Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-07-28 09:25:50
Gerda0827, mano artimos aplinkos zmones su kuriais daugiausia bendrauju beveik nevalgo saldumynu, todel ir rasiau, kad mano aplinkos zmones nesupranta to begalinio noro uzkrimsti saldainiuka ar sokolada:) O kad kitos lieknos ar sportuojancios merginos juos megsta pilnai su tavim sutinku, cia tik mano artimieji saldumunu nemegejai :)
2015-07-31 11:53:34
Sveikučiai:-). Niu va kaip smagiai čia mes plepame :-). Smagiai galvoju, kad su kg rekordų nepasieksiu, bet kad ilgiausiai čia išbuvusio nario rekordą pasiekti visai įmanoma:-).
Savo pasiekto 73,2 dar neatstačiau. Rašiau, kad viliojo vyšnios ir trešnės vakarais. Dabar jau ne, bet pradėjau sąžiningai daryti pratimus ir svoris.... pakilo. Ir dar. Reikia susirasti dietologės sudarytą pirminį planą, nes dabar taip pati išsimaišiau, kad sunku susigaudyti kas ir kaip. Žodžiu vėl rimtai pradedu dirbti su savimi. Tikiuosi man pavyks, dabar jau rimtai sakau :-).
Sveikinu mergaites prisijungusias prie mūsų! Kaip jums sekasi laikytis? Pasidalinkite :-)
2015-07-31 12:33:10
Čihita, sekmes tau didziausios siekiant norimo tikslo :) Tikiu, jei noro daug yra tikrai pasieksi :) Man siandien jau savaite kaip cia esu ir ryte pirma karta sveriausi. Minus 3,4kg:) Zinau, kad kitom savaitem svoris nekris tokiais tempais, taciau esu labai patenkinta ir laiminga gera pradzia :) Kaip tau buvo sunku atsispirti vysnioms, taip man su saldumynais problema... Nera ne dienos, kad nesvajociau apie juos :)
2015-07-31 13:26:46
Lina, puikūs rezultatai:-). Sakyčiau netgi laabai daug! Skaitant forume vieni kilo.lt peikia, kiti giria, bet sakyk kaip nori čia yra kažkas tokio, kad svoris tikrai krenta. Krenta tik nuo jų sudaryto mitybos plano. Ne veltui minėjau, kad reikia susirasti pirminį planą, nes nuo mano pasirinktų produktų svoris sustojo ir netgi 1 kg užaugo. Taigi ryt Lucky day ir susirandu planą (jį turiu atsispauzdinusi) ir vėl bandysiu.
2015-07-31 14:10:04
Na as kol kas blogu atsiliepimu neturiu apie kilo.lt:) Pradzia pati, iskyla labai daug visokiu klausimu man ir visada gaunu i juos atsakymus. Mano pagrindine problema buvo daug saldumynu per diena ir valgymas viena arba du kartus. Rezimas i nauda ir nebesijauciu tokia isalkusi kaip anksciau budavo :) Ir jeigu nebudavo galimybes ka nors pasigaminti, daziausiai alki malsindavau sokoladu, sausainiu ar kazkuo pan. Gaila as neatsispausdinau savo pirminio plano, nes irgi megstu kartais pakeisti koki produkta...
2015-07-31 14:44:48
Taigi, merginos nepamirškit, jei kaičiat produktus, tai galit keisti varškę į kitokią varškę, žuvį į kitą žuvį, košę į kitą košę ir t.t. Čia rašau naujokėms :-). Mes senbuvės tą puikiai žinom, bet taip išsikaitaliojam, kad būtina susirasti pirminį planą. Pradžiai ir aš daug ko nežinojau, gyvendama čia daug ko išmokau, bet kartais išklystu iš plano :-). Kaip ir visur taip ir čia būna pakilimų ir nuopolių. Dabar vėl jaučiu pakilimą, todėl susiimu. Man ne vis tiek 1 kg ten ar šen. Turi jo nelikti ir taškas!!!!!!!
2015-07-31 15:05:40
Kai iskeitalioji mitybos plana ir jauti, kad gali nebetikti, tai reikia parasyti dietologei ir paprasyti, kad patikrintu. Man jau taip buvo ne karta, paprasiau ir vel viska sutvarke. Nes grizti prie pirminio plano nesinori, juk tiek daug nauju receptu, o ir pasirenki ka megsti :)
2015-07-31 15:18:43
Gerai, dar kartą prašysiu :-)
2015-07-31 15:32:54
O man mano planas patiko visai, tik tie keitimai buvo pvz. varske su agurku ir salotomis, as valgiau tik viena varske( man taip daug skaniau ir porcija mazesne, nes visos nesuvalgyciau), nededu kai kuriu paskaninimu, bet ir tai pasiklaususi dietologes. Viena karta priespiecius dvi dienas is eiles valgiau tokius pacius, bet dideliu labai pakeitimu nedariau :)
2015-08-04 11:08:03
Gavau pakoreguotą planą. Nenori man didinti kcal nors tu ką :-(. ir nepaaiškina kodėl.... Gailiuosi, kad susimažinau, nes..... vargstu tikrąją to žodžio prasme. Užsibrėžiau tikslą iki 09.05 sverti 72 ir nė gramu ne daugiau. Gal pavyks? Labai tikiuosi :-))))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS