šauniai paslidinėjau, išbandžiau visas trasas. Nustebinau vyrą ir dukrą :-). Sako iš kur pas tave tiek užsispyrimo ir drąsos?
Nora, išvykdama paskaičiau tavo komentarą, jis mane laaabai padrąsino:-). Nugalėjau baimę ir nė karto negriuvau. Sako stenkis ir dievas padės. O šiandien dar labiau nudžiugai užlipusi ant svarstyklių. - 800 gr. per parą!
Pasivyti Piesiny svajonė darosi realesnė :-))))))).
2016-01-20 22:05:17
Na Cihita o as maniau kad as tave vejuosi- esi lieknesne, grakstesne, sportiskesne, istvermingesne,energingesne, linksmesne, svetingesne, elegantiskesne, stipresne, draugiskesne,darbstesne...
pff, nepavysiu niekada.
2016-01-21 09:48:14
Net nežinojau, kad tokia esu :-). Kai pamatysi mane gyvai ( o tai greitai įvyks) išgriūsi iš koto :-). FB nuotraukos fotošopas, forume žinutės pasvaičiojimai užsidėjus kaukę ir t.t.
Iš tiesų esu stora, negraži, nedraugiška, pikta, nemylinti savęs nei kitų, tinginė, nesugebanti išlipti iš duobės ....

Ach, nereikėjo šiandien lipti ant svarstyklių.....
2016-01-21 12:10:09
Ach tas noras kasdien lipti ant svarstykliu :) geriau ziureti i ilgalaikes perspektyvas :) Na bet tu minejai uzstrigusi svori... mano irgi uzstriges apie 56 kg riba, buna plius minus... bet man kg jau kaip ir nerodiklis (bet vis tiek minusas dziugina). Uzsibuvus ilgiau truputi pereini prie savivaliavimo, produktu pakeitimo, neidejimo i patiekala, nesverimo (nes juk atrodo igudusi akis viska zino) ir t.t. gal tai priezastis?
2016-01-21 13:23:29
jau zinau ka Cihitai atvesiu dovanu- Teisinga Veidrodi
2016-01-23 15:53:08
Veidrodis mano būsi tu :-). To susitikimo truputį bijau. Nežinosiu nei kuo tave vaišinti, nei kaip priimti. Nemoku su užsieniečiais elgtis :-).
Prisiduodu 73.5. -100 gr. Vakar buvau vakarėlyje. Kadangi šokau ir daug nevalgiau (tikrai nieko neleistino), bet gėriau laaaabai daug vandens, šiandien jaučiuosi apsunkusi. Lucky day nedarau. Nejaučiu poreikio. Vėl vakare bus svečių. Pirmad,. ir antrad. nusimato potencialios nelaimės. Bendradarbių gimtadieniai. Gyvenimas vyksta.

O kaip sekasi jums?
2016-01-23 18:23:49
sekasi gerai. baisiai laukiu momento kai pabegsiu is uzsienio ir patapsiu normalia lietuvaite.
pavaisinti mane? instrukcija
1.sedima vieta
2.po stogu
3.deganti lempa
4.pasakojimas
a.senoves milzinu padavimai
b.siuolaikines aktualijos
c. ateities vizijos.
stai ir viskas

o ka man pasiimt?
2016-01-23 18:54:49
Lucky day yra ta diena kai tiesiog negali susilaikyti Atsivežė pyrago. Sako juk šeštadienis, žinom, kad gali. Ką man daryt? Prarijau, po to sekė šakočio gabalėlis, keptos duonos.... Manau tai užprogramuota smegenyse ir šeštadienį susilaikyti tiesiog beveik neįmanoma. O gal ir nereikia.......

Noriu mankštą pakeisti šokiais. Kur rasti tokius šokius, kad pakeistų sporto programą? Gal parašyti treneriui, įmestų kokią nuorodą?

2016-01-24 20:41:26
Na tau reiktu labai jau gelezines valios su tokiu gyvenimo ritmu :) Va taip ir susidaro stopai :D Kai jau pasieki ta norima svorio riba, tada ne tokios ir baisios tos potencialios nelaimes (nors yra rizika per daug atsipalaiduoti).
Sokiai tikrai puiki ideja, juolab, kad tau tai labai patinka :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS