Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-09-09 10:24:33
Sveikinu naujokes Saulytė mažoji ir Marquarita :-). Linkiu joms sėkmės siekian savo tikslų!
2015-09-09 10:30:49
Sveikos merginos, esu naujokė. Startavau šį pirmadienį. Žiauriai sunkus pirmadienis :D Sunkiausia įprasti pusryčiauti. Po gimdymo nešioju +17 kg ir labai noriu su jais atsisveikinti. Tai labai tikiu, jog man pavyks :)
2015-09-09 13:17:14
liekniausia ir graziausia viesnia yra tolygu MIS ELENGANCIJAI! na pasakyk, kad neatspejau! noriu prizo!
2015-09-09 13:40:52
Vau kiek pas mus naujokių :-). Sveikinu Jevgeniją prisijungus prie mūsų :-), linkime tau sėkmės, seksime kaip tau sekasi, taigi rašyk:-).
Piešiny, prašyk ko nori, dėl tavęs nieko negaila:-). Na?
2015-09-09 13:56:17
Gerai Cihita, parasyk kokia nors istorija.
-istorija apie zmones
-sis tas pamokancio
-sis tas graudaus
-sis tas mislingo
-trupuciuka juokinga
-ir prideti kazka nuo saves...

Ikliuvai.... Laikas neribojamas....
2015-09-09 14:00:08
Aciu Cihita, siandien vyras "lasinuku" fotosesija darys, net paciai idomu, kaip keisis mano kunas. Beje, siandien tik treciadienis, o jau energijos pilna. Pietums buvo grikiu kose su tunu, tai pagal mane labai jau daug gavosi :) Bet jauciuosi soti. Sunku, kai atidarai spintele, o ten skaniestu prigrusta ir seimyna toj gris is darbu, darzeliu ir prasides jiems valgymo maratonas :D Bet ugdysiu valia norimo rezultato link :) Uj, net sirdi gera, kad tokia energinga jauciuos :)
2015-09-09 14:28:17
Nu ne, tu Piešiny, tikrai pripiešusi.....
2015-09-09 15:32:23
Juokauju!!!!!!neimk taip visko rimtai i plaucius!!!! numesim svorio ir tai bus musu prizas....
2015-09-09 16:05:36
O aš nejuokauju, laikausi žodžio. Tas žmogus apie kurį pasakosiu esu AŠ. kadangi savo istorijos viešai skelbti negaliu, tai kviečiu ateiti į barsuff sukurtą FB grupę "greipfruktai pavakariams". Ten yra visos merginos esančios-buvusios čia tik su veidais ir figūromis. Taigi laukiam, prisijungk!
2015-09-09 18:09:09
Cihita, tu mane isgasdinai. jauciuosi tikrai ,,pripiesusi,,...manes gali prasyti ko tik nori, jauciuosi kalta,, turbut persudziau su savo pokstais.norejau, kaip geriau o isejo kaip... tiesiog galvojau papokstaujant lengviau viena kitos laikytis, ir ta programa lengviau iveikti.Juk mums visoms nera cia taip paprasta. Bandau teisintis, tik nelabai moku...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS