Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-01-31 18:50:22
Irike, jei esate vyresnio amžiaus jūsų krutinėje vyrauja riebalinis audinys. Tos kurios jau numetė šiek tiek daugiau svorio, tai žino, kad pirmiausi kaip tik mažėja krūtinė. Pratimai stiprina krūtinės ląstos raumenis, taigi prilaikys vietoje. Manau, kad didieji pokyčiai dar prieš akis.
2015-01-31 20:24:49
Irike, o dėl pratimų krūtinei gal verta parašyti žinutę treneriui, gal patartų ką tinkamo...
Aš turiu vieną rusišką knygą su pratimais sugrupuotais įvairioms kūno dalims, yra skyrelis ir krūtinei. Pratimų neaprašinėsiu, tačiau štai keli patarimai, skirti sustiprinti didelei krūtinei:
teikite prioritetą tokiems pratimams, kur pečiai atitraukiami atgal;
dažniau atlikite pratimus, kur rankos pakeltos virš galvos;
plaukiokite ant nugaros;
jei turite galimybę, kasdien bent trumpam pakabėkite ant skersinio;
visuomet stenkitės nugarą laikyti tiesiai.
na ir visai smagiai nuteikianti replika iš tos pačios knygos: "Ir nepamirškite, kad didelė krūtinė visuomet madinga!" :)

2015-02-01 13:28:35
Ačiū AISA ir mono! Gerai patarei parašysiu treneriui. Dabar mano pratimai daugiausia kojoms. Nors kilo.lt nusiunčiau nuotraukas su maudymuku, pratimų jie nepakeitė. Iš visų savo kūno dalių labiausiai esu patenkinta būtent kojomis, Visą gyvenimą žaidžiau stalo tenisą ir.... turėjau didelę, pilną krūtinę. Kas dėl vyrų, tai dėl krūtinės man dėmesio net per daug :-). Kas link savęs, tai didžiulis vargas: visus drabužius turiu taisyti, jei susegu per krūtinę, tai per liemenį turiu siaurinti. Metant svorį visur krenta, o krūtinė išlieka pilna. Mąstau apie operaciją, bet tam nepritaria vyras :-(. Nuo ten nuėmus bent po 2 kg. iki tikslo liktų visai nebedaug :-).
P.s. labai mėgstu plaukioti ir geriausiai man išeina būtent ant nugaros.
2015-02-02 14:05:41
Sveiki, rašyti treneriui reikia ten kur visas žinutes rašau, ar kaip? O kokiais reikalais reiktų kreiptis į mentorių?
2015-02-03 15:11:21
Man šiandien liūdna, nuopolis žemyn...... palaidojome kaimyną...... vėžys suėdė.... staigiai.....
Dirbi, stengiesi, leki, nevalgai ir t.t. ir staiga STOP!
Tai kur ta gyvenimo prasmė?
2015-02-05 09:36:39
Irike, Užjaučiu dėl nelaimės.
Bet mums nereikia ieškoti prasmės gyvenime. Gyvenimas pats yra prasmė. Mūsų- žmonių prasmė yra gyvenimas, kuriame ir meilė ir skausmas ir viskas kartu. :)
Vejam lauk blogas mintis, gerai? :)
2015-02-05 16:59:25
Grįžtu į gyvenimą :-). Mintys sukoncentravau ties savimi, savo šeima, giminaičiais. Juk pas mane ir pas juos viskas ok.
Išvada: nereikia per daug gilintis į kitų gyvenimus, pergyventi kas jiems nutiko. Kiekvienam savo likimas....
IngridaCe, nuvijau lauk blogas mintis :-). Šiandien pasitempusi ir pasipuošusi sėdžiu darbe.
Na ką mergikės ir berniukai varom toliau? Juk vis tiek forumą paskaitinėjat, nors ir neparašot:-)
Gražaus gyvenimo !!!!!!!!!!!!!!!!
2015-02-06 13:17:39
Irike - valio, šaunuolė :-)
2015-02-07 12:18:59
Per savaitę nė gramo žemyn..... Kame reikalas. Nevalgiau nieko neleistino, viskas iš valgiaraščio. Vistiek turi būti priežastis kodėl nekrito?
O priežastis yra. Turiu prisipažinti, kad nesvėriau produktų visą savaitę ir matyt prisivalgydavau daugiau nei reikia, ypač vakarais. Gaila visos savaitės....
Išvada: griežtai turiu sverti produktus, kol nepasieksiu tikslo.
O Jūs kaip darote, sveriate viską, ar kaip sakoma "iš akies"?
2015-02-07 13:13:58
Iš akies :) Nes manau, kad svėrimas būtų laiko gaišimas :) Be to, aš gaminu sau ir draugui, o sverti reikia ne maistą, o produktus. Tai kas iš to produktų svėrimo, jei vis tiek gamini ne 1 žmogui? :) Nevirsi juk 2 puodų vienodo maisto... O gal. Bet aš taip nedarau. O svoris galėjo nekristi ir dėl kitų priežasčių - hormonų, streso ar pan. Būna, kad jis "pastringa" :) Aš paprastai labai nesirūpinu, jei kokią savaitę nenukrenta :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS