Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-11-10 17:52:04
Man kartais atrodo, kad rutina pabosta, nuo jos imama sąmoningai ar nesąmoningai tolti. Koncentracija laikantis plano nuslūgsta. Plano laikomasi nebe taip stropiai... Rezultatai ima suktis "užburtame rate". Tada ieškom naujovių. Gal daugiau ar mažiau keičiam mitybos planą, gal sporto, gal išbandome naujus receptus ir pan. Vėl kurį laiką susikoncentruojame ir vykdome kaip pridera - juk nauja ir nepabodę :) Nežinau kaip kitoms/kitiems, bet man būtent taip ir yra.

Čihita, linkiu, kad koncentracija išsilaikytų ilgai ;) Sėkmės!!!
2015-11-11 09:02:10
Ačiū leliumai :-). Aš esu iš tokių, kur man reikia naujovių, negaliu ilgai stovėti vienoje vietoje. Plane koncentraciją išlaikau 2, na dar 3 savaite. Daugiau man reikia keisti planą, nes man jau atsibodo ir aš prarandu koncentraciją. Kai įstojau čia po 2 sav. iškar klausiau dietologių, o kada pakeisite planą?
Čia viskas gerai, smagu, tik norėčiau, kad pačios dietogogės peržiūrėjusios mano rezultatus pakeistų planą. Bet matyt to čia nebus, nes suvaldyti tokia minią būtų neįmanoma....
2015-11-11 09:34:57
Cia panasiai kaip darbas fabrike, vieni gali stoveti prie konvejerio visa gyvenima, o kiti max savaite :) As irgi is tu, kad negaliu pakesti monotonijos. Net galvoju, kad gerai butu, jei mitybos plana sudarytu menesiui su skirtingais patiekalais kasdien :) Idomu bus paziureti tavo Cihita rezultatu po savaites.
2015-11-11 09:53:41
Ir dar skirtingiems sezonams skirtingą :) Būtų idealu.
Galima patiems tokį planą susidaryti pasinaudojant kilo.lt įrankiais. Iš principo pakanka nusistatyti patiekalų tipus, o receptus keisti kas savaitę.
2015-11-11 22:10:33
jei kasdiena tas pats per ta pati tai cia zmogus uzdusti gali, ritmas ritmu, bet pokyciu butinai reikia, o tai pamirsi kad apskritai zmogus esi. as tai savo valgiarasti perziuriu kiekviena sekmadieni ateinanciai savaite ir siek tiek pakaitalioju, laikydamasi zinomu principu.
na, zinot merginos ta posaki- jei nori islikti vietoje, turi eiti, jei nori eiti i prieki, turi begti! taigi, o jei mes stovesime vietoje....vadinasi eisime atgal!
2015-11-12 15:23:07
Užsukau pažiūrėti, kas mane aplankė. Nedaug......Tikiu, kad skaito daug daugiau.
Piesinys, Nora, leliumai. 2 kūdutės, 1 panašiai kaip aš :-). Nebloga komanda iš mūsų išeitų :-).
Piesinio temą išstudijavau pilnai.
leliumai perskaičiau atidžiai dabar. labai nedaug apie save rašei :-).
Noros studijuosiu. Noriu pažinti draugus išsamiau :-).
2015-11-12 17:04:59
Čihita, tikrai skaito daugiau nei parašo :) Aš čia ne vienos moters istoriją esu pilnai perskaičiusi ir seku forumą kasdien :) Pasidarė kaip priklausomybė jau prisijungti kasdien prie kilo.lt :D
2015-11-12 19:20:14
Čihita, stengiausi rašydama koncentruotis ties rezultatais ir kas aktualu jų siekiant. Tad taip ir išėjo - apie save nedaug :)
2015-11-12 19:59:46
Taip Cihita, kompanija smagi. Tiek Nora, tiek Leliumai yra jaunos ir protingos,tikiuosi kad ir visos ir toliau draugausim, kol kiekviena pasieksim savo tikslus. Man irgi norisi, kad forumietes daugiau rasytu, bet -kiekvienam -savo. as vis pagalvoju apie tas nares, kurios taip graziai pradejo, pasipasakodavo ir pora menesiu nieko apie jas nesigirdi. ir kas gi nutiko? tikekimes kad nauji nariai nepristigs ryzto, rasys, pasakosis ir sekmingai iveiks kiekvienas savo kalneli.
2015-11-13 09:32:56
Ačiū parašiusioms :-). Kaip jums šiandien, kokia nuotaika, ar laukiate Lucky day?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS