Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-06-21 08:33:02
Sveika, Čihita. Labai džiaugiuos, kad svoris pajudėjo žemyn ir ištirpo nereikalingas 0.5kg. Spėju, kad cm taip pat sumažėjo, ar ne :)
Gali būti, kad braškės buvo kažkuo nupurkštos ar tiesiog pirmam kartui braškių buvo kiek per daug. Spėju, kad suvalgei vienu prisėdimu 450g kaip rekomenduojama pagal valgiaraštį. Nors aš vakar irgi pirmą kartą jų prisivalgiau ir tas 450 g pasirodė tikrai daugokai, bet suvalgiau pasigardžiuodama :)
2015-06-21 12:59:00
O, čihita, labai puikios naujienos! :)
2015-06-21 18:37:49
Sveika snigti:-). Cm nesimatavau, kai tiek nekrito, nebuvo noro. Reiks šeštadienį prieš lucky day pasimatuoti:-)/ Snigti, pastebėjau, kad klausi apie meniu. Jo niekas nekeičia, reikia kaitaliotis pačiai. Svarbu neišklysti iš pradinio meniu (geriausia jį atsispausdinti), o tada pirmyn varškę į varškę, žuvį į žuvį ir t,t,. Meniu labai platus ir skanus. Nieko nepasakoji apie save. Gal turi savo temą? Ar aš nepastebėjau...

Dėkoju Metamorphosi ( o dieve, koks sunkus vardas :-)) už palaikymą. Man jis laaabai svarbus:-)
2015-06-21 21:26:37
Ačiū, čihita. Pirmadienio meniu šiek tiek pasikoregavau. Ir dietologė parašė. kad svarbiausia keisti vištieną į vištieną, varškės patiekalą į varškės ir pan. Dar galvoju, kad nieko tokio, jei perkeliu dietologės siūlytą patiekalą į kitą dieną. Žinoma, sekant,kad angliavandenių, riebalų, baltymų santykis atitiktų apačioje pateiktą rutuliuką.
Aš čia dar visai neseniai - nuo antradienio. Bet jau ir pirmos savaitės rezultatu galiu pasidžiaugti - 1kg nukrito ir po 1cm nuo liemens ir rankų sumažėjo :) Kol kas atradinėju sistemą, savo atskiros temos neatsidariau. Nors motivacijai tai gal padeda.
2015-06-21 22:26:43
Čihita, nusprendžiau ir aš sukurti sau temą - Gera pradžia - pusė darbo :) Kviečiu apsilankyti.
2015-06-21 23:18:05
Šaunuolė snigti :-). Esi pakankamai aktyvi, bus smagu stebėti tavo pokyčius:-)
2015-06-22 19:28:08
Šaunu, kad sugebėta neprarasti vilties ir noro keistis, kai svoris ilgą laiką nejudėjo žemyn. Minus pusė kilogramo - ypatingas ir, tikiu, labai lauktas pokytis. Čihita, pirmyn!
2015-06-29 21:56:38
Sveikučiai. Šios sav. rezultatas -0,1 kg. Dabartinis svoris 73.2 kg. Planuoto svorio per sav., nepasiekiau ir 72 neperšokau. Blogai :-(. Gerai, kad nors trupinėlis, bet žemyn. Nesimatavau, nes baaaisiai nebuvo laiko, buvo daug streso, užpuolė bėdos. Tikiuosi per šią sav. stoti į ritmą ir išeiti iį streso būsenos :-).
2015-06-29 23:36:46
Minusas - visgi ne nulis ar pliusas. Krintantis svoris turi įsitvirtint, kaip sakant. Visam procesui reikia laiko, tad ir menkiausias minusiukas yra svarbus, sveikintinas ir džiaugsmingas. :) Vieną savaitę mažiau, kitą daugiau - svarbiausia, kad progresas vyksta. :)
2015-06-30 07:13:47
Čihita, linkiu, kad bėdos išsispręstų ir užklupęs stresas nekviestų prie šaldytuvo ar saldainių dėžutės. Sėkmės ir kantrybės!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS