Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-12-21 18:08:31
Šaunu Anastzija, kad turi tokią stiprią palaikymo komandą. Tai yra labai svarbu.
Vaanile, nugalėjai saldumo jausmą, gai didžiuotis! Didelė sėkmė susiseda iš mažų sėkmelių:-).
Piešinu, nelyginau savo apimčių su tavo, tik svorį:-). O jis tavo žymiai mažesnis :-). Kai atvyksi į svečius būtinai nusifotkinsim kartu ir nusiūsim kilo komandai. Busim per abi netekę mažiausiai 30 kg. riebalų :-). Tai 3 kibirai taukų. Eina sau, kaip baisiai skamba!
2015-12-21 18:20:41
Valiooo! Butinai! Bet tavo bandeliu vis tiek noresiu!Naryste iki vasaros, susidorosiu...
2015-12-21 19:22:05
Griztu namo ir...siurprizas! Aciu Cihita!Labai nudziuginai. Tikrai nesitikejau.
o va gavau is dietologes zinute,kad ,,grieztai laikyciausi plano,, paskaite turbut kad zadu nuslysti...lauksim luckyday!
2015-12-22 11:51:54
Sveikos merginos, ar jus valgote tiksliai pagal sudaryta plana patiekalus ar pasikeiciate i kitus? nes as nezinau ar savivaliauju ar tiesiog nemegstu tasykliu grieztu, nes pvz atsikelus ryte as noriu sumustinio su avokadu o ne avizines koses ir pati pasikeiciu patekala i kita, arba noriu lasisos o ne vistienos krutineles :). Patiekalus gaminu taip kaip parasyta, tik tiesiog nuolat juos kaitalioju, kaip jus valgote? :)
2015-12-22 12:36:10
As irgi keiciu, nors realiai nelabai gerai, nes nebeatitinka riebalu, angliavandeniu, baltymu santykis. Per ilgesni laika gali pasijausti trukumas
2015-12-22 14:25:21
aš keičiu, bet visada žiūriu, kad būtų rekomenduojamas maistinių medžiagų santykis ir atitinkamai nevalgyčiau angliavandenių vakare.
2015-12-26 19:22:57
Šiandien baigiasi Kalėdos...... O sakoma, kad per Kalėdas nukritusi žvaigždė atneša laimę......, jei tai tiesa, tai linkiu, kad likęs gyvenimas būtų ištisas žvaigždžių lietus.... Tegul jums niekada netrūksta džiaugsmo ir šilumos, meilė telydi jus, gerumas - jūsų namus, o sėkmė - jūsų darbus. Su šv. Kalėdomis :-)
2015-12-26 20:04:18
aciu uz grazius linkejimus, linkime ir tau sekmingu naujuju metu! nukritusiu zvaigzdziu neskaiciuok, tesuspindi jos tavo artimuju akyse! Iki 2016!
2015-12-28 09:24:06
Sveikučiai :-). Kaip išsilaikę po švenčių maratono? Svorio atžvilgiu ne kaip, užtat kiek gerų emocijų ir dovanų! Pataikiau? Nenusiminkim, viskas bus gerai :-). Mes gi mokam susitvarkyti su svoriu, atsistatysim :-).
Šiandien vėl ritmas, jokių nukrypimų. reikia pasivalyti organizmą. Nesisvėriau, negadinau nervų, o ir svečių pilni namai, nelakstysi nuoga svertis :-))).
Mūsų parduotuvėje yra akcija. 2 kuponai 3 mėn. narystę perki už 1 kainą. Pirkau 4 kuponus ir padovanojau 3 seserims ir brolienei. Taigi mūsų būrys pasipildys 4 naujais nariais. Nelabai patenkintos buvo, kad užlipau ant nuospaudos, bet dovana į dantis nežiūri :-). O čia joms reikės kurį laiką dantis pabarškinti. Ir aš, kaip Piesinys, užsiimu misija. Man norisi, kas man gerai, tegul būna gerai ir mano artimiesiems. Tikiuosi, kad joms bus geras postūmis sveikos gyvensenos link ir aš būsiu ta, kuri atsirado jų gyvenimu laiku ir vietoje.
Sėkmės joms ir jums visiems!
2015-12-28 14:33:32
As irgi pasinaudojau ta proga ir padovanojau 2 kuponus, bet ne storom moterytem, o dviem vaikinukam, kurie grazinsis savo kuno formas :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS