Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-06-30 09:40:11
Tiek ilgai būnant čia formuojasi stiprūs įpročiai. Pvz. šeima trinasi braškes su cukrumi, aišku cukraus deda nedaug (mano nuopelnas :-)), bet aš vistiek nevalgau, nes ten yra CUKRUS. Pats organizmas atmeta kur galima, kur negalima. Saldumynų visiškai nebenoriu, net per lucky day. Kartais suvalgau, nes per lucky day nebenoriu nieko neleistino :-).
Žinau, kad vaisisi priešpiečiams, o kaip su uogomis? Braškių, trešnių, vyšnių galima vakare ar ne? Kartais mano vakarienė būna vien vyšnios tiesiai nuo medžio. Turiu tokią silpnybę ir ji tęsiasi tik per vyšnių sezoną :-)
2015-06-30 09:46:14
Uogose, kaip ir vaisiuose, ta pati fruktozė. Vien dėl to vakare nerekomenduotina, deja...
2015-06-30 21:27:50
Man susidaro įspūdis, kad vakarienei tik varškė rekomenduojama. Bent jau mano dietoje kasdien vis grūdėta varškė, varškės užkandėlė ir pan. Ar pas jus yra kitokių patiekalų vakarienei?
2015-06-30 22:11:44
Man dar buvo omleto. :D
2015-06-30 22:14:19
Pas mane dar salotos buvo: tunas, pomidoras ir svogūnas. Bet jau tunas taip nebelenda, tai praktiškai tik varškė ir likusi. Man labai tinka, nes tai baltyminis maistas, kaip tik po treniruotės, o ir sako, kad prieš miegą labai gerai. :) Kadangi jau tingiu su tomis užtepėlėmis terliotis, tai tiesiog valgau atitinkamą kiekį liesos ar grūdėtos, pridedu savo taip mylimo cinamono, ir skanauju kaip kokį didžiausią desertą.. :D
2015-07-01 08:12:38
Man vakarienei žuvis ir kiaušiniai. Tuno nemėgstu, tai lieka lašiša.
2015-07-01 09:19:09
O man dar yra virta vistiena :)
2015-07-01 11:45:27
Dabar pasidariau taip, kad vakarienei jų kokteilis. Jei stipriau pavalgau pavakarius, tada kokteilio užtenka (jį darau su vandeniu), jei ne galiu davalgyti daržovių. Dietologės klausiau, kad vakarienei tik 90 kcal, kaip ir mažoka, ypač vasarą kai judėjumo daug daugiau, tai man atsakė, kad po pietų galiu neriboti daržovių. Žodžiu daržoves valgau kiek tik noriu. Bet.... aš jų daba nenoriu, nes dar savų agurkų ir pomidorų neturiu, noriu savų braškių, vyšnių ir trešnių. Taip ir vargstu :-).
Vakarienei valgykite ne tik varškę, bet ir daržoves, Juk jų dabar sezonas, tai reikia atsivalgyti :-)
2015-07-01 22:11:04
Pasirodo ir kitokių patiekalų jums pasiūlė. Reiks paklausti dietologės, ar čia man specialiai taip varškė ir varškė, ar galima paįvairinti truputį. Kol kas valgosi man ta varškė, vieną dieną per savaitę tik numatytas kitas patiekalas - keptas kiaušinis su paprikom, bet gali ir pabosti tą patį valgyti visą laiką.
2015-07-02 08:19:21
Nusipirk bekalorių sirupų Waldenfarms iš girlfitness.lt ;) Kaip sako, jie nėra blogos sudėties ir praktiškai visiškai neturi kalorijų. Skonis, žinoma, gan sintetinis, bet varškė su tais sirupais gerokai skanesnė.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS