Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-06-04 10:44:44
Čihita, teks net ir lėkime atrasti tinkamą mitybos ir sporto ritmą. Juk kai pasieksime savus tikslus gyvenimas eis sava vaga - ir su laiko nebuvimais, lėkimais, šventėmis, užkandžiaujančiais kolegomis ir pan. Sprendimas tikrai yra, tereikia jį valandėlę pagalvojus rasti ;)

2015-06-04 15:50:55
Čihita, metu Tau baltą pirštinę, kviečiu į dvikovą, kas greičiau pasieks nuliuko zoną. Tu 70 aš 90. :):):)
2015-06-05 09:05:17
Taip leliumai, aš tą viską suprantu..... Bet nežinau, kas su manimi darosi, darausi apatiška, nieko nebenoriu, viskas dzin, nėra energijos Gal tai apsauginė organizmo reakcija į išorinius stresorius? Aš pastoviai noriu miego. Galėčiau užmigti net stovėdama. Naktį miegu, kaip "užmušta", ko n metų nebūdavo. Jei naktį nereiktų keltis į tualetą, tai iš vis būtų fantastiška:-)

2015-06-05 09:09:02
Oi loretukai, nežinau ar pasirašyti :-). Tau tik 2, o man visi 4. Kita vertus rimtai susiėmus, kaip ir galėčiau :-)
Nuo kada pradedam? Nuo pirmadienio? :-) :-) :-))))))) (kaip ir visos dietos:-)).
Gerai!!!!!!!
2015-06-05 13:00:23
Man beveik visą balandį ir gegužę buvo tokia būsena, kaip tu rašei. Net nežinau kodėl. Todėl , kai praėjusį svėrimąsi pamačiau -1,5 kg, nepatikėjau. Lipau ant svarstyklių antrą kartą ir vyrą pažiūrėt kviečiausi... maniau , kad nukrito puskilis, o šiandien vesdama svorį suvokiau, kad pusantro. Šią savaitę +100g. Supaisysi čia... Man tai buvo 6 mėn. kilo. Manau kad organizmas buvo pasiėmęs pertraukėlę, nors tiesą sakant ir aš kai kada " griešijau". Laukiu kol ateis smagesnis laikas ir galėsiu vėl susirinkti save iš gabalėlių...
2015-06-05 15:08:06
Oi, čihita, ne 2 , o 2,2.:):):). Bet jau irgi pavargau murdytis tuose kilogramuose. Kažko reikia imtis.
2015-06-05 15:37:33
Na tai imamės:-) Man sekmadienį lucky day, įvedu svorį ir pradedu.
Startas nuo birželio 8 d. (9 bus pusę metų kaip aš čia:-)
Ką gi, reikia naujos motyvacijos kitam pusmečiui :-)
Įdomu, ar yra koks žmogutis, kuris čia gyvena ilgiau nei metus?
2015-06-05 15:45:03
chikita,kiek atsikratei kg per puse metu? :)
2015-06-05 23:31:45
Čihita, dėl tokios būsenos kaip nuolatinis miego poreikis, apatija, nuovargis man asmeniškai buvo kaltas geležies trūkumas organizme (kraujo tyrimą pasidariau). Pradėjau gerti papildą, per porą mėn. atsistatė į normą ir savijauta pagerėjo, nebereikia po 12 val. išmiegoti :)
2015-06-07 22:21:12
Aš senesnė, nuo 11.28, šešto pabaiga buvo sunki, dabar jau vėl kaupiuosi...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS