Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2016-01-16 16:32:00
Prasom nuotraukos! Undines!
neprisimenu, kada dariausi sukuosena ir makiaza baliui paskutini karta. per savo vestuves? kaip skiriasi paprociai! cia tokiu baliu nebuna. tik glamuriniuose renginiuose...
dukros draugo mamai sukako 50. Kaimynai ir draugai pastate didele lele ju namo prieangyje, geliu kompozicija,Bendradarbiai padare dideli foto koliaza- su akimirkomis is darbo ir renginiu. Visi siunte jai sveikinimus , geles, nedideles dovaneles. Balius? Nebuvo, Kava ir torto gabalelis.Vyno taure ir riesutai. Viskas.
Tikiuosi, papasakosi ka sake virsininke tave pamacius...Kad vyrai is koto isvirs, tai ir taip zinom. Bet va, bose...
2016-01-17 13:06:19
Na jo, lietuviai tikrai megsta balius :) As uz balines sukuosenas ir sukneles per balius, atrodai tada visiskai kaip kitas zmogus...
Oi prisiminiau kaip pasakojo viena lietuve apie savo vestuves norvegijoje, vyko pagal lietuviskas tradicijas, gausios vaises, gerimai, vilos nuoma... norvegai niekaip nesuprato, kodel jiems nereikejo susimoketi uz viska... uz viska mokejo jaunieji :D turtinga ta musu tauta :) Gero tau baliaus Cihita ir aisku nuotraukos i fb laukiam :)
2016-01-17 14:02:08
oi, nora, nora, gėda :)
2016-01-17 16:22:22
Sveikos merginos! Jau grįžau :-). Visa "nusivariusi" ir laimingai pavargusi :-). Jau kiek šokau!!!!!!! jaunimui reikia laaabai pasistengti mane aplenkti, praktiškai tai neįmanoma :-). Atrodžiau super, daug kas sakė, kad seksualiai, kurie manęs nėra matę klausė kiek man metų:-))))). Dūkau iki 4 ryto, 9 val jau plaukiojau po baseiną. Aš augusi ant Dubysos kranto, tai plaukioju panašiai kaip undinė :-).
Balius buvo įspūdingas, prabangus, damos visos su šukuosenomis ir makiažais. Pastebėjau, kad dauguma vakarinių suknelių būna juodos spalvos.
Nors šiandien jau turėtų būti ritmas, bet leidau sau suvalgyti kelis saldainius. Matyt daug išprakaitavau, organizmas reikalauja saldaus. Vakarienė jau pagal planą ir vėl ritmas.
Dėl tokių išėjimų verta save pakankinti: pati jautiesi lengva, pasitikinti, net graži. Mano vyras niekada nepasakys komplimentų, bet iš akių mačiau, kad liko sužavėtas......
2016-01-17 17:24:02
Teisingai Cihita, tokie baliai kaip geriausias ivertinimas ir paskatinimas toliau eiti pirmyn. :)
2016-01-17 20:28:20
prisidedu prie Noros- toks balius yra prizas, kada gali parodyti ka pasiekei- atrodau taip ir ne kitaip ir labai gerai.
tai motyvuoja toliau stengtis nes pamatai savo rezultata kitu akyse-juk jose atsispindintis veidrodis yra su padidinamuoju stiklu!
2016-01-18 08:05:34
Čihita, Tu esi gyvas energijos užtaisas :) Šokiai iki 4 ryto!!! Ir dar iš pat ryto baseinas. "Nukėlei stogą", ne kitaip :)))

Bet... Mieloji Čihita, kodėl pati sau pataikauji? Tu save apdovanojai pritrenkiama išvaizda, kam tie saldainiai? ;)
2016-01-18 11:01:23
leliumai, šeštadienį man nebuvo Lucky day. Aš nesuvalgiau nieko netinkamo, gal kiek padidintas vištienos kepsnys. Aš kai šoku - nevalgau. Šiandien svarstyklės parodė 800 gr. daugiau. bet tai buvo vanduo. Vandens su citrina išgėriau kokius 5 litrus per vakarą. Saldainiai buvo prizas už gerą nuotaiką ir jie buvo tooooookie skanūs :-))))))))).
Šiandien kaip niekad skrandis reikalauja maisto. Nebegaliu sulaukti pietų :-(. Kenčiu tikrąją to žodžio prasme.....
2016-01-18 23:19:14
Atrodai kaip tikra Ledi. Akivaizdu- nosi visiems nusluostei. Kaip Leliumai sake- per kancias i zvaigzdes?
Iki 4 ryto nebuciau niekaip istempusi. Oho. Kazkur busi jaunystes eliksyra nusipirkus, jei ir man dar papasakotum kur...
Saunuole!
2016-01-19 08:30:40
Šokiai mano jaunystės neišsipildžiusi svajonė :-). Galėčiau judėti visą laiką. kaži ar būtų galima pratimus pakeisti kokiais šokio judesiais? Gal reikia prašyti trenerio, kaip jūs manote?

Valio, vakare lekiu į Jūrmalą slidinėti! Truputį baimė ima, bet kai pradedi tada pasidaro viskas gerai :-).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS