Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-05-17 12:07:10
Vaje, klubus pamiršau :-)
klubai -1 cm- 97
Taip leliumai, vis arčiau tikslo :-). Čia bebūdama krūtinę sumažinau 9 cm :-).
Barfuss, šlaunelės iš tiesų mažos, geriau jau būtų papukai:-)))))))))
2015-05-17 14:21:28
Dailios kojos + išraiškinga krūtinė. Nemažai kas tai įvardintų privalumais ;)
2015-05-20 11:21:01
Sveikutės visos ir visi :-). Na kaip jūs čia besilaikote? Tikiuosi šauniai :-).
Turiu prisipažinti, kad kokteilis iš kilo.lt tikrai veikia! Atrodo, tik viena stiklinė, o užpildo skrandį normaliai. Aš jį geriu su vandeniu. Tiesa prieš tai suvalgau gabalėlį varškės, kad prislopinčiau kramtymo refleksą. Vakar dariau šeimai vakarienę ir nekilo pagundos paragauti:-)
2015-05-26 13:34:44
Sveiki. Seniai čia besilankiau, o ir pasigirti neturiu kuo.... kažkaip pastrigau, tai numetu, tai pakylu ir niekaip neišlendu iš 73 zonos. Jau atrodo tikrai nepiknaudžiauju, valgau tik tuos patiekalus, kur yra meniu, bet vis tik matyt netaip. Pastebėjau, kad pagal jų sustatytą, tai viskas ok, tik pamaišai savo (na lieka produktų, kitą dieną taip pat pavalgai) ir STOP. Dar nenuleidau rankų, bet motyvacija krenta.... Ir kaip man išlipti iš tų 73, a? Gal kas turi kokių patarimų?
2015-05-26 14:22:36
O sportuojat? Lekiat, kaip anksčiau? Jokių nukrypimų nuodėmingų nuo plano nėra? Vandens reikiamą kiekį išgeriat?

Jei ne, tiesiog pasiekėt taip vadinamą plateau zoną - užsistovėjimą. Medžiagų apykaita nebegreitėja, organizmas prie krūvio ir kcal kiekio priprato ir nebėr jam kur trauktis. Reiktų padidint gal fiz. aktyvumą šiek tiek, jei vandens nepakanka, prisiversti jį išgerti, galbūt atsisakyti kažkokio miltinio patiekalo, pakeisti jį kažkuo grynu su daržovėm.Ir tada... laukti ir išlikti kantriai :) Pajudės.
2015-05-26 14:23:03
Tiksliau ne "Jei ne", o "Jei taip" :) nugrybavau
2015-05-27 10:44:52
M.M. nu kaip pirštu į akį :-) Nesportuoju, lekiu, neišgeriu vandens, sumaišiau lucky day, nepavalgau nustatytomis valandomis, kažkos juoda periodas pas mane ir tikrai užsistovėjau. Atrodo taip papasta, kai kiti tau parašo ir pasako :-). Vat reikia tik perskaityti ir kito griežto spyrio į užpakalį ir jau suki link tiesos kelio :-)
Šią savaitę baigsiu trečią klasę, tikiuosi viskas stos į ritmą ir man pavyks išlįsti iš tos komforto zonos....
Linkiu sau ir jums sėkmės :-)
2015-05-27 11:58:04
Oi suprantu tave čihita, vis lekiu skubu kada valgiau kada ne, tai per daug prisirijau, o sportas visai pamirštas, tai esu užstrigusi ties 92. Bet dar džiaugiuosi kad prikausau kilo , nes bijau kad galiu pakilti iki100.
2015-05-27 12:06:44
čihita, svarbu pripažinti :) o dar svarbiau, kad neauga. Kol stovi, tol džiaukitės. Rasti laiko išgerti vandeniui tikrai nėra sudėtinga. Pradėkit nuo to. Kai įvaldysit šį žingsnelį, imkit ieškot laiko sportui. Taip po žingsnelį grįšit vėl ant tako. Viskas gi gerai!
2015-06-01 13:09:18
Sveiki visi :-).
Praėjusi savaitė nedžiugino :-(. Svoris +0,2 kg. Dabartinis svoris 73,9 kg. Jau visa mėnuo taip balansuoju. Nesmagu..... Džiugina tai, kad baigėsi gimtadieniai, popietės mokykloje. Gal pagaliau baigsis tas beprotiškas lėkimas ir aš galėsiu normaliai maitintis ir daryti pratimus.
Vakar buvo lucky day, tai valgiau to kas negalima: saldainių, bandelių, uogienių, maišiau. Ne dėl to, kad labai norėjau, o dėl to, kad gal pagaliau baigsis tas balansavimas. Rankų nenuleidžiu, aš gi turiu nugalėti save ir man tikrai pavyks :-).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS