Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-11-02 10:27:34
Sveikučiai :-). Aš grįžau! Prisiduodu šiandieninis svoris 75,3. Prieaugis 900 gr. Hmmmm....... Negerai...
Iš kelionės grįžau su diiiideliu bagažu 77 ir pašlijusia sveikata. Daug keliavom, daug pamatėm, su tuo viskas ok. tačiau.... mano "ispanai" negeria vandens. Man tai buvo košmaras. Geriu vandenį, reikia tualeto. O jo nėr, net kavinėse nėra tualetų. Teko ieškoti kavinių su tualetais, kas sukėlė man didekių rūpesčių. Gal jiems tas vanduo išgaruoja pro pakaušį? Man tai nesuprantamas dalykas..... Gėriau mažiau vandens, kad ir stengiausi laikytis, bet viskas nuėjo šuniui ant uodegos. Visiškai nėra varškės, pieno produktai koncentruoti, varškės nėra, duonos nėra, bulka tokia skani, pripūsta. Taip greit nuo jos pradėjau pūstis, užteko tik pasmaguriauti. Žodžiu viskas maišėsi, ritmo nebuvo ir grįžus sutriko virškinimas, užėmė kažkokia apatija, galvos skausmas. Dar ko gero ir pilnatis dasidėjo... Nesinorėjo nieko, nei rašyti, nei skaityti, viską dariau per prievartą ir taip 4 dienas. Savaitgalis, abi dienas važinėjau po kapinius, abu iš daugiavaikių šeimų, giminės plačios, daug kapų. Vėl giminaičių susitikimai, vaišės, laikiausi kaip išmanydama.
Šiandien stoju į ritmą.
2015-11-02 13:35:02
Pirma pasveik, Cihita. atsigauk , pailsek, isismiegok. Tada ir prie plano grizti galesi.
2015-11-04 11:14:09
Sveiki likimo draugai :-). Baigiu atsigauti tiek fiziškai, tiek emociškai. Tiesa, vakar turėjau didedį emocinį sukrėtimą iš darbo pusės, dar ir šiandien pagalvojus ašaros kaupiasi.... Iš vienos pusės lyg ir nieko blogo, niekas nenukentėjo, iš kitos pusės jaučiuosi pažeminta, įskaudinta. Ir šiandien galvoju, kad visa tai susiję su....... mano svoriu ir sveika gyvensena. Kai kam iššaukia didžiulį pavydą. Bet, kaip yra sakoma, kiekvienam bus atlyginta pagal nuopelnus. Tikiuosi.....
Kuo daugiau mane "trypia", tuo didesnis noras man pakyla atrodyti nepriekaištingai :-). Žiūriu į veidrodį ir galvoju: na Čihita, kylam iš letardo miego, einam tikslo link! Tegul visi pavyduoliai susigraužia, tegul jaučia konkurenciją!
AŠ ATEINU!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015-11-04 13:33:03
Neliudek, atvaziuosiu i svecius ir nusluostysiu asareles. Ko noretum dovanu?
2015-11-06 09:29:16
Geriausia dovana bus jei atvyksi į svečius, juk tiek daug bendro turime dabar :-).
Ar jums taip nebūna, kad po sporto pakyla svoris kokiais 300-400 gr? Šiandien ryte nustebau nemaloniai....
2015-11-06 10:46:32
Cihita, raumenys tau uzaugo :D Man irgi taip buna, tad viskas cia normalu, gal vandens daugiau pasikaupia, juk treniruojantis isgeriama daugiau :)
2015-11-07 10:29:18
man irgi pasportavus kita ryta svoris pakyla-200-300g. normalu.
svarbiausia, Cihita, kaip dabar jauties? ar atsigavai, ar pasveikai? nesinervink del rezultatu, pradek ramiai is pradziu, ieik i ritma ir viskas susitvarkys.
2015-11-09 13:39:28
Sveiki :-). Šeštadienį ryte svėriau 74,7, -600 g.
O jau koks šeštadienis buvo smagus :-). Valgau, maišau, neribojau. Ir to noriu ir ano, ir visko paragavau. Sekmadienį ritmas. Dukra įstojo į kažkokį klubą, kur yra 6 sav. programa. Antra diena laikausi jos valgiaraščio. Ne dėl to, kad pas mus neskanu, tikrai ne. O todėl, kad ji buvo atvykusi, atsivežė produktus, abi laikėmės ir man dar paliko. Ryt pažiūrėsiu ar nors kiek veikia jos programa :-).
Pagaliau mano gyvenimas normalizuojasi. Grįžti iš darbo, lauke būna jau beveik tamsu. O patamsy juk nieko nepadarysi, lapų nepagrėbsi. Tai ramia širdimi galiu atsiduoti namų ruošai, sportui. Labai tikiuosi pajudėti žemyn :-).
2015-11-10 13:32:06
aciudie, kad issijudino, dabar belieka kruteti toliau.o kas per planas pas dukteri?
2015-11-10 16:57:57
Jeee, šiandien neiškenčiau ir pasisvėriau. Buvo įdomu veikia dukters planas ar čia tik viskas šuniui ant uodegos. Pasirodo veikia. Po Lucky day praėjo tik 2 dienos, o jau -200. Šiandien laikausi, žadu pavaryti visą sav. Gal kaip nors išlipsiu iš 74-73 zonos. O tai kaip užburtas ratas.
Piešiny, viešai publikuoti negaliu :-), (parašysiu į FB), 6 sav. planas kainuoja 85 eur., sporto klubas 1 mėn. 33 eur. Planą sustato individualiai, jį gerai istudijavau. Trenerė viską veda pas save, tik meniu duoda į rankas. Kiek kcal nemačiau, neparašyta. O man ir nelabai svarbu . Svarbu, kad valgyti nenoriu, iškenčiu, dar nenusibodo, viską sveriu. Žiūrėsiu kaip toliau bus :-).
AŠ PASIRYŽUSI IŠEITI IŠ UŽBURTO RATO!
Įdomu, kas dabar skaito, ar man palinkės sėkmės? :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS