Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-10-07 11:44:41
Sveiki, as su jumis nuo penktadienio. Mitybos ir sporto plana gavau tik antradieni :( Noriu sumazinti apimtis todel ir susidomejau kilo.lt.
2015-10-07 21:20:26
turi daug avieciu? ir vysniu? ir tresniu? tai bent sodas. o ka dar augini?
2015-10-08 11:58:18
Sveikinu Lady prisijungus prie mūsų :-). Čia tau patiks ir pavyks pasiekti savo tikslą.
Oi Piesiny, aš esu tikras žemės kurmis, kitaip sakant žemknisys:-). Suleidžiu pirštus į žemę ir atrodo visa įtampa, nemalonumai ir negerumai suteka į ją. Galiu sode, darže knistis per dienų dienas. Mano sodyba 40 arų (su pastatais), tai patikėkit tikrai yra ką veikti. Turiu visko, susodinau taip, kad pastoviai turėčiau vaisių ir uogų. Prasideda trešnės, baraškės, vyšnios, slyvos, kriaušės, vėl slyvos, agrastai, serbentai, vasariniai uoboliai, žieminės slyvos, žieminės kriaušės ir obuoliai, avietės. Daržovės taip pat savo. Turiu šiltnamį, kuris pats atsidaro, užsidaro, tai daržovių užtenka iki pat sniego. Laikau daug dedeklių vištų, auginame broilelius. Vyro sesuo laiko karvę, kiaules, žąsis, antis, kartais sumąstau kalakutis laikyti. Turime tvenkinį, įžuvinome, jau gaudome žuvį. Taigi neturiu tik jautienos, daugiau visas maistas savo. Varškę valgau tik savo darytą (nugreibto pieno). Stengiuosi būti ekologiška, neperku jokių sausainių, kepu pati bandeles, kepu ir duoną su raugu. Matyt maniškiams atsibodo toks maistas, jie dažnai nori papietauti valgyklose, žinoma be manęs :-).
2015-10-08 13:10:58
oho, ispudinga. o as cypiu kad su rozem nesusitvarkau...ach, kaip gerai, kad maniskiai forumo neskaito, o tai pirstais uzbadytu...labiausiai pavydziu uogu. as vysnaite irgi turiu,, pauksciai nulesa uogas...ir avietes patinka. ir tresnes... ir visa kita pagal nauja mada pas tave- biologiska, ekologiska... esi labai darbsti, saunuole!
2015-10-08 20:13:52
Cihituke, o namines vysniu uogienes esi pasidariusi?.......
2015-10-09 20:57:15
Taip Piešinukai, visos uogienės naminės. Šiemet viską šaldžiau, uogienių neviriau. Su blenderiu sumiksuoju, truputį saldiklio ir...... pirštus gali laižyti kaip skanu, Labai skanu varškė su tokiomis uogomis. Atvyk į svečius, kai būsi Lietuvoje, pavaišinsiu:-)))))).
Pdariau pratimus, sukasi galva...... kaži kodėl?
Savo meniu pasigedau patiekalų iš kiaušinių. Receptai visi sudėtingi, daug ingredientų. O kartais taip norisi paprastai, išsikepi kiaušinių ir su kokiu agurkėliu.....
Ar pas jus receptai irgi visi sudėtingi?
Šitiek turiu kiaušinių, o meniu jo nė žiburiu nerasi......

Gal galit parašyti kokį receptuką su kiaušiniais, kurį galėčiau pasidaryti ekstra atveju?
2015-10-10 08:58:22
Pasigirti neturiu ko.... plius 300.... liūdna. Matyt vakar koją pakišo netinkmi pietūs kavinėje: žirnių sriuba ir silkė su daržovėmis ir balto vyno taurė. Šventėme profesinę šventę su kolektyvu, atsisakyti nebuvo kaip. Bet vakare sportavau gi......Ech, atrodo lipu į viršų, o penktadienį išvykstu į kelionę.....
Tai nežinau, kaip čia šiandien daryt, daryt Lucky day ar užskaityti, kad ji buvo vakar?
Patarkit kas nors.... Maža vilties, šeštadienis niekas prie forumo nesėdi.....
2015-10-10 10:02:26
as sedziu. cihituke neliudek. lucky day uzskaityk....man irgi svoris sia savaite nekrenta, pradedu galvoti kad nuo mineralinio vandens- jo daug geriau, gi druskos, turbut skyscius uzlaike.
o kiausiniu pas mane daug- negi tavo receptuose nera pasirinkimo? man megstamiausi yra visokie omletai- mikliai pasidarau, koki pomidora pridedu ir gerai, ypac vakarais tuo patenkinta,nes maniskiai aisku buna jau pavalge, kai as is darbo griztu.ir sotu.
o jus parduotuves nesat ikure salia tokio didelio ukio? kazkodel isisvaizduoju, kad turetu buti,,perteklines,, produkcijos,jauciu daug kas mielai ir pirktu. atsiusciau savo draugu ir giminaiciu, mano mama is Siaures Lietuvos kilus...
2015-10-10 19:39:53
Na kur jau man parduotuvė :-). Mes esam žemdirbiai (ūkininkai), auginam grūdines kultūras. Namuose auginu viską saviems poreikiams.
Vėl buvau laidotuvėse.....Šią savaitę net dviejuose.. Kažkas čia man teisingai rašė, kad kai daug bendrauji, daug pažįstamų. Pas mane taip ir yra. Ką padarysi, toks gyvenimas.....
Piešinukai Įmesk kokį omletuko receptuką, ką? Reikia prašyti dietologės paprastesnių receptų, kur viens du ir skrandukas pilnas.
Šiandie man Lucky day ir jokių užskaitymų, natūraliai taip gavosi. Tikiuosi kita savaitė bus man palankesnė, jei ryt neprisivalgysiu želaunų pietų. Nu gal ne, nes nuo sekmadienio mano protas blokuoja ne mano maistą:-))))
2015-10-10 20:14:37
tai jau tikrai, cia Leliumai rase, kad turi daug pazistamu, tai ir dalyvauji visu gyvenime- tiek krikstynose, tiek vestuvese, tiek laidotuvese. pastarosios aisku sunkiausios....
mano pusbrolis irgi augina grudines kulturas, gyvena siaures LT ir mano pirsliai stambus ukininkai gyvena irgi ten kur tu,jaucia mano sirdele,kad juos pazisti...
o omletas- paprasta
3 kiausiniai- isplaki
1 stikline pieno-pridedi prie tu kiausiniu ir plaki toliau
truputeliuka druskos.
keptuveje ikaitini slakeli aliejaus, ta mase supili ir iskepa.
darzoves pagal skoni, as dazniausiai valgau su pomidoru- 1ar2
kiti variantai- agurkai, brokoliai, zirneliai- ka nori.
kilo kartais siulo sumesti tas darzoves i omleto mase ir kartu kepti, bet man taip asmeniskai nepatinka- mieliau valgau ,,atskirai,,
stai tau ir vakariene. 5 min darbo.
laikykis Cihituk ir rasyk, nedink
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS