Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-05-10 16:19:19
Kokteilių kaina, sakyčiau, neadekvati. Tad susilaikysiu. :)
2015-05-10 21:41:34
Man irgi nelabai adekvati kokteilių kaina.Tuo labiau,tik 20 porcijų.Pigiau normali vakarienė :)
2015-05-10 22:55:06
Bet pažiūrėsim, mažu super efektas bus :))
Man labai įdomu kuo skiriasi nuo eilinių proteinų, ir kodėl kaina nuo jų skiriasi gerokai :)
2015-05-12 20:56:37
Atėjau paskaityti apie čihitos stebuklinga mišinį, kurį rekomendavo kitoj temoj.
čihita, gerai, kai padeda... fainai. man tokia"šluota" yra žuvis. Bet aš įtariu numirsiu vieną kartą nuo to viduriavimo dėl žuvies netoleravimo. Paskutinį kartą tris dienas viskas valėsi :(
barfuss, tai ką aprašei man primena "gerą" vaistą FORTRANS, kurį geria prieš operacijas, kad nieko neliktų. Šlykštumas neišpasakytas, visas organizmas kratosi, prakaituoji... žodžiu - kaip ir super, bet kaip ir ne. Man išsivalė viskas apsoliučiai. kokie 3 kg net. bet kol kas nenoriu jokių eksperimentų...
2015-05-12 22:29:50
Oi Migla, nevalgyk tos žuvies, jei taip su tavimi darosi. Aš daug ko netoleruoju, bet nei nuo vieno produkto nepaleidžia vidurių ir neturiu produktų, kuris šluotų. Gal nėra taip baisiai nuo netoleravimo......
Jėėėėėė, mano viršininkė man pasakė, kad sukūdau ir tai ant manęs matosi. Atseit net krūtinė pamažėjusi:-). Mane tai laaaabai sumotyvavo, tai noriu stengtis dar labiau :-)
Šiandien gavau kokteilius, bet vakarienei negėriau, nes užsimaniau....... salotų:-)
2015-05-13 06:16:54
kokius kokteilius gavai? Kažką užsisakei? papasakok :D Viskas įdomu :D
Man irgi sako kad matosi, kad prisilaikau su maistu. Sakau: iš ko? Žvilgsnis liūdnas?
2015-05-14 09:11:13
Sveiki :-). Migla, kokteilius užsisakiau iš kilo.lt. Ant jų rašo, kad subalansuota vakarienei, bet galima gerti ir pusryčiams. Paguglink kilo.lt kokteiliai ir išmes. Pasiėmiau 3 su 3 mėn. narystės pratęsimu. Brangu, bet ko nepadarysi dėl savęs ir svorio :-).
Dar negėriau, nes vakar visą dieną buvau su vaikais ekskursijoje, tai truputį iškritau iš ritmo.
2015-05-17 09:40:47
Sveiki. Rašau ataskaitą:
svoris-300 g. - 73,7
liemuo-0 - 88
krūtinė -2 cm - 102
šlaunys-1 cm - 54.
Išvada: čia būsiu tol, kol sumažinsiu krūtinę:-). Nu visteik sumažės.....kada nors
2015-05-17 10:06:05
Žingsnelis po žingsnelio ir tikslas artėja. O kur klubai? :)
2015-05-17 10:32:25
Kokios mažos šlaunelės :))
Šaunuolė čihita, smagūs rezultatai :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS