Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-02-07 14:53:13
Ačiū Ligita, paguodei. Kaip tik streso šią savaitę man netrūko.... Ryt turėjo būti lucky day, bet pasidariau šiandien: privažiavo giminaičių, gamina, valgo, tai negi aš žiūrėsiu į juos. Kai darbo savaitę, tai lyg viskas normoje, o savaitgalį gaunasi kažkoks nuklydimas.
O kaip jūs ištveriate savaitgalį?
2015-02-07 15:17:41
Man savaitgaliai niekuo nesiskiria nuo kitų dienų :) Dirbu laisvu grafiku, taip kad galiu tūsint "kada noriu" ;) Be to, maitinuosi savo nuožiūra, jokio griežto valgiaraščio ir, aišku, jokios lucky day. Išmokau gaminti skaniai, bet gana sveikai (tik racionas daug įvairesnis, nei čia pateikiamas meniu). Niekad nevalgau atskirai nuo kitų :) Jei yra draugų ir jie užsisako pvz picos, tai suvalgau ir aš picos - tik su protu :) Neryju kaip nuo lenciūgo nutrūkus :) Gruodis buvo vienos šventės - gimtadieniai, Kūčios, Kalėdos, Nauji metai ir pan. Visur valgiau su visais - jokių ten savo indelių kaip siūloma nesinešiojau :) Ir ką - nekrito svoris tą mėnesį, bet ir nepriaugau. Esmė, kad man kilo.lt nėra vienkartinis projektukas - numesiu svorio iki x ir vėl gyvensiu kaip noriu. Aš maitinuos taip, kaip ketinu tai daryti visą likusį gyvenimą. Jei kažkas visą gyvenimą planuoja nešiotis plastikinius indukus su savo maistu, neiti į kavines, nevalgyti pas draugus ir gamintis pagal sąrašą - viskas ok. Kadangi aš taip neplanuoju, tai ir dabar taip nedarau. Aišku, svoris krenta lėčiau. Nėra taip, kai tais atvejais, kai ekstremaliai save riboji ir "tirpsti" akyse. Bet jis krenta - 10 kg. per maždaug 3 mėn. nėra mažai. Dar gal, aišku, yra atvejai, kai žmogus ateina sverdamas apie 100 kg. ir tada tikrai tikslas - kuo greičiau pasiekti normalų svorį. Kita vertus, aš manau, kad jei jau iki tol išgyvenai su 100 kg., tai nenumirsi ir lėčiau mesdamas svorį :) Kiekvienas renkasi, kaip jam patogu :) Aš - chaotiška savimyla. Jei turėčiau suplanuoti, ką valgysiu savaitę į priekį, tai mane žlugdytų psichologiškai :)
2015-02-08 10:56:13
Sveiki, nežinau Ligita ką dirbi, bet kas esi gera psihologė tai tikrai. Turi tvirtą nuomonę ir moki paguosti kitus:-).Labai įdomu skaityti Tavo pasisakymus.
Per 3 mėn. 10 kg. ir dar griežtai nesilaikant, tai yra fantastiška! Man per 2 mėn. tik 4 kg. Bet ir tai džiaugiuosi. Vis žemyn:-). Kad dar per 2 mėn. būtų 4, tai būtų liuks!
Gal kas žinote, kai greičiau atstatyti svorį, sakykim po baliaus?
2015-02-08 11:49:50
Na, darbas tik iš dalies susijęs su psichologija ;) O dėl greitesnio svorio atstatymo... Mažesnis kaloringumas kelias dienas po to arba daug skysčių (nebūtinai vandens - puikiai tinka arbatos). Esu skaičius tokį dalyką, kad, kai persivalgai, reikia nevalgyti tol, kol neišsituštini. Vadinasi, jei pvz. šeštadienį vakare apsirijai, tai sekmadienį tik vandenukas, arbatos, vaisiai ar trapučiai, kol viską "išpurtysi". Man pasiteisina. Dažniausiai apie kokius pietus susivirškina viskas, nueini į tualetą ir tada jau gali šiek tiek rimčiau pavalgyti :) Apskritai, mano gydytoja sako, kad geriausias vaistas skrandžiui - badas. Nevirškina, pučia vidurius ar pan. - nevalgyk ir susitvarkys. Dažniausiai taip ir būna. Dėl svorio... Krenta individualiai :) 4 kg. irgi nėra mažai. Ypač, kai jau nebe 30. Aš manau, kad svarbu ne konkretūs skaičiai, o tendencijos, kurios gali būti: 1) aukštyn (blogai); 2) niekaip (stovi svoris) (šiaip sau); 3) žemyn (gerai). Jei yra 3, tai žalia. Net einant miniatiūriniais žingsneliais artėjama link tikslo ;) Tada gal ilgiau užtruksi, bet vis tiek galų gale prieisi. Blogiau, kai yra 1 arba 2. Tai reiškia, kad tikslo gali ir nepasiekti. Dėl to aš sakau, kad svarbiausia visko nemesti vos kas nepavyko - priaugai kažkiek, nenukrito kokią sav. ar pan. Svarbiausia žiūrėti tendencijas. Jei tendencija yra mažėjantis svoris, tai pasirinkta taktika yra teisinga ;)
2015-02-09 11:36:30
Kaip smagu, kad yra forume tokių žmonių kaip Ligita :-)))))))))
Paskaitai, gauni dozę gerų emocijų ir varai toliau:-).
Toks palaikymas mane laaaabai motyvuoja:-).

O kas motyvuoja Jus?
2015-02-09 12:03:02
Super Ligita! as irgi esu tos pacios nuomones, koks tikslas valgyti vien varske, dziaugtis trumpalaikiais rezultatais, o vos tik isidejus koki picos gabaleli i burna ir vel ataugti taip sunkiai nukritusius koligramus. Reikia truputi tik vaizduote pajungt, ir galima tiek prisigamint visokiu skaniu, bei sveiku dalyku, kad net pamirsti, jog dietos laikaisi..:) tik cia jau reikia atrast kiekvienam kas skanu.
2015-02-09 16:41:20
Jums gerai, Jūs mėgstate gaminti.... Aš galiu dirbti visokiausius darbus, net sunkiausius, kad tik nereikėtų gaminti. Jei neturėčiau šeimos, tai aš iš vis negaminčiau. Ir čia pasirinkau gaminimo laiką iki 30 min....
Aš nesakau, kad nemoku :-), moku, viską moku ir galiu, bet.... neįtinku savo šeimos nariams, nes.... gaminu sveikai, be riebalų ir t.t.
Taigi neturiu palaikymo iš šeimos, nes jie kūdi, kaip sliekai.
2015-02-09 20:45:09
Sveiki, aš tai kai pradėjau, tai ėmiausi labai rimtai. Net mažytes svarstykles nusipirkau, kad pastoviai ant maisto gaminimo stalo, po ranka, butų. Ta purškala, be riebalų įsigijau, naudoju. Net keptuve atskira nusipirkau, gamint tik man :). Ir štai rezultatas: trys savaites minus virš 4 kg. Laiminga. Bet, nuo ketvirtadienio išvykstu atostogų ir neramina mintys kas gi bus sugrįžus? Labai tikiuosi nepriaugti.
2015-02-10 00:04:05
Na tas tiesa, gaminti as megstu, o dar labiau expermentuoti..:) bet zinai Irike yra ir kita iseitis, jeigu gaminti nemegsti, darykis kokteilius, juos galima daryt is visko, netgi is salotu, tik truputi fantazija reikia pajungt. O kai dar i kokteili idedi semenu seklu, valgyt visiskai nesinori maziausiai keleta valandu. Ir skanu ir sveika..:)
2015-02-10 19:09:36
Labutis. Šiandien buvo sėkminga diena :-), pagaliau svoris pajudėjo žemyn. Gal kad vakar beveik likau be vakarienės. Dariau grudėta varške su salotom. Varške parsivežiau iš Austrijos. Ojetau kokia neskani! Sugadino visas salotas, tai pamaišiau po lėkštę, paragavau ir išmečiau. Brrrrr.
Labai skanūs lietuviški pieno produktai. Niam :-)
Lika vyksti atostogauti kur viskas įskaičiuota? Na kažkiek priaugsi, bet nusiteik, kad atostogos, ne dažnai kelionės būna ir viskas bus ok.
Aura, kokteilių aš nemėgatu, turiu nusipirkusi ale sveikuolišką, bet ir stovi padėtas. Mėgstu varškę ir visus pieno produktus :-). Kai laikiausi vienos dietos pusryčiams valgydavau varškę su kalogenu ir taip beveik 2 metus:-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS