Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-02-11 20:29:39
Forumas pritilo.... Visi ramiai gyvena, normaliai maitinasi, meta svorį, nesukyla emocijos.
Ar iš tikrųjų taip ir yra?????
2015-02-11 23:32:25
Ne Irikė. Vykstu ne ten kur viskas įskaičiuota (tas gal šiek tiek ramina) o pas drauge i Emyratus. Taigi, net neisivaizduoju kas ir kaip bus, tik sakė, kad keliom dienom jau užsakė viešbučius kituose Emyratuose. Tai, kad pilna nežinios, bet gal bus gerai. Na net jei ir priaugsiu, nemanau, kad tiek kiek jau esu numetusi. Be to bandysiu ne išjungti smegenų. :)
2015-02-12 10:29:51
Na aš Emyratuose išragavau daug ką, pradedant nuostabiomis avokadų sultimis, aviena, jūrų gėrybėmis ir baigiant kava su kupranugario pienu, Aišku, per 10d. +1,5 kg. bet man tiek kartais būna ir po sėkmingos dienos. Dabar jau ten pradeda šilti oras nors vanduo dar turbūt kaip Baltijoje vasarą. Gerų, įspūdingų atostogų , Lika.
2015-02-12 11:57:24
Irike, paskaitau, o laiko parašyti vis nėra :) Maitinuos gana chaotiškai, nes sunkus tarpsnis gyvenime, bet... Pasisvėriau - 0,8 kg. per nepilnai sav. :) Šiuo metu sveriu 66,2 kg. Iki tikslo kiek daugiau, nei 1 kg. :) Tai, nepaisant visų problemų, džiugina ir motyvuoja :) O dėl Jūsų... Kaip supratau, Jūs ne tai, kad nemėgstat gaminti, bet nematot poreikio tą daryti, nes šeima nevertina Jūsų kulinarinių įgūdžių :) Visados galima gamintis TIK SAU, bet, jei nėra tam motyvacijos, o Jūs mėgstat pieno produktus, tai mesti svorį turėtų būti gana lengva, net ir negaminant :) Juk visokie jogurtukai ir varškytės - geriausi dietos draugai ;)
2015-02-12 22:51:43
Vaje, atrodo greit neteksiu įdomios pašnekovės.... Kita vertus laaabai džiaugiuosi, kad baigi pasiekti savo tikslą, Ligita:-))))))))).
Lika lauksim grįžtančios!
O mes pasiliekantys varysim toliau, vis greičiau ir greičiau ar ne?
2015-02-13 08:35:20
Irike, tikslai tikslais, o narystės dar 60 d. turiu, taigi, nepavyks manęs taip greitai nusikratyti :D O kaip Jūsų tikslai ir narystės terminai? :)
2015-02-13 13:29:56
Tai gerai :-). Aš narystę išsipirkau 6 mėn., 2 jau praėjo. Pradėjau su 82 kg, atsikračiau 4.5 kg. Tikslas 68 kg. Dar 10 kg. Tada reiktų per 2 mėn. 5 kg. Hmmmm, nelabai pavyks. Nes kitą savaitgalį išvykstu 10 d. į Kubą. Kad iš ten neparsivešiu papildomų kg. mažai vilčių. Grįžus teks atstatinėti svorį.
Bet aš nenusimenu. Tęsiu narystę toliau, kol nepasieksiu 68. Šiandien pasidariau maisto netoleravimo testą. Lauksiu atsakymų, matysiu ko negaliu valgyti :-)
2015-02-13 20:24:50
Kuba... :))) Mirštu pavydu :) O dėl tos narystės... Na, ne taip baisiai ir kainuoja, kad labai sunku ją prasitęst būtų :D Aš manau, kad svarbiau svorį mesti komfortabiliai, nekeliant sau streso, o ne kad greitai ir tilpt būtinai į kokį terminą :) Linkiu neparsivežti daugiau kaip kokių 2 kg. "papildomo krovinio" :))))
2015-02-14 12:33:12
Na va, deklaruoju svorį - 77.5 kg. Per laikotarpį atsikratyta 4.5 kg. Kai kam gali atrodyti vieni niekai, bet man yra puiku! Žinant, kad švenčiau, keliavau, atostogavau... ir savęs nekankinau.
Šiandien pasidariau lucky day (turi būti ryt), nes vakare eisiu į jubiliejų. Nenoriu savęs varžyti ir kitiems rodyti, kad ale laikausi dietos. Juolab, kad niekas nė nepastebi, kad pakūdau.
Nesuprantu, tai kaip čia yra? Matyt nepastebės, kol nenumesiu 10 kg:-)
Pradėjau ir aš skaityti dabar taip populiarią knygą "Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis". Įtvirtinsime žinias :-)
2015-02-14 17:19:12
Ruošiuosi į balių, o apsirengt neturiu ko. Susinervinau, veidrodis nerodo, kad pakūdau.....
Šiandien puiki proga pamilti save:-).
Sveikinu visus su Valentino diena! Linkiu pamilti save, spinduliuoti energija, daugiau šypsotis, būti geros nuotaikos!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS