Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-08-18 10:56:32
Piešiny, čia tipo tavo šeimos tokie papročiai? Ar man taip atrodo ar tu iš tikrųjų gyveni užsienyje?
2015-08-18 13:24:19
taip, gyvenu supuvusiuose vakaruose, kazkur cia minejau,bet tai nera svarbu. kaip atsilaikei vakar?
2015-08-18 14:54:15
Čihita sveikinu, pagaliau sugrįžai į doros kelią - ar skanūs sūreliai?
2015-08-18 22:23:41
Mano gyvenime per daug streso...... Šiandien padėjau gelbėti kaimyną nuo mirties ir nepavyko, sustojo širdis...... Vaizdas persekioja, kyla klausimas kur gyvenimo prasmė? Suvalgiau 2 sūrelius, dabar pykina, nieko nenoriu....... Reikia susiimti, bet kaip?
2015-08-18 22:55:24
o dieve, Cihita! Na ir ,,sekasi,, tau, vienos mirtys po kitos! cia tai tikrai stresas.paguosti tave sunku, gal pasakysiu kiek vakarietiska poziuri, jei nepatiks- neisizeisk. kaimynui jus padejote, bet jei nebuvo lemta, tai gal ir gerai, kad isejo- tokia mirtis yra lengviausia, tai dievo dovana. jei ilgai butumet gaivine, butu greiciausiai tapes ,,darzove,, juk to nelinketum? Pries 2 metus i amzinybe palydejom uosvi buvo visa seima salia- atsisveikinom, padekojom, palaikem uz rankos. stresas buvo baisus. bet jis isejo ramiai. ir tavo kaimynas isejo ne vienas- juk buvot salia. cihita, isgerk karstos arbatos ir pasistenk pailseti. Gyvenimo prasme kiekvienas surandam patys, ateina laikas gyvenima svesti, ateina laikas ir atsisveikinti. zmogus nesikankino ir buvo ne vienas- nieko geriau palinketi ir negaletum- belieka graziai atsisveikinti. ir labai branginti dievo dovana- gyvenima, kuri mes dar turime, artimuosius, kurie salia- pasakyk jiems DABAR kaip juos myli.Laikykis Cihita, tu padarei viska ka galejai.
2015-08-20 12:22:14
Cihita, kaip tu dabar?
2015-08-26 10:31:54
Sveikučiai :-). Aš vėl grįžau į gyvenimą ir bandau įstoti į savo ritmą po gilių apmąstymų apie gyvenimo prasmę. Kadangi nieko naujo sumąstyti nepavyko, nusprendžiau, kad einu teisingu keliu :-).
2015-08-27 09:32:50
Šiandien neištvėrusi pasisvėriau (turėčiau šeštadienį) - 74,1. Buvau maloniai nustebinta! Beveik 2 savaites streso, nukrypimų ir svoris vietoj. Tai sakyčiau labai gerai, nes susiformavo įpročiai: jei nukrypdavau, tai ne bet kur, jei suvalgydavau, tai ne bet ką :-).
Julija savo temoj rašė, kad jai nereikia kontrolės, sunku su tuo susigyventi, reikia laisvės.... O man atvirkščiai: reikia griežtumo, reikia kontrolės ir būtinai ritmo. Matyt amžius daro savo. Kai buvau jauna, liekna ir graži, galvodavau, kaip skaniau pavalgyti (tokie buvo laikai), o dabar kai tai galiu sau leisti (pinigine prasme), negaliu sau to leisti (svorio ir sveikatos prasme). Paradoksas!
Ar dėl to gailiuosi? Tikrai ne! Aš taip pat perskaičiau daug knygų ir nuolat skaitau apie lieknėjimą ir sveiką gyvenseną ir tas tęsiasi jau 20 metų :-). Tai jau matyt sergu ta liga ( skaičiau FB apie ją, susirasiu pavadinimą), kur nuolat galvojama apie lieknėjimą, baimę suvalgyti neleistino. Iškilo klausimas ar aš noriu ta liga nesirgti....
2015-08-27 10:27:22
Mano nuomone disciplina visur yra gerai, bet ne paranojiska priklausomybe :) Kol pasieksime uzsibrezta svorio tiksla, tol manau reikia griezciau laikytis to sudaryto mitybos plano. Visa tai neivyks per 1-2 men, tad taip besimatindamos igysime tam tikra tvarka ir rutina (valgymas 5 kartus, gerimas vandens, nevalgymas kaloringo maisto ir t.t.), tad paskui bus daug paprasciau issaugoti ta svori, reiks tik laikytis pagrindiniu taisykliu ir nebutina bus kasdien svertis, ar ziureti receptu.
2015-08-27 11:18:28
Ojei, cihita, užjaučiu dėl tokių išgyvenimų. Nežinau, kur kas ieško prasmės- man gyvenimo prasmė būti laimingai, stengtis kasdieną įprasminti dalinantis meile, gėriu, pagelbėjant, nes savo egoizme greit smirdėti pati sau pradedu. Gyventi taip,kad nereikėtų gailėtis vakar dienos, kad įžengus į amžinybę galėčiau gyventi ir toliau tame džiaugsme vienybėje su Dievu! Dėkoju kasdien už viską, šeimą draugus iššūkius "priešus" sunkumus, kurie mane augina. Tad tiesiog ramybės tau, iškeliavo žmogus amžinybėn ir ne mūsų tai valioje, kada kiekvienam išmuš ta valanda, tačiau svarbiausia padaryti dėl to, ką gali. Kaip kažkas yra pasakęs, daryk viską taip tarsi tai priklausytų tik nuo tavęs, tačiau pasitikėk Dievu taip tarsi viskas priklausytų nuo JO :) Stiprybės tau!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS