Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-09-09 18:39:23
sveikos visos, esu beveik naujoke, esu jau savaite ir kelios dienos :)
Tikslas - noreciau atsikratyti nereikalingu keliu kg bet ir gyventi sveikiau :)
Kol kas esu patenkinta, nes maisto meniu man patinka, pasirinkimas didelis :)
Po savaites - 1kg, jau esu laiminga, nes einu geru keliu, bet va sportuoti nemegstu :(
2015-09-09 20:58:55
Sveika Gyle, smagu, kad įstojai į mūsų bendruomenę :-). Sėkmės tau :-)

Na Piešiny, ko virpini kojeles? Mikliai registruojasi į FB grupę, noriu pamatyti tavo protingą veidelį :-).
Juokauju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jei rimtai, tikrai turime tokią FB grupę, galite ateiti visos, kurios norite, kviečiame:-). Piesiny ateik, tikrai prašau :))))))))))))))))))
2015-09-09 21:09:59
cihita, kaip gerai kad nepyksti... nori prajuokinsiu? esu labai atsilikusi, ir JOKIE ikalbinejimai nepriverte manes ...uzsiregistruoti facebuke! o tu privertei!!!!!!!!!!!!!!! taigi .... uzsiregistravau....ir grupes jusu ieskojau per savo vyro facebuka, nes kitaip neatsidare....tad rasit 2 nuotraukas, jei priimsit, balerinos is avataro ir mano vyro!!!!!!!!!!!!reiks pasiskolinti nuotrauku is maniskio facebuko...kadangi esu visiska ozka, idomu, kokiu vardu pas jus atejo uzklausa- ar mano, ar vyro?... Mumija as...
2015-09-09 21:50:27
taigi, mane matau priemet, pasistengsiu per savaitgali sutvarkyti bent jau nuotraukas. o jus visos kokios grazios! fantastika!
2015-09-10 09:27:03
Niu va, kaip gerai :-). Apžiūrėjau FB, lauksime nuotraukų ir prisistatymo :-). Susipažinsime artimiau, pasisakysie slapyvardžius ir ....... pamatysime viena kitą :-). O tada jau aš rašysiu romaną apie žmogų, pagal tavo sudarytą planą:-). Viskas liuks! :-)
2015-09-10 09:51:56
Ir as jau apziurejau FB, kazkaip lengviau kai matai zmogu :)
2015-09-10 13:40:53
taigi, imeciau per pertrauka seimynine nuotrauka, o visus ,,pasalinius,, ismeciau, savo vyra irgi is draugu isbraukiau nera cia ko landzioti... FB paskyra atidariau isimtinai tik kilo. tad nesistebekit, kad tuscia....idomu tik, o kas jus visos esate?...pora atrinkau, bet daugiau...tokios visos grazios ir ka jus cia veikiate?????
2015-09-10 13:55:12
Gaudom tokius, kaip tu Piesiny :-))))). Mes dabar gražios, kai čia ilgokai pasikankinom ir būsim dar gražesnės kitais metais, kai dar ilgai pasikankinsim:-). Aš iš tokių, kurios lengvai nepasiduoda. Taigi turėsi darbo, kol visas atpažinsi pagal slapyvardžius:-).
2015-09-10 14:23:08
joooooooooo... o as ... savo avatara idejau....nu tu tikrai mis Marpl, padeti nenori....vel speliok....
2015-09-10 14:31:34
O as Cihita jau atsekusi :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS