Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-07-27 13:12:15
Labas:) Noreciau ir as prisistatyti. Esu Lina is Kauno, kaip ir Jurgada pradedu nuo 92 kg... Pries metus laiko sveriau 72, taciau po tulzies pusles pasalinimo operacijos net nepastebejau kaip nepilnai per metus uzsiauginau 20 nereikalingu kilogramu. Laukia sunkus kelias link norimu 65 kg. Siandien ketvirta diena kai esu kilo.lt nare. Sestadieni buvo Lucky day. Jau didziuojuosi savimi, kad per sias dienas (net ir sestadieni) nesuvalgiau ne vieno saldumyno, bandeles ar pan. Nes iki siol negalejau isivaizduoti savo dienos nors be vieno saldainiuko. Ziuresim kaip pavyks toliau :)
2015-07-27 13:18:06
Sveika Lina L, mudvi draugausim ir busim viena kitai ramsciu :) as cia jau savaite laiko ir turiu kuo pasidziaugti, netekau 3.1kg ir po kelis cm nuo visu kuno vietu. Tikiuosi, kad visam laikui :)
2015-07-27 13:29:01
As laukiu penktadienio kada sversiuosi, dabar kazkaip net bijau lipti ant svarstykliu:) Kol kas pati nejauciu dar, kad svoris butu pamazejes, labai bijau nusivylimo jei niekas nenukris:( Labai dziaugiuosi uz jus:) Gera pradzia ir motyvacija toliau siekti norimo rezultato :)
2015-07-27 16:39:27
nuo ryto susigadinau nuotaika +500g po lucky day :(
sunkiai vel permadieni reikia pradeti .gerai kad maisto prisigaminus. atejau I darba su savo maisto dezutem liko tik valgyt pagal laika :)
2015-07-27 16:52:03
Kol kas man sunkiai pavyksta valgyti pagal laika, niekaip neisivaziuoju i ta ritma.
2015-07-27 18:33:46
Sveiki, prisistatau ir as. Ziuriu cia yra beveik mano bendraamziu ir su tuo paciu svoriu. Su idomumu perskaiciau visa susirasinejima, priimkit ir mane i savo buri. As ir esu tam tarpe tarp 40-50 auginu 2 dukras. Daug dirbu,persidirbu ir turiu visokiu pareigu. Iki 32 metu nesilaikiau jokiu dietu. Po pirmojo gimdymo sveriau 63 kg ir tai buvo pats tas. Ugis 170, atletisko sudejimo. Veliau prasidejo visokios bedos, buvo ir nelaimiu. Pedsakai- 91 kg. Isisigandau, emiausi mesti svori su pagalba, pavyko numesti 22kg. Bet sis pasiekimas neissilaike. Ivykiu mano gyvenime iki siol su kaupu, tad streso daug. Dabar vel 90kg ir nutariau kreiptis i kilo. Esu cia menuo. Per 3 savaites numeciau 4 kg, paskutine savaite priaugai 1 kg. Turbut klydau besikaitaliodama meniu ir isgeriu per mazai vandens. Nors siaip jokiu nuodemiu kaip ir nebuvo. Dietiste nuramino, mano plana atstate, pradesiu is pradziu. Nuo pirmadienio.. Juokiuos, nes zadu isvaziuoti i keliu dienu kelione, bet sekmadieni prisiduodu ir pradedu! Dideli linkejimai jums visoms, palaikykime vienas kita!
2015-07-27 19:20:32
Sveika prisijungusi:) Visoms kartu lengviau siekti savu tikslu, nes kaip pastebejau is savo aplinkos, liekniems zmonems sunku suprasti begalini nora saldumynams ir kitam nesveikam maistui. Cia randame bendraminciu ir zmoniu, kurie gali pasidalinti savo patirtimi, pasiekimais. Man dar tik kelios dienos, taciau jau jauciu palaikyma, pagalba ir nesijauciu viena su savo problemomis:)
2015-07-27 22:23:59
Na kaip matau daugumai 90kg jau baisus skaicius, man irgi :) bet jis sumazes su laiku :)
2015-07-27 23:28:06
Sveiki visi. Nuo šiandien esu čia naujokė, tad norėčiau prisistatyti ir tikiuosi malonaus bendravimo. Esu 177cm ūgio ir šiuo metu sveriu 76kg. Man tai didžiulis svoris, nes niekad tiek nesu svėrusi, net po dviejų gimdymų. Auginu dvi dukrytes. 4m laikėsi stabilus 66kg svoris, o nuo pernai vis didėja (turiu problemų su skydliauke tai vis viliuosi, kad ir ji čia kalta ne tik mano apsileidimas) :( Manau bus sunku laikytis sveikos mitybos, nes esam bendraujantys, savaitgaliai leidžiami su draugais ir kaip pas tikrus lietuvius prie vaišių stalo. O vasarą tai ir savaitgalių nereikia... Kilo.lt susidomėjau, nes suvokiau, kad niekur kitur negausiu tiek motyvacijos :)
2015-07-28 09:09:50
Lina L, sportuojanti arba liekna mergina taip pat mėgsta sausainius, saldainius, šokoladus ir visus kitus saldumynus, tiesiog ji labai save apriboja ir leidžia juos sau valgyti tik kartą per savaitę. :)
Aš, žinoma, daug mieliau valgyčiau priešpiečiams spurgas ir keksus, o pavakariams - sausainius ir šokoladą, bet žinau, kokios to pasekmės, todėl neleidžiu sau to daryti. :) Bet tam reikia labai labai daug pastangų....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS