Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-09-27 18:02:07
Penkta diena atostogų:-).
-sveikata gera, bet dar nesimaudau jūroje.
-niekur nereikia skubėti, kad ir sunkiai, bet atsipalaidavimas atėjo.
-pagaliau galiu ramiai paskaityti knygą.
-pasirodo reikia toli išvažiuoti iš namų, kad negalvotum apie juos.
-įsitikinau, kad kelionėje negalima bandyti naujų vaistų. Pradėjus skaudėti gerklę išgėriau antibiotikų, kurie buvo skirti dukrai jei jai skaudės gerklę. Jie man sukėlė šalutinį poveikį: karščiavimą ir vėmimą.
-džiaugiuosi kiekviena pragyventa diena, akimirka, nes kitos gali ir nebūti (šitas nualpimas išgązdino ne tik mano namiškius (dukra sakė, jei dar taip padarysi, tai aš pagimdysiu pirma laiko), bet ir mane pačią. Tokioje situacijoje tu negali nieko pakeisti......
2015-09-28 13:30:38
pilna isminties zinute. dar turi pora dienu atostogu, palik savo sunkias mintis ir pirmyn! pasidaryk koki masaza, kaip mat atsigausi. mano dukra vasara buvo Kretoje(man neteko) tai grizo suzaveta ir man lauktuviu atveze alyvuogiu kremuka- susirask ir tu toki, issitepk nuo galvos iki koju ir busi atgimusi!
o susitikti- mielai ! pasitarsim FBe kaip. jei nors retkarciais ten uzsuksi...
2015-09-28 14:29:24
Atostogauk Cihita, o ne prie kompiuterio sedek :)
Man truputi uzkliuvo sakinys apie vaistus, ar antibiotikus vartoji kai pradeda skaudeti gerkle? Juk antibiotiku vartojimo paskirtis visai kita...
2015-10-01 16:40:41
Tram, tra tam! Šiandien mano tortadienis :-). Ir iš tikrųjų valgau tortą, valgau tiek kiek noriu be jokių apribojimų, juk šiandiem mano diena, man viskas leidžiama:-).
Bet to torto suvalgiau gabalėlį, nes....... nebenoriu saldaus. Pirma diena po atostogų, vakar parsitarabanijau iš Kretos.
Įspūdžiai? Kokia graži Lietuva, o jau koks žalumas, koks gėlių gražumas! Akmuo mane slegia. nuotaiką gadina visur nuo saulės išdegusi žolė ( na išskyrus vilos :-)). Ten gyventi nenorėčiau.... Saulė, jūra labai gerai, tačiau vien tuo negyvensi. Gal buvome tokiame regione, kur viskas brangu, mažai pasirinkimo. Ko ko, bet kavinių ten apstu. Kavinėse maistas man netiko, nes riebu, graikai labai daug naudoja alyvuogių aliejaus. Jo visur pila, mano manymu per daug. Nuo pernai metų kainos pakilo apie 1 eurą už viską. Kadangi jau ten buvau trečią kartą, tai didelio įspūdžio nepaliko...
Pailsėjau protiškai, buvau išjungusi mąstymą, perskaičiau knygą. Nežiūrint visų negalavimų, pailsėjau nuo darbo, namų ruošos, lauko darbų ir t.t. Reikia išvažiuoti iš namų, kad įvertintum tai ką turi :-). Ir iš tikrųjų su tokia energija kibau į darbą ( nors ir per gimtadienį), kad viskas einasi, kaip iš pypkės :-).
Smagu, kad laukia kolektyvas, kad jautiesi reikalinga :-). Kažkur skaičiau FB, kad bosas sako nepakeičiamų nėra, nepakeičiamų nėra.... O išeik tik atostogų ir tampi nepakeičiama :-)))).
Dieta? Hmmmmm... Grįžusi nesisvėriau, nenoriu liūdinti savęs, nors jauniklės bendradarbės sako, kad sukūdau per atostogas. Čia tik drabužiai (apsirengiau kostiumėlį, kuris pernai buvo kaip tik, dabar laisvesnis :-)). Vėl iš naujo pradedu nuo ryt, tikrai :-). Turiu išvalyti organizmą nuo visų maistų.
2015-10-01 16:56:18
Su gimimo diena, čihita! :) Linkiu naujos gražios pradžios!
2015-10-01 20:11:12
su gimatdieniu, Cihita! Zydek!
2015-10-02 11:12:15
Ačiū mergaitės, pradžia padaryta, laikausi ir nežadu nuvysti :-)
2015-10-04 09:50:36
Prisiduodu :-). Dabartinis svoris 74.3. Po kelionės, po gimtadienio +1 kg. Turiu 2 sav. atstatyti ir nors kiek sumažinti svorį iki sekančios kelionės.
Man pats geriausias laikas rūpintis savimi, kai vakarais lauke tamsu ir visas derlius sutvarkytas. Tiesa, dar yra aviečių lauke, bet jos ne taip smarkiai keliauja į burnyte, kaip vyšnios ar trešnės.
Gerai išmokau kilo.lt pamoką. Po pietų tik baltyminis maistas. Jei labai jau nori sugriešyti, tai tik iki pietų. Ir stengtis valgyti tik savo gamybos maistą, nes tuoj pajaučiu, kad yra cukraus net salotose kitų gamintose.
Smagaus sekmadienio:-)
2015-10-04 11:28:21
Čihita, o jei pabandžius sau nedėti "deadline'ų" kad ir trumpalaikėje perspektyvoje? Ar nebūtų smagiau ir be įtampos (kad ir nedidelės)? Jei koncentruotis ne į tą kg, kurį reik nukrapštyti, o į pastovų režimo laikymąsi? Ar tikrai Tau reikia sau brėžti linijas "iki tada tiek"? :)
2015-10-06 11:17:58
Leliumai, aš taip griežtai nebrėžiu linijų, tiesiog save motyvuoju, man taip lengviau, tikiu žodžio ir minčių galia:-). Ačiū už patarimus, pastebėjimus, viskas tik į gerą! Saulutė šviečia, nuotaika puiki :-). Gimtadienio proga pasidovanojau sau FOHOW apatinius. Nu liuks, taip gražiai aptempia, pakelia krūtinę :-). Gal pagaliau pamilsiu taip nemėgstamą savo kūno dalį :-)))))).
Eina sau, koks patobulintas dienos įvertinimas! Sakyčiau griežčiau darosi viskas, man patinka :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS