Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-05-06 22:59:30
Man nepadeda nė slyvos, nė kas :)
Dabar reikalai pajudėję, bet įtariu dėl rytinių košių ir dažniau plakamų kokteilių su pienu, varške ar bananu..
2015-05-08 13:15:28
Turiu pasakyti, kad man čia patinka :-))))))). Vakar man parašė iš kilo.lt mergina, gal ji sporto trenerė ir klausė, kaip man sekasi. Na, ta proga pasinaudojau ir paprašiau pakoreguoti planą. Ir šiandien jau gavau dietologės Živilės atsakymą ir pakoreguotą planą:-). Taip išeina, kad manimi kartais pasidomi, ne taip kaip kurios nesulaukia dėmesio.
Ryt bus 5 mėn. kaip aš čia :-). Tikriausiai bus pliusas dėl tų daugiadienių....
Ką gi, atšvęsiu dukros 40 m. jubiliejų ir kipsiu į naujai sudarytą planą. Juk turi man pavykti pasiekti tikslą :-)
Aš jį tikrai pasieksiu!

To ir jums visiems linkiu, nepasiduokim!
2015-05-08 13:16:44
O dievai, suklydau, dukrai tik 10 metų, o tai pagalvosit kokia čia senė sieka tikslų :-))))))))
2015-05-08 15:21:52
čihita, tikim ir labai palaikom! :)
Taip, nepasiduokim! :)
2015-05-08 18:54:07
Čihita :DDDD Prajuokinai nerealiai :D Dukrai 40 metų :DDDD Nooors,mamai galėtų 58 būt.Tai kodėl ne? ;)
2015-05-08 20:43:32
Mamai ir 54 m. galėtų būt, pagal esamas tendencijas :D
2015-05-08 20:53:11
Na, gyvenime mėgstu kraštutinumus :-), Turiu 3 dukras: 32 metų, 28 metų, 10 metų, anūkei 10 m., anūkui 8 mėn.
Na jau, negalvokit, kad sena ir nugviešusi, anaiptol, dukros sako, kad su raketa šiknoj :-)))))))
2015-05-08 22:24:50
Tai bent šaunuolė, čihita, pagarba! :))
2015-05-08 23:39:19
Prisidedu.Faina :) Ypač,kai ir pati esu ne pirmos jaunystės.:D Pavydžiu tiek daug dukrų :)
2015-05-10 11:03:56
Sveikinuosi su visais ir dėkoju, kad mane palaikote:-)
Šios savaitės rezultatai visiškai nedžiugina :-(. Kol esu čia nėra buvę, kad svorio kreivė pakiltų +300. Tai kaip čia yra čihita? Skubi, leki, nevuojasi, nedarai mankštų, šventės, gimtadieniai ir...... turi rezultatą.
Niekas iš nieko nesidaro, kaip ir svoris nuo oro bei vandens nekyla (nebent jis tekėtų pro kapines :-)).
Ką gi, turiu susiimti, griežtai. Einu ta linkme, nes užsisakiau kilo.lt kokteilius vakarienei. Radau FB, jų parduotuvėje kažkodėl nėra. Ryt tikriausiai pristatys.... ir vakarienės nereiks daryt :-).

Gal kas jau geriate? Pasidalinkite, kaip sekasi :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS