Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-05-06 14:47:06
O dievai! Tai gal gėrei vien senos lapus? Tada jo, galėjo būt, kaip rašei. Čia būna apsivolioję tik keli grūdeliai ir šaukštelis to mišinio nedaro jokios žalos, nesuka vidurių, neskauda, bent jau man. Ir dukrai daviau, kai labai užkietėjo viduriai, nes klizmos atsisakė.
Gal kaip kokiam organizmui........
2015-05-06 16:38:08
Man pirmus kartus irgi nieko, bet va paskutinis tai trenkė su kaupu, kad pažadėjau sau daugiau nevartoti tokių "vaistų."
Ir šiaip atsargiai, nes jei vakarais vartojat, baisu, kad nutrauksit ir dings savaiminis virškinimas..
Na tiesiog, man regis, neverta rizikuoti.. Kai kam nors pasakydavau apie senos lapus, tai tik kvaila išvadindavo :) rimtai, pabandykit šlamutį, ar Šimkūnaitės "graciją" (vaistinėse, medžiaginiuose maišeliuose).
2015-05-06 16:39:11
Ai, aš gėriau senos arbatą..
2015-05-06 19:03:58
man audringai suveikia vieni džiovinti abrikosai, nereikia nei senos, nei medaus
2015-05-06 19:34:47
Kai maitinuosi pagal planą, tai nereikia nieko, viskas vyksta cikliškai ir normaliai. Kai nusigrybauji ar pavarai daugiadienių, tada norisi žarnynui ištiesti pagalbos ranką.
Aisa, gal tikrai reikia ir man pamėginti vien džiovintų abrikosų, nereiktų tos senos lapų......
Paskaičiusi barfuss, išsigandau, nors sučiulpdavau tik 1 šaukštelį per sav. po lucky day.Ryte taip iki pietų 2 kartus į tuliką ir....... lengva, kaip pūkas :-)
2015-05-06 19:38:46
Na, jei yra alternatyvų - rinkčiausi ką kitą :)
Pas mane tai yra problemų su virškinimu, ale jau geriau būsiu užsikišus, nei gersiu seną :)
2015-05-06 19:50:12
Oi, barfuss. nepyk, negalvojau rašydama, kad sena gali sukelti kam blogus prisiminimus.
Kai laikėmės baltyminės dietos, pastoviai turėjome gerti figūros arbatas ir tai sunkiai buvo su tuliku, kai kam reikėjo net ir medikų pagalbos. Tai sena buvo vienintelis išsigelbėjimas :-). Čia yra viskas kitaip, sakyčiau net super :-).
2015-05-06 20:46:22
Oi, neatsiprašinėkit, kad ir kokia bebūtų patirtis - tai patirtis. O iš jos mokomąsi :)
Tai jei nereikia, tai negerkit. Saugokite save :) sėkmės :))
2015-05-06 21:21:08
Man pirmadienio rytą pagal planą jogurtasv su 2 šaukštais kvietinių sėlenų. Veikia liuks, o dar 3 k. per savaitę avižinė košė su sėlenom, tai problemų nebėra. Bandykit, gal ir jums veiks, galų gale, žarnynui tinginiauti neteks
2015-05-06 22:37:06
Man abrikosai dziovinti nieko nedaro (bent jau niekad nepastebejau, bet ir nevalgau daznai), bet va dziovintos slyvos visur pripazintos kaip laisvinati efekta turintis vaisius, yra zmoniu, kurie profilaktiskai po 2-3 ryte bent karta i savaite valgo. O ir laaabai skanu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS