Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2016-01-03 11:43:26
Atsiprašau, Čihita, ne toj temoj išpublikavau žinutę... :)
2016-01-04 09:42:01
veikos merginos! Su pirma darbo diena šiais metais :-). Kaip besilaikote? Viskas gerai? Žiūriu, kol manęs nebuvo spėjote ir morkų pyragą išsikepti, puiku :-).
Naujųjų sutiktuvės nebuvo tokios, kaip planavau, naktišokių nebuvo, šėlsmo nebuvo.... Buvo šeimos vakaras su apmąstymais ir ožkų išlydėtuvės. Buvo labai jau sunku su jomis atsisveikinti....Yra sakoma negirk dienos be vakaro...Bet užtat beždžionė į mūsų namus atvarė su trenksmu :-). Savaitgalį praleidau Jūrmaloje. Atidarėme slidinėjimo sezoną. Suspėjau ir slidinėjimo įgūdžius pagerinti, ir prie jūros pasivaikščioti, ir pasipirtinti, ir baseine paplaukioti. Žodžiu savaitgalis buvo aktyvus. sporto atžvilgiu.
Prisiduodu. 01.01 svoris 73.7. Šiandien ryte šast ant svarstyklių. Ir.... 1 kg daugiau. Svarstykles paslėpiau, savaitei. Matyt kavinių maistas, neišgertas vanduo, praleisti valgymai nugalėjo sportą. Šiandien ritmas. Iki šeštadienio potencialinių nelaimių nenusimato, atsistatysiu :-).
Ai, gera žinia :-). Slidinėjimo kelnės ryškiai buvo per didelės. Prieš važiuojant nepasimatavau, tai turėjau dėti petnešas. Pirmas šių metų pirkinys bus naujos slidinėjimo kelnės :-).
Sėkmės visiems!
2016-01-05 15:01:05
Nusipirkau pavakariams iš "Iki" pagamintas daržoves su "Salsa" padažu ir mocarela 210 gr. Išnagrinėjau etiketes, nu niekur nerašo kcal. Tai daba galvoju dėt to padažo nors kiek ar ne?
2016-01-05 15:03:41
Ne :)
2016-01-05 20:17:26
PRITARIU- jokio padazo. Isvis nepirk gatavo maisto, kad ir kaip nesinori, geriau gaminkis namie- jokia parduotuve neprilygs tavo eko ukiui, Padazas- marmalyne. Nezinai, ko prideta, bet tikrai yra to, ko mums nereikia.
10 saukstu naminio maisto ar puse arbatinio saukstelio kavines maisto? Pasirinkti lengva...
2016-01-05 23:41:55
O as is viso manau, kad padazai skirti paslepti prasta maisto skoni :D Naturaliausias maistas skaniausias :)
2016-01-06 09:23:30
Pilnai su jumis sutinku :-). Ten buvo supjaustytos salotos ir macerelos gabaliukai. Padažai sudėti į atskirus indelius. Padažus tik paragavau ant liežuvio galo, jie man buvo per aštrūs ir ten buvo cukraus. Suvalgiau salotas (lapai) su macerala ir labai apsidžiaugiau, kad patenkinau žingeidumą ir sveikai pavalgiau :-).
Vakarienei man dukra pataisė tuno su daržovėm ir pati paragavo. Ji jau irgi pradeda valgyti kartu su manim, o mano vyrui nukrito pilvukas. Vadinasi, kad ir lėtai, bet einu teisingu keliu. Visus pratinu prie sveiko maisto ir tuo labai džiaugiuosi :-).
2016-01-07 15:39:52
Tataigi man 100 kcal. pavakariams neužtenka... Norėtųsi 200, o vakarienei palikti 300, nes po pavakarių neturiu energijos, matyt krenta cukraus lygis, kaip sakė Ilka per "stiliaus" laidą.

Kokios daržovės gali jį pakelti? Ką man valgyti pavakariams, kad eidama neužmigčiau?
2016-01-08 14:57:03
Iš 4 mano padovanotų kuponų 2 sėkmingai užsiregistravo per mano nuorodą. O šio mėnesio akcija L-carnitinas 500 atkeliaus į mano namus 2 pakuotės už 6 eurus. Būsiu energinga, skraidysiu su vėjeliu!
2016-01-08 16:00:28
o kas uzsiregistravo? saunu! visada gera tapti kazkam ikvepimo saltiniu, tad, Cihita, tavo misija ivykdyta! bus baliai pagal Ilka...Na cia tai tikrai Sizifo darbas, sakiau ir sakysiu...Lipti is svesti megstancios palinkos ir patraukti buri zmoniu paskui save- yra kuo didziuotis! Saunuole!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS