Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-08-05 16:36:57
Na as nesakau, kad nesididziuoju savimi, kad ryzausi pokyciams. Tiesiog pritariu, kad reikia sveikai maitintis, kad reikia (ypac po tam tikru metu ir dvieju gimdymu) skaiciuoti kalorijas. Bet vis dar nesu tikra ar tai reiskia, kad turim atsisakyti viso nesveiko maisto... Realiai gal esme kaloriju skaiciuje, o ne produkto sudetyje? Is vis tikriausiai siame projekte noriu numesti svori (laikantis dietos), o veliau tiesiog noreciau ismokti nebeesti :D
2015-08-05 16:49:42
JEma, žinok svarbu ne tik kalorijų skaičius, bet ir iš ko mes jas gauname... Juk gali tą 1200 ar 1500 susirinkti iš čipsų, šokolado ar kitokio nesveiko maisto, o gali valgyti sveikai ir kokybiškai, o tai lems ir didesnį galimą suvalgyti maisto kiekį ir bendrą savijautą :)
nors aišku, visiškai pakeisti mitybos įpročius ir atsisakyti visokių su sveika mityba nederančių dalykų nėra taip lengva :) bent aš pradėjau atsisakydama čipsų, šokolado, bandelių, kolos, mažindama kitokius saldėsius :)
2015-08-05 16:52:08
Pabuvusi čia ilgiau natūraliai atsisakysi viso nesveiko maisto. Aš labai mėgau jogurtus, galėjau jo valgyti bet kada. Bet kai paskaičiau kiek jame cukraus šaukštelių, jis tapo mano priešu. Kavą, arbatą geriu be cukraus, o čia su kažkokiu jogurtu gaunu 3-7 šaukštelius! Tai kam man tas jogurtas? Varškė su namine uogiene, sveika ir skanu ir žinai kiek gavai cukraus :-).
Viskas savas laikas :-)
2015-08-06 17:12:56
Atrodo, kad man po truputį pavyksta. Atsirado gera nuotaika, praėjo tas juodas periodas, baigiasi pilnatis, užėjus karščiams nesinori valgyti. Gal čia didelę įtaką daro saulė? Man tai labai, o kaip jums?
2015-08-06 17:22:04
Zinoma, kad saule daro itaka ;) Net vaikai nebevalgo :) Siaip skaitau ir lyg suprantu, kad cia daugeliui jauciasi alkio jausmas ar tik taip atrodo? Va juodi periodai ir tt. Man tai viskas ciki, nors buvau ziauriai nesveiko maisto megeja. As pastebejau, kad dabar per karscius nei dabartines dienotvarkes meniu neiveikiu, nors siaip esu pratusi valgyt kaip dramblys :D
2015-08-06 17:59:42
Saule tikrai daro savo :) net ir vandenuko isgerti 3litrus neatrodo toks neimanomas dalykas:) O su tuo alkiu, nezinau nuo ko priklauso, bet buna dienu, kad neiveikiu visos priklausancios porcijos, arba laikas vakarienei, o as jos visiskai nenoriu. O kai kuriom dienom toooookia isalkusi jauciuosi, kad atrodo arkli suryciau...
2015-08-06 18:31:12
Pas mane dabar pavakariai orkaiteje, bet visai nenoriu, o dar toks kiekis, kad mielai su draugais pasidalinciau...
2015-08-06 23:30:41
JEma vakarienę tikrai gali dalintis su draugais :-). Jei vakarienės nenorite gerkite kilo kokteilį: ir sveika ir skanu. Gausite daug vitaminų ir mineralų ir papildysite skysčių kiekį. Aš jį geriu rytais,labai norėčiau gerti vakarais. bet peralkstu, mat didysis darbymetis pas mane vakare:-).
Jei panagrinėsite mano temą, tai pastebėsite, kad buvo daug streso; daug laidotuvių, nesklandumai darbe, vyro ir vaikų ligos, šunelio netektis..... Būtent stresas neleidžia atsipalaiduoti ir pažiūrėti į save iš kitos pusės. Pasaulis juodas, gyvenimas griūna..... Iš tikrųjų taip nėra. Viskas šiame gyvenime ateina ir nueina, tame tarpe ir bėdos . reikia tik laiko. Čia daugiau taikau toms, kurios užsiregistravo, bet niekaip negali susiimti.
Taip taip klokit kas jums ant širdies ir ne tik. Juk turime didžiausią dievo dovaną - kalbą. Tai ir išnaudokimę ją :-)
2015-08-07 09:46:01
Nespejau dar daug paskaityti, darbai, namai, vaikai... Gal viena diena...
Kilo kokteilius geriu kiekviena vakara, man jie superiniai. Is principo as valgydavau daug, bet niekad 5 kartus per diena, tai kazkaip man net per daug tu maitinimusi :) Orkaiteje vakar dar tik pavakariai kepe :D
2015-08-07 12:15:33
o tiesa, del streso- gana geras Andriaus seminaras apie tai, paziurekit kas nematet- paaiskina kodel vieni nuo streso pilneja, kiti liekneja or ir apie emocini valgyma kazkas pasakyta. As kaip ir Cihita perejusi per nelaimiu ruoza, bet siandien vel galva aukstyn ir pirmyn!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS