Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2016-01-08 16:01:03
aplinkos(persidirbau, spausdinti nebemoku)
2016-01-11 19:40:10
kaip slides ir ar jau nusipirkai naujas slidinejimo kelnes?
2016-01-12 08:30:13
Paskutiniu laiku laaaabai didelis susidomėjimas slidinėjimu. Kieeeeek žmonių prie įrangos nuomos! Reikia laukti 2-3 val. Vyras ir dukra turi visą slidinėjimo įrangą, tai jie nusipirko keltuvus ir į kalnus. O aš...... likau it musę kandus. Bevaikščiodama apsisprendžiau pirkti slides, batus, šalmą. Turėjau apsispręsti arba aš slidinėju, arba atsisveikinu su juo. Aš gi kovotoja, negaliu pasiduoti, tuo labiau, kad baisiausia praėjau :-). Taigi šią sav. vyksiu pirkti įrangą, reikia ir kelnes pasižiūrėti:-). Buvau dar su tomis pačiomis, didelės su petnešomis buvo gerai :-)))).
2016-01-12 10:00:45
Cihita, paskaicius apie tavo nora slidineti, net ir as uzsinorejau :) Geda, gyvenu slidinejimo kurorte, turiu visa iranga, net abonenta visam sezonui, o va laiko slidinejimui nerandu :(
2016-01-13 10:48:10
Na jau Nora, negi tu papuoli į tą posakį "Batsiuvys be batų"? Aš tai laaabai užsidegiau. Šiandien važiuoju pirkti įrangą, penktadienį lėksime į kalnus :-).
2016-01-13 11:13:20
jau net ant saves pykstu... lauke sviezias kasdien sniegiukas... turiu ir lygumu slides ir batus, ir kalnu... Lygumu trasa praktiskai kieme... Ot apsileidusi as :( Grisiu siandien po darbo ir bent jau lygumu slidemis paslidinesiu. Savaitgali pranesa salcius virs 20, bet planuose buvo sestadieni kalnu slidinejimas.
2016-01-14 09:26:09
Valio, įranga nupirkta, kelnėms nebe užteko pinigų. Nenusimenu, didelės, tai ne mažos. Po sniegą voliotis bus gerai ir su senomis :-).
Man iškilo klausimas. Kaip jūs atsižymite sportą? Kada dedate blogai, kai iš vis nejudate, ar kai tą dieną nesportuojate? O kaip suprast vidutiniškai? Ar galima užskaityti vidutiniškai, kai į darbą vaikštai pėsčiomis per dieną apie 3 km, nors tą dieną pratimų nedarai?
2016-01-14 10:41:03
Va va Cihita, man kaip tik siandien irgi iskylo toks klausimas. Bandau izvelgti logika... jei tarkim as sportuoti turiu 4 kartus, o ne 7 per savaite, tai jei zymesiu nesportavau, tai bus minusas. Truputi nelogiska, nes kaip ir nepriklause sportuoti. Jei ta diena paildomai eisiu pasivaikscioti ir pazymesiu vidutiniskai, tai vel gausis kaip minusas man. Tai va truputi ir neaisku su tuo zymejimu
2016-01-14 20:25:16
man baisiai lengva atsizymeti sporta- vien raudona...
vakar su suniu beveik valanda vaiksciojau.
skalbinius iskroviau
dviraciu aplekiau puse rajono
pritupiau po stalu nuriedejusio tusinuko- labai geras tempimo pratimas.
niu va, tobuleju
netgi prie kilo pasimeilinau, sakau, kada pasimatymas?Sureagavo sikart- kiek dienu?...
Lauksiu rytojaus.
2016-01-16 15:23:53
Prisiduodu 73.6. Duobėje......svorio. Hmmmm, bet nuotaika puiki, mat lekiu į jubiliejų. Šukuosena padaryta, makiažas taip pat. Mano mažoji pareiškė, kad atrodau valiūkiškai :-). Ilga, undinės formos vakarinė suknelė turėtų pabrėžti mano lieknesnį liemenį. Tikiuosi padaryti įspūdį visiems vyriškiams ir savo viršininkei (jos jubiliejus) :-).
Visiems sėkmės! Linkiu ir sau :-). Žadu paūžti, aįš gi to nusipelniau :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS