Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-12-17 12:04:09
Pastebejau, kad sunkiausia yra kai mitybos planas nesiderina su gyvenimo ritmu. juk ne visos turi tiek gelezines valios kiek Piesinys :) Lengviausia yra kai seima palaiko ir kai valgo ta pati, taip daug maziau sansu nukrypti i sona. Vyrui mano patinka toks maistas ir jei jam dar kazko truksta (na 1200 kcal tikrai per mazai :D) tai pasipildo pats, bulvemis, sumustiniais :) Sunui is viso meniu patinka tik varske, kiausinis keptas ir vistiena... Na bet as nedarau isimciu, jis irgi tada valgo ka randa pats :D
2015-12-17 12:33:26
Sveiki/os kas kiek laiko sveriates ir matuojates apimtis? :)
2015-12-17 13:35:25
Nora, taip ir yra- kadangi mano gyvenimo budas yra griezta schema, tai ir man laikytis nera sunku. Aktyviom ir socialiai apkrautom moterims laikytis griezto rezimo nepalyginamai sunkiau.
o del tos ,,gelezines valios,, belieka priminti kodel as cia apskritai esu
nepamirskite,man tai ANTRAS KARTAS! Tai labai daug ka reiskia. uztat ijungiau visus saugiklius kokius begaliu sugalvoti. kai vasara negalejau pabegti ne 5 metru persigandau ne juokais.
baime- variklis didelis...
nes trecio karto buti nebegali...
2015-12-18 09:10:25
Mano šeima manęs nepalaiko, bet tai man netrukdo. Šeima pusryčiams valgo sumuštinius, aš keliuosi šiek tiek anksčiau ir valgau pagal savo meniu. Dieną darbe priešpiečiams ir pavakariams įsidedu obuolių, kitų vaisių, riešutų. Pietauju viena namuose, todėl galiu valgyti ką noriu. Vaikai darželyje ir mokykloje pietus gauna, vyras taip pat valgo darbe. Prieš gamindama vakarienę šeimai pirmiausia pati suvalgau savo salotų porciją, o tada jau gaminu jiems. Negaliu sakyti, kad laukausi savo meniu 100 procentų. Būna, kad vakarienę valgau kartu su šeima, bet mažesnę porciją - šiek tiek sriubos, neriebios mėsos gabalėlį su daržovėmis. Kai noriu kažko saldaus, suvalgau ir savo džiovintų obuolių saują. Pradžioje svoris krito greičiau, nes buvau griežtesnė sau, dabar šiek tiek atsipalaidavau, bet vis tiek per savaitę numetu 500-800 g. Jei taip ir toliau tai už poros savaičių pasieksiu savo planą minimum. Tačiau sustoti nesiruošiu. :)
2015-12-18 09:17:15
Pamiršau paminėti, kad šiokį tokį palaikymą turiu. Mane palaiko ir kontroliuoja mano kolegės, todėl negaliu pasiduoti.:)
2015-12-18 09:26:20
Bet matai Anastazija tu savo mityba prisiderini prie gyvenimo budo, todel ir sekasi tau :) As manau, kad visa sekme ir slypi tame, kad jei tai susiderini ir ne laikaisi dietos, o gyveni butent toki gyvenimo buda, nesikankini, tada ir sekme garantuota. O jei visa si projekta traktuoji kaip laikina ir lauki dienos kada tas svoris pasieks riba ir vel galesi "ramiai gyventi", tai jis tikrai sugris :)
2015-12-18 09:56:29
Vaanile, sveriuosi 1 kartą į sav. (ha, tik šią sav. tai padariau, reiks tuo klausimu dar daug dirbti). O taip buvo kažkokia svarstyklėmanija. Būdavo, kad norėdavau svertis kokius 3 kartus į dieną. Kol priėjau klausimą kas iš to? Per sav. svoris kinta n kartų, ne veltui dietologės rekomenduoja svertis tik kas sav., nes jos puikiai išmano psihologiją. Ir šiandien kovojau ryte su savim, labai norėjau svertis (svoris mažiausias būna penktadienį), bet kam gadinti nuotaiką, juk šiandien darbo Kalėdinis vakarėlis (ten nenusimato daug valgyti), kam gadinti nuotaiką? Nugalėjau save, nesisvėriau, o ryt bus kaip bus. Tikslas vakare pavalgyti tik vakarienę. Aš nepaslysiu, žinau, nes per balius aš mažai valgau. O ryt kepsiu bandelių, labai jų pasiilgau. Tai ir bus atpildas už visą savaitę :-). Dar valgysiu razinų šokolade, kaip sanu, hmmmmm :-).
2015-12-19 08:54:55
Labas rytas :-). Maloniai šypsausi, mat pirmą kartą per visus metus papuoliau į 20 -tuką. Ir šią minutę esu 5-oje vietoje! Ką gi, minutė šlovės pakėlė nuotaiką. O nuotaika iš ties puiki. Po darbo Kalėdinio vakarėlio jaučiuosi puikiai. Aišku rezultatų tikėjausi šiek tiek geresnių, bet matyt per daug išgėriau vandens vakaar. Kokius 4 litrus tai tikrai. Taip trypiau, kad prakaitas varvėjo. Pagaliau išsimatavau. Paskutinį kartą matavausi 08.29. Mano rezultatai:
Svoris 73.3 - (-8.7)
Klubai 96 - (-11)
Liemuo 87 - (-10)
Krūtinė 102 - (-9)
Šlaunys 54 - (-4)
Rankos 32 - (-2)
Hmmmm, nė pati nežinau kaip čia atrodau..... Ko gero reiks siekti Pamelos Anderson apimčių. Kad sumažėtų krūtinė nėra jokių vilčių. O gal........

Man Lucky day. Nusipelniau savo keptų bandelių, nes vakar didvyriškai atsilaikiau ir nevalgiau torto. Ir dar razinų šokolade :-).
2015-12-19 12:50:03
esi lieknesne uz mane o krutines mes tau visos pavydim.gali pasipusti, atrodai kaip zvaigzde
2015-12-19 16:45:46
Man siandien Lucky day :) vakar miriau kaip norejau kazko skanaus vakare, tai isejau su vyru pasivaikscioti tai atslugo noras...na ir ka siandien Lucky day, ir atrodo nieko nesinori ko norejosi vakar, nes zinau kad galiu ramia sazine valgyti viska :) bet pasilepinsiu vyno taure ir uzkandziais prie jo :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS