Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-12-07 14:04:36
As kazkaip skeptiskai ziuriu i ta 1200 kcal dieta, gal kuri laika ir gerai, bet paskui per mazai energijos. Gerai jei yra didelis uzimtumas, tai nera kada galvoti apie maista :) Tie 200 kcal vienam patiekalui nera beveik kas valgo :)
2015-12-09 09:34:14
cihita, kokios nuotaikos siandien? kaip matau, siandien sukanka metai, kaip esi cia- parasyk savo apzvalga. kaip sekesi tau paciai, kas cia tau patiko ir kas ne. ka atradai?
2015-12-09 10:29:07
Sveiki visi! Šiandien mano gimtadienis! Man sukanka lygiai vieni metukai, kaip esu kilo.lt narė :-).
Piesiny, diena nuostabi! šypsena nedingsta nuo veido, nes TU įteikei nuostabią dovaną, kaip tik iš ryto gavau :-). Ačiū tau labai, labai. Vos neapsiverkiau iš netikėtumo :-). Ir sugebėk tu man išknisti mano adresą, o atrodo tiek nedaug pasakojau apie save :-).
Ataskaitos rašyti negaliu, esu per daug susijaudinusi. Kai aprimsiu, susidėliosiu mintis ir parašysiu :-)
2015-12-11 14:39:26
Šią savaitę man viskas sujuko. Taip uoliai pradėjusi savaitę su nauju meniu, pabaigiu visiškai sujukusi. Kas kaltas? Ko gero neskanus planas ir sumažintos kolorijos. Tris dienas laikiausi, svoris nė krust. Alkana, nuotaikos nėr. Ketvirtadienį ūkininkų padėkos pietūs restorane. Vištienos kepsnys su bulvėmis, vyno taurė ir pyrago gabalėlis. Nesinorėjo prie visų šaukti aš NEVALGAU tų tortų. O dar vyras taigi gali paragauti, gražiai atrodai :-). Suskydau.... Vakare nupirkau saldainių ir razinų šokolade. Nė nepajutau, kaip saują suvalgiau, juk vyras pagyrė, nusipelniau. Širyt plius 600 gr. dovana už vakarykščią dieną. Ot tau ir devintinės! Šansas sumažėti lygus nuliui. Vakare važiuoju į sostinę, nuotaikos nėra, lyja, visi sako bjaurus oras, kaip tu nuvažiuosi. O aš susitariau su kirpėja, noriu pamatyti eglutę... Saujelė razinu šokalade ir kava pataisė nuotaiką.. Et, na ir gyvenimas. Mano šeimos draugui infarktas, vos nenumirė, o jis gerokai jaunesnis nei aš, jaudinausi, pavyko, liko gyvas, dar ligoninėj. Vėl stresas....
Žodžiu ši savaitė nieko gero. Padariau išvadą turi valgyti skaniai. Kad ir mažytis kiekis, bet jis turi būti skanus. Kitą sav. pati keisiu meniu, man avinžirniai su špinatais nieko gero, nuo tokio patiekalo skaudėjo galvą ir pūūūūūūtė vidurius. Br......
Baigiu, lekiu, kai parlėksiu parašysiu, gal bus nuotaika pasitaisiusi. Visiems geros dienos ir malonaus savaitgalio! Linkiu išvengti potencialių nelaimų ir jums ir žinoma sau.
2015-12-12 20:18:15
Taigi Cihita. Ko manes mokei? Gavai is savo brangiausiojo komplimenta(po 33 ar kieK ten metu santuokos) ir nesidziaugi? Vaziuoji pasidaryti naujos sukuosenos ir vel nesidziaugi? Vaziuoji su dukroms pramogauti ir...Na nebesikartosiu.
Svarstykles kol kas ismesk, mes tau tai jau sakem. nesisverk tuo labiau kasdien.
Ir parasyk apzvalga, Tai tu butinai turi padaryti- ne del musu- del saves. va, grisi, sesk ir rasyk. uzdaryk savo restorana- tebunie sanitarine diena. visi suauge, patys pavalgys.
sesk ir viska viska rasyk.
o tada mes ir pasitarsim.
upo nedrisk prarast! atvaziuosiu ir patikrinsiu!
2015-12-14 16:29:22
Svarstykles paslėpiau ir sversiuos tik kartą į savaitę, kai reiks vesti rezultatus, nes kitaip gali protas pačiuošti :-). Pasirinkau meniu, kiekvieną dieną susidėliosiu, atsispauzdinsiu (jau taip padariau) ir skaniai valgysiu :-). Kaip bus taip, jokio nukrypimo iki Lucky day. kaip Nora sakė gramas į gramą.
Mano padangėje vėl stresas, vyras neišleido į kelionę, o galėjo įteikti Kalėdinę dovaną, kuri jam būtų nieko nekainavusi. Nebežinau kaip čia su juo elgtis: palikti, nekalbėti, primušti su keptuve, o gal išplauti ir išveisti puodus ir sudėti į spintelę.
Patarkit, kaip man atsilyginti, kad nelikčiau skolinga ?
2015-12-14 19:32:38
padeti vyra i spintele(neprausta ir nesveista)
isvykti i kelione uz jo pinigus ir palikus atliktinu darbu sarasa
grizus labai pagirti
2015-12-15 09:30:03
Piesinio patarimas SUPER :)
2015-12-15 09:30:08
Piesinio patarimas SUPER :)
2015-12-17 11:42:21
Ačiū už patarimus. Šią savaitę šeima valgo tai ką valgau aš. Jokių išimčių nei sau nei jiems nedarau. Neiškentę jie nulekia į kavines :-). Jiems toks maistas ne prie širdies. Yra kaip yra :-).Žiūrėsim kaip čia bus šią savaitę. Penktadienį darbo Kalėdinis vakarėlis. Nesiruošiu ten daug valgyti, ruošiuosi daugiau šokti :-).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS