Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-09-10 16:05:25
as atsekusi tik 3 bet dar nelabai atidziai ziurejau...itariu, kad Cihita irgi atsekiau...bet va, megstat jus cia misles...
2015-09-10 16:38:53
Jei mane atsekei, tai pakviesk į FB draugus, man bus laaaabai malonu:-). Juk mačiau dar neturi nė vieno draugo :-)
2015-09-10 19:30:18
pakvieciau...is tikruju ,,neturiu,, nes esu visus uzblokavusi, kaip rasiau, si paskyra tik kilo.
2015-09-11 14:44:59
Sveikos, merginos:)Jungiuosi prie Jūsų. Gimus mažajam priaugau svorio, kas liūdniausia, būtent gimus:( Nuotaikų šuoliai dėl viršsvorio padėjo atrasti kilo.lt. Tikiuosi, kad man pavyks:) Su dieta- viskas ok, laikausi, valios užtenka, bet su sportu...Kadangi vaikas neramus, labai mažai akimirkų turiu laisvų, kartais apie normalų, neskubotą dantų išsivalymą, kalbos net nėra..;) Na, bet tikiuosi, kad viskas normalizuosis:) Tikiuosi, FB į grupę priimsite?:)
2015-09-11 15:03:32
Sveika atvykusi Ghostlady :-). Junkis prie mūsų, papasakok plačiau apie save :-).
2015-09-12 12:11:25
O ką čia plačiau bepapasakosi?:) Kas domina- klauskite, pasakosiu:)
2015-09-12 12:29:08
Sveiki visi nariai. Šiandien prisijungiu prie Jūsų šaunaus motyvuoto būrio. Noriu numesti 10 kg. nes jau atrodau kaip "kulverstukas". Prisijungiu, nes pati jau su savo "gelbėjimo ratu" be pagalbos nebesusitvarkysiu:). Semsiuosi iš Jūsų įkvėpimo ir optimizmo ir bandysiu nenuklysti į lankas!
2015-09-14 08:12:06
Sveika Jurginėli, priimam į savo būrį :-), lauksim prisistatymo :-).
2015-09-15 16:16:40
Ir vėl laidotuvės......Kai buvau jaunesnė buvo vestuvės, po to krikštynos, o dabar daugiausia laidotuvės. Kažkaip su tuo susitaikiau, gal kad ne artimas žmogus......Valdau emocijas, kad neužplūstų emocinis valgymas.
Rezultatais pasigirti negaliu, po vestuvių apsidžiaugiau, kad sugebėjau svorį išlyginti. Tikiuosi, kad ši savaitė bus sėkmingesnė :-).
Linkiu ir jums sėkmės :-).
2015-09-16 18:14:33
na ir metai pas tave.net nezinai zmogus ka ir pasakyti.butum salia, atsisestumem ir tyliai pasedetumem prie zvakeles ir sukalbejusios maldele.
atejo kazkam laikas, isejo i ramybes pasauli, o mes sukames gyvenimo karuseleje toliau. laikykis, Cihita, salia taves daug draugu, jie pades istverti.ir rasyk.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS