Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-09-01 21:24:03
sveikinam ir tave! grazios sventes ir darbingu metu!
o kaip suknele?....na nebuk jau kaip mis Marpl, negi tik ,,romano,, pabaigoj suzinosim? gi supranti kad cia visos i ekrana akis subedusios!tik nesakyk kad rugsejo pirmosios proga apsivilkai, nepatikesim!!!!(>>>))
2015-09-02 16:28:00
Piesiny, prajuokinai :-). Daba negaliu parašyti ( o rašyti tikrai turiu daug) nes..... einu į laidotuves. Pamedituosiu, tada parašysiu kas ir kaip....
2015-09-03 11:02:07
Alio, kur dingo mano ir ne tik mano paveikslėlis?
2015-09-03 13:32:01
Cihita, tu cia apie ka?
2015-09-03 16:26:19
Taigi apie avatarą, ar kaip jis ten vadinasi. Bet jau atsirado, matyt su sistema kartais būna irgi sutrikimų:-)
Plačiau apie save. Nu pagaliau, pagaliau man dietologė padidino kcal iki 1500. Perstatė meniu. Dar griežtai pagal jį nesilaikiau, ne vėl laidotuvės, o savaitgalį sūnėno vestuvės. Noriu pasidžiaugti gyvenimu ir savaitgalį negalvoti ko galiu valgyti, o ko ne. Jau iki to kas pasiektas tas pasiekta :-). Pirmadienį jau griežtai pagal naująjį meniu. Reikia nusipirkti daug avokado, jo mano meniu daug, net keista.
O vestuvinė suknelė? Nepatikėsit, bet aš į ją įsigrūdau ir užsitraukiau visus užtrauktukus. Aišku siūlės braška, bet neplyšta :-). Jei pavyktų man pasiekti savo tikslą, suknelė būtų liuks. Per tą laiką labiausiai užaugo...... krūtinė! Dukra sako, tau tik užtektų sumažinti krūtinę ir tu 10 kg lieknesnė :-). Taigi, o kaip ją sumažinti? Reikia operuoti, bet ar verta.....Dabar esu sveika, o jei užpultų kokios ligos, tai neberūpėtų nei didelė krūtinė, nei lieknas kūnas. Ai, čia tokia sapalionė, matyt pilnatis veikia :-)))))).... ir per daug laidotuvių mano gyvenime. Bet nieko atsistatysim, toks gyvenimas vieni ateina, kiti išeina. Susitaikiau su tuo :-).
2015-09-03 19:42:52
pavydziu tau sukneles. savo irgi issaugojau, bet pasiziureti net nedristu. buvau plona...apgavau saviski, ar ne?....gerai, kad nepyksta... O jei rimtai laaaabai puiki motyvacija! bandau isivaizduoti save su ta suknele....viskas, rimtai metu svori!!!!!
2015-09-03 22:07:15
Sveikos gyvos,

Dar viena naujokė jungiasi į jūsų gretas :).
Turiu labai mažai motyvacijos, todėl tikiuos, kad bent forumas ar kažkas čia mane užkabins...
Šiaip gyvenime esu daug išbandžius būdų, bet niekada ilgam rezultatų nepasiekiau... :(
maitinantis pagal kalorijų normą svoris tikrai krenta, tą jau pati sau esu įrodžius, bet taip tie rėmai spaudžia... :(, na bet panadysiu čia, gal bendruomės jausmas man padės :)
Tai LABAS visiems ;)
2015-09-03 22:36:36
Sveika Mauske, sveika prisijungusi i musu gretas. Tikimes, kad cia motyvacijos tau nepritruks :) Beeeet viskas priklauso nuo taves, svarbiausia i tai ziureti ne kaip i dieta, o prisiderinti si mitybos plana prie savo gyvenimo. Sekmes :)
2015-09-04 08:47:01
Sveika prisijungus, Mauške :)
Iš nedidelės savos patirties pastebėjau, kad svarbu iš ko kalorijų normą susirenki. Prieš kilo.lt bandžiau pati mesti svorį skaičiuodama kalorijas. Alkis buvo dažnas svečias... Kilo.lt sudarytas mitybos planas su ta pačia kalorijų norma, tačiau alkis užklysta retai.
Dėl motyvacijos. Nepradžiuginsiu, tačiau mano manymu (galbūt Tau bus kitaip) ją sunku kurstyti iš išorės, vis tik turėtų būti labai stiprus vidinis noras keistis. Stimulai iš išorės labai trumpalaikiai.
2015-09-04 10:37:09
Smagu, kad forumas netyli ;)
Prieš metus laiko lankiausi pas dietologę, ji sudarė man planą, buvo skanu, sotu ir svoris krito lengvai, buvau atsikračiusi 7 kg, tačiau tik nebesisukiojau vistuvėje ir vėl atgal...
Man turbūt ir yra sukiausia, kad reikia kasdien užsukti į virtuvę, o gyvenimo būdas toks kad net namo ne visada pavyksta užsukti :))))
Čia man jau patinka, kad pasirinkimas didelis maisto ir paprasta pasidaryti pirkinių sąrašą;)
Ačiū už palaikymą.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS