Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-12-29 06:59:52
Cihita, kokios pas jus svenciu sventimo tradicijos"? Ar sveciai jau isvaziavo?vis pagalvoju na kaip jus issprendziat ta kruvos giminiu ir draugu antpuoli, negi visa simtine ar dvi pas jus tas 3 dienas ir buvo?...
2015-12-29 10:02:43
Neee, šimtinės nebuvo, tik kelios dešimtys :-)))))). Kučių dieną visi suvažiavo. Prieš tai aptarėme kas ką gamins, kas ką pirks ir t.t. Mano pareiga buvo atvykusius svečius pamaitinti. Virėme cepelinus su varške, kas varškės nevalgo, valgė taip vadinamus "kepaliukus". Skaičiau knyga "Likimo upė". Ten rašo 2016-1950 m. lietuvių gyvenimą. Ir man įstrigo, kad Kučių dieną kalėdojantį kunigą vaišino cepelinais su varške. Po to šventėme dukros gimtadienį (gim. 12.21), valgėme tortą su kava. Tada buvo paskirstytos užduotys visiems ir pradėjome ruoštis Kūčių vakarienei. Aš buvau atsakinga už kūčiukų iškepimą ir aplinkos papuošimą. Viskas puikiai pavyko :-). Viso dirbo kaip skruzdėlės, kas vaiką prižiūrėjo, kas stalą dengė, kas žuvį kepė ir t.t. 19 val. vakarienė buvo paruošta ir visi susėdome, tik 10 žmogelių :-). Ramiai pasėdėjome gal valandą, tada atėjo Kalėdų senis ir prasidėjo ermyzeris ir taip iki 3 val. nakties. Ryte atvyko dar giminaičių, draugų ir vėl viskas iš naujo, iki kol vakare visi išbildėjo kas kur. Per naktį pakavau dovanėle kitą partiją, nes antrą Kalėdų dieną išvykome į sesers vyro metines. O ten rinkosi visa mano giminė, o jų tikrai labai daug :-). Suspėjau ir į mišias, ir su visais pabendrauti, ir mamą aplankyti, ir dovanėles įteikti. Vakare dar skuodėme aplankyti vyro tėvus, gyvenančius vienkiemyje. Vakare grįžau, kaip šlapias maišas, nenorėjau nei kalbėt, nei ką daryt. Kitą dieną praslankiojau be sveikatos, nes matyt nuo begalinio bučiavimosi parsivežiau virusą. Čiaudėjau n-kartų per dieną.
Šiandie jau geriau, sveikata gerėja. ilgai sirgti negaliu, mat turiu ruoštis naujam svečių antplūdžiui :-).
2015-12-29 11:11:59
Oi Cihita, as su tokiu ritmu gal ir 100 kg pasiekciau :D
2015-12-29 13:27:44
Nora, nepamiršk, kad viskas vyko mano namuose. Taigi buvau už viską atsakinga. Aš kai sresuoju - mažai valgau. Judesio buvo - viena dukra aštuntą mėnesį laukiasi, kitai metinukas mano anūkėlis, dešimtmetė dukra su šešiamete anūke žiūri tik kaip išsisukti nuo darbų ir vis klausinėja kada gi pagaliau ateis tas Kalėdų senis? Indaplovė dūzgė be perstojo, kaip ir aš. Iš dičkukulių man liko tik kepaliukas paragauti.
Ir dabar iki šiol laukiau gal kas pakvies mus į savo namus švęsti Naujųjų Metų. Bet kur tau! Sako mes norim pas tave, nes taip gražu ir lauke ir namuose. Tai kas man beliko?
2015-12-29 13:37:08
vaje....tai kiek dabar sveciu lauki? va tau cia reikia paminkla statyti- neatlaikyciau niekaip.o tai kaip naujuosius svesit?
2015-12-31 09:52:47
Naujųjų metų išvakarėse reikia prisiduoti viešai :-). Svroris73.8. Į kitus metus pasiimu 400 gr. Neblogai, galvojau, kad bus daugiau, mat svrastykles buvau išmetusi. Šįryt svarstykles atsikasiau iš po sniego :-)))).
Vakar sesė atvežė didžiulį, storą šakotį - atsilaikiau. Ne gana to dar ir pasportavau. O kaip žinome po sporto svoris keliais šimtais gramų pakyla, tai galima sakyti po daugiadienių svorį daug maž atstačiau. Dabar gi bus mažiau daugiadienių :-). Išmokau susivaldyti ir kontroliuoti svorį.
Dar viena gera žinia. Naujus metus vyksiu sutikti pas sesę. Dūksim lauke kaip beždžionės ir žiūrėsim lazerių šau, gersim karštą vyną ir žinoma daug šoksim, kad nesušaltume. O šalčio šiandien ryte buvo - 17. Smagu, nuotaika puiki, viskas gerai :-)
2015-12-31 14:39:01
Mylėk gyvenimą

Senus metus palydi gruodis,
Už slenksčio laukia jau kiti.
Į juos, į ateitį mes žiūrim,
Kaip visad su didžia viltim.

Svajonės tyliai, tyliai šnabžda,
Kad nepažadint nesėkmės.
O su mumis pastoviai viltys ruošias,
Neišsipildžiusias svajones nuramint.

Kai pasibels Naujieji metai,
Senieji praeitin nugrims.
Apsikabink brangiausius žmones,
Mylėk gyvenimą su atvira širdim.
2015-12-31 16:19:27
Smagių naktišokių, Čihita, pasitinkant Naujus!
2016-01-03 09:28:11
kokios nuotaikos, Cihita? grazus eilerastis ir grazus palinkejimai. Kaip praejo visos sventes? Ar duryse jau atsirado sklasciai?...Ka dar nuveikei?
2016-01-03 11:37:43
Pyrago receptas iš interneto platybių:
http://mukatanas.blogspot.lt/2014/06/sveikuoliskas-morku-pyragas-su-razinomis.html

Jei nėra nei laiko, nei noro blanširuot migdolus, galima vietoj jų tiesiog naudoti (bet kokių) riešutų sviestą, kuris yra pagamintas tik iš riešutų.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS