Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-06-08 14:25:57
Sveikučiai :-). Man jau nebesmagu rašyti, kad "šios savaitės rezultatai išliko tokie patys"..... Per Lucky day paaugu, po to per sav. numetu ir vėl iš pradžių. Nu kas čia dabar yra? Pykstu ant savęs, nors kita vertus nelabai turėčiau už ką..... Jau kelinta savaitė tikrai negriešiju. Rašysiu dietologei, nes ta mano būsena man nebepatinka. Visada alkana, pikta, be energijos. Ko gero 1200 kcal. man dabar yra per mažai. Padariau klaidą susimažinusi, nes su tiek kcal, ko gero tik palaikau svorį, o ne jį metu. Velniai griebtų, ir pastrik tu man 1,5 mėn., net ne juokinga :-(
2015-06-08 15:45:50
Nu ką gi čihita, aš prisiduodu 92,5 , tai po mėnesio 90. :):):). Meilėje ir kare visos priemonės galimos. BADAS.
AŠ jau greitai būsiu kaip metai čia 06.19. Tai puse metų viskas OK, o dabar tikriausiai sutingau, bet dabar susikaupsiu, ir tikrai pajudėsiu.
2015-06-09 11:50:49
Na ką loretukai, prisiduodu 73.9. Po mėnesio LABAI NORĖČIAU sverti 71.0 :-). Aš leisčiau tau mane pralenkti, kad tik man pačiai svoris pajudėtų. :-)
Beje, šiandien lygiai pusę metų kaip aš čia. Pamečiau tik 8.1 kg. Lėtai, bet užtikrintai :-).
Vakar parašiau dietologei apie savo būseną, tai laukiu atsakymo. Tikiuosi padės išlipti iš duobės.
2015-06-09 22:35:19
Ha, aš per pusmetį 8.4. Manau kad kitaip jau nebus, nes metai nebe tie, kad kilogramais kristų, bet tendencija - krenta! Tik kad gal būt aš labiau buvau konforto zonoje, t.y. tokioj pastrigusioj būsenoj apsisprendžiau likti su 1500kcal. Na bet man Tave pavyti - be šansų. Reikėtų sudalyvauti sraigių lenktynėse...
2015-06-10 16:01:48
Aisa, dalyvaujam sraigių, gaidžio žinksnių, kokių tik nori lenktynėsi, bet kad tik žemyn :-). Iš dietologių atsakymo dar nesulaukiau, nesisveriu, laikausi dar. Metams dar nenumetu:-)
2015-06-10 22:40:09
Šaunuolė Čihita. Man taip pat įdomu, ką tau atrašys... Susiimam ir laikomės. laikau už tave kumščius.
2015-06-13 18:11:18
Ačiū Aisa. Prisiduodu šią savaitę: -0,1 kg. Dabartinis svoris 73.8. Hmmmm, tik 100 gr. gaidžio žingsnelis. Nu bet žemyn :-). Atrodo, kad ilgai gyvensiu čia. Pasiūlė pratęsti narystę su 70 proc. nuolaida ir aš .......sutikau. O kas man belieka? Juk tikslo nepasiekiau.
Dietologė pakoregavo meniu. Po pietų valgysiu vien daržoves ir jų galiu neriboti :-). Reikia pabandyti taip gyventi, kol nėra savo tręšnių ir vyšnių. O jau tada galas daržovėms :-). Kol pas mane sode būna tręšnės ir vyšnios, maitinuosi tik jomis. O kaip gi kitaip? Dvi savaites, kaip špokas tupiu sode :-))))))), jau dabar susikaupė seilės.....
2015-06-15 11:33:12
Matau ir tu čihita apsiženijai su kilo.lt. Sveikinu.
Mano rezultatai 0(nuliniai), dar vis sveriu 92,5.
man siūlo pirkti kokteiliukų su narystės pratesimu, bet jau ir pačiai juokas ima kiek aš čia gyvensiu. Bet gal ir gerai neleidžia paslysti.
O tau kokteiliukai patiko????
2015-06-15 16:21:20
Taip, jie visai gerai, tik aš geriu su vandeniu, tai 90 kcal vakarienei mažika. Susirašinėjau su dietologe, kodėl nekrenta svoris, tai išėmė vaisius (visus) pavakariams ir leido valgyti daržovių kiek noriu. Tai bandysim gyventi pagal naują grafiką.
2015-06-20 19:31:11
Sveikučiai :-). Prisiduodu šią sav. -0.5 kg. Dabartinis svoris 73.3. Laaabai smagu ir netikėta :-). Su dietologe pakoregavus dietą svoris pagaliau pajudėjo. Beveik 2 mėn svoris stovėjo vietoje. Labai tikiuosi, kad jis vėl nepastrigs ir kitą sav, tikiuosi peržengti 72 ribą. Butų šaunu.
Šiandien Lucky day. Vakar planavau kad valgysiu visko daug, bet šiandien taip nėra, nes...... neišeinu iš tualeto. Nu kas čia dabar? Vakar nieko įpatingo nevalgiau, a tiesa pirmą kartą paragavau braškių, o jos buvo lenkiškos. Negi jos čia taip suveikė? Dabar valgysiu tik savo braškutes, pačios užaugintas ir prižiūrėtas be jokių chemikalų. Tiek žinių.

O kaip sekasi jums?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS