Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-09-16 20:02:46
Neseniai iš vienų žmonių, netikėtai išlydėjusių artimą Anapilin, po gyvenimo prioritetų apmąstymų išgirdau, kad svarbiausia vis tik yra bendravimas bei tarpusavio ryšys. Panašu, kad čihitai tai gaunasi natūraliai - kitu atveju nebūtų į kieno vestuvės, krikštynas ir laidotuves eina...
Gyvenimo virsmai ne tik atima, bet ir duoda.
2015-09-17 12:58:23
Teisybe.
2015-09-17 18:36:45
Aloha visoms ir visiems, tikiuosi draugausim ;)
2015-09-22 13:52:23
Cihita, kur dingai? Laukiam zinuciu is taves! Kompas turbut uzluzo...
2015-09-25 12:19:18
Sveiki. Sveikinuosi iš saulėtosios Kretos:-). Atskridome trečiadienį, trečiadienį ir išskrisime. Vakar ėmausi sveikai gyventi: padariau mankštą, šokinėjau į baseiną, maudžiausi jūroje. Gyvename viloje, čia yra džiakūzi dušas. Dukra ir anūkė abi sulindo į dušą maudytis ir spaudinėjo mygtukus. Tik kai sukliks dukra..... Aš galvojau, kad nusiplikė, o pasirodo jai į akis pateko šampūnas. Labai, labai išsigandau, net verkiau, kai pagalvoju, tai ir dabar negaliu atsigauti...... Naktį man sukilo temperatūra, skauda gerklę. Išsiruošėme važiuoti į kitą miestelį, bevažiuojant man pasidarė bloga, nualpau po to apsivėmiau. Teko grįžt ir mane palikti viloje. Tokia mano atostogų pradžia.......Jaučiuosi netvirtai, nežinau ką čia valgyti, varškės nėra, trapučių irgi. Dabar visi žiūrės ką aš valgau, kad vėl taip neatsitiktų.
Tikuosi aš pasveiksiu ir vėl viskas bus gerai :-). Tiesa čia skraido lėktuvai, gyvename netolį oro uosto. Daug skraido naikintuvų, tai ramybės nėra......
2015-09-25 12:26:13
varle keliauninke!
dieta tau
mineralinis vanduo-daug!
kietai virtas kiausinis
dziuvesiai
jokiu vaisiu!
jei pajusi kad vel nori alpti- suspausk kumscius, itempk pedas, blauzdas ir uzpakali- spaudimas pakils ir nealpsi.
o svarbiausia- nosi aukstyn ir rasyk!
2015-09-25 15:02:02
Na Cihita laikykis ir megaukis atostogomis :)
2015-09-25 17:46:02
Visi maudosi jūroje, o aš sėdžiu viloje. Bet jau geriau man. O kodėl negalima vaisių? Ką dar valgyti kavinėje?
2015-09-25 18:15:29
gerai kad geriau, tuoj bus visai gerai.vaisiai po vemimo dirgina zarnyna- cukrus, rugstys ir pan. bet kai pailsesi, nusiraminsi, pasijusi geriau, tai galesi viska valgyti. pirma diena svarbiausia daug skysciu ir pradeti valgyti mazom porcijom, jei jausies alkana. jei ne, dar palauk. geriausia pradek nuo lengvo maisto- ryziu, pastos(makaronai) vistienos sriubos, dziuvesiu. venk stipriu prieskoniu ir riebaus maisto. jei rytoj pasijusi geriau ir daugiau nevemsi, gali valgyti viska.
viskas bus gerai, buckis nuo viso kilo ir megaukis atostogomis! lauksim ispudziu!
2015-09-26 16:18:04
Ketvirta diena atostogų:-).
Sveikata gerėja, dar skauda gerklę, bet kentėt galima. Jūroje nesimaudau, važinėjome po kalnus, stebėjome liūtį. Nors lucky day maisto nesinori, esu stebima per padidinimo stiklą, kad vėl nealpčiau :-).
Ačiū piesiny už palaikymą:-). Stengiuosi atsipalaiduoti ir nebelėkti, vis noriu miego.
O kaip sekasi jums?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS