Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-08-04 22:09:07
Jurgada, JauGraži, Piešiny, JEma kaip jums sekasi. Piešinys parašo, o kitos visiškai tyli. Kodėl? Nesiseka kas?
2015-08-04 22:51:16
dabar rasineju i antra pradzia, nes taip ir yra. kaip grizta numesti 22kg, tenka kazka daryti. taigi , pradejau is pradziu pagal kilo metodika ir labai tikiuosi, kad nenuvils! kolkas nuo 90kg 5 numeciau, krapstau sesta lauk.
cihita, laikykis ir tu!
2015-08-04 23:03:59
Ačiū, laikausi:). Piešiny, mes ko gero panašaus amžiaus, :-), todėl iš kart pamačiau užuominas apie sveikatą.
Linkiu tau kuo didesnės sėkmės :-). Užsivesk savo temą, bus lengviau save motyvuoti :-). Tokių kaip mes čia nedaug:-)
2015-08-05 09:39:56
Ačiū, kad priimat į būrį. Čihita, sekasi... gal neblogai, bet kad taip būtų turiu labai griežtai laikytis maisto dienotvarkės. Šiai dienai kaip ir esu - 2kg, bet per Lucky day +1,5 kg buvo. Ir šiaip sunku, nes mes tokie dalyviai tiek su draugais, tiek patys tai einam į kavines, susibūrimus, kur šašlykai, barbekių ir tt. Nu aš nemoku susilaikyti... Negaliu sėdėti prie tuščio stalo kai visi valgo. Ką jūs tokiu atveju darot? Dietologė rekomenduoja pasakyti draugams apie pasikeitusią mitybą ir užsisakyt arbatos. Nu bet nenoriu visiem pasakot, kad metu svorį :(
2015-08-05 09:57:27
JEma, bet juk maistas ne gyvenimo budas :) ir labai svarbu ta suvokti. Laiko praleidimas su draugais juk nebutinai turi buti valgymas ar gerimas (nors mes lietuviai retai ta isivaizduojam kitaip). Nieko blogo manau mesti svori ir nera ko gedytis, realiai turetu buti geda ji auginti, bet kazkaip mums yra priesingai :) Gali juk pasakyti, kad pakeitei mitybos iprocius ir nebevalgai visko, kas pasitaiko po ranka. Mano visi aplinkos zmones zino, kad as laikausi mitybos plano ir as nesijauciu del to blogai, ar kalta. As kaip tik dziaugiuosi ir didziuojuosi, kad sugebu ta daryti, nes valgyti viska kas atrodo skanu ir ka visi valgo yra labai paprasta, bet kazko atsisakyti yra sunku :) Todel man atrodo laikymasis mitybos plano nera joks gedingas dalykas.
2015-08-05 10:40:51
Pritariu Norai, tikrai neturim ko gedytis, draugai suzinoje apie tavo pastangas turetu moraliskai palaikyti ir padeti :) As per savo Lucky day apsipirkinejau su drauge maista ateinanciom dienom, paklause ar laikausi dietos:) paaiskinau, papasakojau kaip viskas vyksta. Pagyre, kad esu saunuole ir kad rupinuosi savimi :) Tuo labiau pati taip susidomejo, kad irgi pradeda keisti savo mityba ir vel grizta i pamirsta sportavima :) Taigi pasipasakojusios draugams ir artimiesiems galbut paskatinsim ir motyvuosim ir kitus pradet sveikai maitintis :) O gal savam tarpe zmoniu atsiras drauge kaip ir tu, juk smagiau dviese :)
2015-08-05 11:17:49
JEma, reikia kovoti už save ir išmokti laiku pasakyti "Ne". Susibūrimai, susiėmimai, kavinės yra viskas tvarkoj. Jų reikia ir reikės. Tiesiog reikia išmokti ką valgyti kavinėse. Išmoksi įvertinti kiek kuris patiekalas turi kcal, koks valgymo laikas ir ką tu gali suvalgyti. Pamažu išsiugdysį poreikį valgyti tik sveikus patiekalus. Dabar visos kavinės žiūri tolerantiškai, kai paprašai į salotas nedėti padažo ar bulvių :-). Nemanau, kad tavo draugai bus netolerantiški, kai sužinos, kad pradėjai sveikai maitintis :-).
Sėkmės visoms! Reikia tik kalbėtis ir viskas bus gerai :-). Ir dar, kuo daugiau vitamino D reikia paiimti šiomis dienomis iš gamtos. To ir linkiu mums visiems. Šypsokimės ir vitaminas D ateis ne tik į mūsų kūnus, bet pasiliks ir ant lūpų :-))))))
2015-08-05 11:38:28
Na, aš dabar valgau tik veganišką maistą, blogiausiu atveju - vegetarišką. Ir visiems tą pasakau, kad žinotų, jog per pasisėdėjimus reikia pagalvoti ir apie mane ir mano norus. :) Žinoma, visi vis dar žiūri į mane keistai, bet bando susitaikyti su ta mintimi. Geriau viską sakyti tiesiai šviesiai. Aš tai jaučiu pasididžiavimą taip maitindamasi, o neigiami komentarai man visai nerūpi, nes save laikau teisia.
O kokia problema užsisakyti kavinėse salotų? :)
2015-08-05 15:46:02
Gerda, kaip tik per pietus pagalvojau apie tave, kai valgiau baltyminius blynelius. Šis patiekalas man atradimas,galiu jį valgyti net kelis kartus per dieną :-). Ar jis veganiškas? Ko gero ne, nes yra kiaušiniai....
2015-08-05 16:36:46
Tada tik vegetariškas. :) Kol kas dar nebandžiau kepti veganiškų blynelių, bet draugė bandė, tai gyrė ne tik ji, bet ir jos visavalgiai namiškiai, kad net skanesni už tradicinius. :) Reikės ir man pamėginti.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS