Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-07-17 11:26:46
To ir linkiu, pasivyti ir numesti ;)
2015-07-20 18:22:56
Labas. Sveikinu Čihita, tikiuosi patarimų ir palaikymo ;)
2015-07-20 19:32:04
Vau Kristuke :-), kaip suprantu esi nauja narė :-). Gausi daug patarimų ir palaikymo tik papasakok apie save:-). Kaip tau sekasi, kokiu svoriu pradedi, kokia nuotaika ir t,t, Esi savų tarpe, taip kad "atlik išpažintį" :-) :-) :-).
Sėkmės ir kantrybės Kristukei ir visiems kitiems!
2015-07-20 20:47:16
Na matau čia reikia pradėti nuo prisidavimo :) tai prisiduodu :) esu Jurgita kilo.lt narė nuo šiandien, nes jau vaizdas ir norai nebesutinka :) esu trijų vaikų mama, tad kiekviena atžala paliko savo palikimą ir pradedu viską nuo 92kg :) vienai laikytis dietų labai sunku (norimas svoris 68, nors prieš trejetą metų buvo 72kg ir man jau buvo liuks), trūksta kompanijos su tokiom pačiom bėdom, todėl aš čia. Draugaukim :)
2015-07-20 21:34:03
Sveika Jurgita :-). Kaip smagu, kad vis daugiau likimo draugų :-). Būryje galime galime kalnus kg pamesti ir krūva lašinių ištirpdyti!
Seksime jūsų pokyčius, todėl rašykite, nesidrovėkite :-). Sėkmės merginos :-)
2015-07-22 11:24:08
Kiek kartu per savaite sveriates ?
2015-07-22 11:52:02
Aš tai dažniausiai kasdien ir net po kelis kartus. :D Čia jau liga, kurios neišsigydau...
2015-07-22 12:03:35
aš ir pradėjau vos ne kasdien :D ale fiksuoju tik penktadienio svėrimąsi, tai jį tuo tikruoju laikau :)
2015-07-25 08:15:44
Aš irgi kasdien beveik :) Tiesiog smalsu, ar nukrito, kiek ir po LD kiek priaugo. Jei nenukrito svoris nei kiek, motyvuoja griežčiau laikytis mitybos plano, išlaikyti valandų tarpus, pasportuoti.
2015-07-27 10:48:40
Sveikučiai :-). Nuo šiandien grįžtu į normalų mitybos ir treniruočių ritmą. Baigėsi vyšnios ir trešnės, niekas manęs vakarais nevilios, laikysiuos plano. Savaitgalį buvau svečiuose, tai su planu nelabai kas gavosi.... Turiu atstatyti svorį.
Sėkmės sau ir jums :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS