Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-09-04 10:47:34
Sveikos mergaitės :-). Ko kasdien man reikia gyvenime, tai užsukti į kilo forumą :-). Čia jau kaip priklausomybė, bet nuo jos išgyti visai nenoriu ( o gal ir nereikia).
Sveika atvykusi Mauške, :-) ar nuotraukoje esi tu? Plačiau papasakok apie save, kokiu svoriu pradedi, koks tavo tikslas, per kiek laiko planuoji pasiekti? Labai laukiam!
2015-09-04 11:18:20
http://riesutai.lt/mail/analytics/l-7003-h-b64abaa13a4674ba246f517efbfcf119.html,
Paskaitykite, kas atsitinka kai pritrūksta motyvacijos......
2015-09-07 10:27:22
Pirmadienis...... sunki diena, ypač po tokių didelių, storų, lietuviškų vestuvių :-). Tiek ruoštasi, o viskas pralėkė akimirksniu.... Šiandien stoju į ritmą, pilnai pagal planą nepavyks, nes nesusipirkau produktų. Maitinsiuos iš to ką turiu ir ką galima.
Vestuvėse buvo apie 90 žmonių, daug nominacijų. Viena nominacija atiteko ir man.
Kadangi iš forumo mane jau neblogai pažįstate, tai jums užduotis:
Kokią nominaciją gavau per vestuves?
2015-09-07 19:50:48
Na, Cihita, uzkabinai mane su savo klausimu. Kadangi as irgi po baliaus(po dvieju baliu) tai man truputi(labai) uzejo. ar mes tave pazistam? truputeli padirbejau,skaityk
-vyriausia, bet neprasciausia mama
-beveik sese su dukra
-mociute musu jauna su dzinsais ir tekina
-visko noriu, skubu gyventi
-kol pati neisitikinu, kitu neklausau
-iveikiau kalnus!
-jau pakudusi
-kas del vyru , tai del krutines man demesio net per daug
-kad tik nereiktu gaminti
-linkiu pamilti save!
-gyvenimo grozis priklauso tik nuo taves!
-stresas ne draugas
-kuboje atrodziau tikrai leikna
-mes lietuviai visi labai gerai gyvenam
-jauciuosi kaip vista, tuoj skraidyti pradesiu
-pasiekei tiksliuka ir veltoliau
-rask jegu plaukti pries srove
-as kaip tie metu laikai vis keiciuosi
-gyvenime megstu krastutinumus
-su raketa siknoj
-uz visas nuodemes reikia moketi
-reikia ismokti kovoti uz save ir laiku pasakyti ne
-viskas siame gyvenime ateina ir nueina, reikia tik laiko
-teisybes siam pasauly ner
-itilpau i vestuvine suknele....

Atpazisti? As manau kad per vestuves tu gavai VISAS nominacijas. Issispausdink tai 2 egzemplioriais ir pakabink viena ant saldytuvo, kita ant sportinio kilimelio. visada, kai pritruksi motyvacijos, perskaityk SAVO auksines mintis
-
2015-09-08 08:06:26
Sveikutės ir sveikučiai :)

Kaip laikotės? Ar nesunku laikytis dietos? :)
2015-09-08 09:24:45
Ojei, Piesiny, tu nemirtinga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Perskaitei visą mano forumą ir padarei santrauką! Nu tikrai tau užėjo :-). Nesitikėjau...... pritrenkei :-). gerai, kad iš ryto paskaičiau - gera nuotaika garantuota visai dienai! Nu geras :-). Atsispauzdinau, pasididinau, pasikabinsiu matomoj vietoj, skaitysiu kai pritrūks motyvacijos :-). Uch, kai gera! Ačiū!!!!!!!
Bet.... kadangi vestuvėse sprendė iš išvaizdos ir elgesio, o ne vidinių savybių , tai lauksiu spėjimo, KOKIĄ NOMINACIJĄ GAVAU PER VESTUVES? Kuris atspės, galės prašyti iš manęs ko tik nori:-).
2015-09-08 15:55:34
Sveiki, esu Ramune is Vilniaus, man 33. Ugis 172, svoris 55.4 kg. Sioje programoje esu 3 diena, jau numeciau 600 g. Esu maitinanti mama, vaikuciui 9 men. Iki nestumo esu daug sportavusi ir saleje ir lauke. Praejo geras laiko tarpas kol nesportavau. Svori susigrazinau, taciau raumenu tonuso ne, tad nusprendziau rezultatu pasiekti sioje komandoje ir grazinti dailius raumenukus ir atsikratyti 3 kg. Buvau uzsiregistravusi komandoje is Rusijos, bet matyt pritruko motyvacijos + prisidejo tai, jog naktimis maitinu, tai nepamiegu normaliai. Todel diena sunku buvo prisiverst kazka daryti, isskyrus vaikai, namu ruosa ir darbas. Si karta tikiuosi jog pavyks. Pasvajociau net gal ateity kur sudalyvauti pasiekus rezultatu. Gal kas is cia siekia aukstesniu rezultatu ir rimtai sportuoja turedami tiksla ne tik numesti svori ir pagerinti tonusa??
2015-09-08 21:21:32
Ramunei- jei gerai atsimenu,tai cia Grose is moteru augina raumenis, pabandyk ,,susiporuoti,, su ja, galetumet viena kitai padeti. turi ji savo tema ir siaip kartais sureaguoja. kitos, jei ir yra, i foruma neraso.
2015-09-08 21:30:13
o cihitai-brangioji, savo charakteristika parasei pati, mano buvo tik copy paste.
o del nominacijos tiesa sakant neturiu zalio supratimo kokios jos buna. paskutini karta storose lietuviskose vestuvese buvau pries 25 metus.Bet tu tikrai mis Marpl, speliok ir speliok -tai suknele, tai nominacija...Seksualiausia bobute? Zaviausia jaunikio teta? Liekniausia ir graziausia viesnia? isradingiausia antstole? Linksmiausia pirsle? tiek jau to, pasigirk, o su tuo prizu kaip nors....
2015-09-09 10:19:49
Gerai, jau gerai :-). MIS ELEGANCIJA!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS