Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-01-22 22:26:27
Ačiū už palaikymą. Šiandien vos laikausi ant kojų (tikrąją to žodžio prasme :-)), nuo tokio fizinio aktyvumo dreba visas kūnas. Ne tik nuo didelio krūvio, bet ir iš baimės. Šiaip aš bijau aukščio, o čia papuolus nebežinai nei kur ko bijoti, nes visur kalnai, aukštis, keltuvai. Išvarė į trasas mane, tai kai nučiuožiau, dėkojau dievui,kad likau gyva. Ryt paskutinė diena, kažkaip turiu ištverti :-). Namiškiai sako kad pamilsiu kalnus ir kitais metais važiuosiu slidinėt.
2015-01-23 20:37:23
Valio, įveikiau kalnus. Išmokau slidinėti ir nugalėjau aukščio baimę. Aišku įgūdžių dar labai trūksta, bet ką buvo galima pasiekti per 6 dienas aš padariau :-). Ryt išvykstam į Lietuvą. Ar sakysiu valio, kai užlipsiu ant svarstyklių, neaišku. Kol kas negalvoju, juk dar atostogos :-)
Linkiu visiems įveikti sunkumus:-). Kai juos įveiki ir pasižiūri atgal, tai tie sunkumai neatrodo tokie ir baisūs:-)
Sėkmės visiems. Linkėjimai iš Austrijos:-)
2015-01-23 22:02:34
na stai ir as savaite jau cia ir labai dziaugiuosi. ryt is ryto pasisversiu :) ir rytoj mano pirma lucki dienele. laukiu nesulaukiu nes as kitaip negu dauguma per lucki day nori saldumynu o man reikia LASINIU. Skanios suditos sonines hahaha. tai ir galvoju, prisikimsiu ir kaip tas suveiks, nors ateityje irgi manau, kad gyvenimas pasikeis ir lucki day taip pat.
2015-01-24 22:16:32
Irike, maladec. :) labai dziaugiuosi uz Tave. :)
2015-01-27 18:14:35
Na štai, paskutinė atostogų diena. Vakar ryte pasisvėriau, tai buvo +1 kg. Normaliai, nes iš Austrijos važiavome 2 dienas. Nakvynė Lenkijoje, vakarienė ir pusryčiai viešbutyje. Lenkų virtuvė panaši į mūsų, bet austrų ir vokiečių tikrai ne man :-). Arba sūru arba saldu ( PASTEBĖJAU , KAD PASIKEITĖ MANO SKONIO RECEPTORIAI). Visa laimė, kad pusryčiavome ir vakarieniavome namie.
Vakar ir šiandie 2 bendradarbių jubiliejai. Tortų nevalgiau, bet kepsnių buvau laaabai pasiilgusi. Nuo ryt pradedu toliau tikslo link. Griežtai, pagal dietą. Jaučiuosi truputį atsilikusi nuo kilo.lt, bet jie SMS primindavo apie save :-) ir tai labai gerai, nes iš karto drausmina tokia SMS :-). Kai bendradarbiai mane pamatė, sakė kad "pakūdusi". Kokioje vietoje, nežinau, nes nesimatavau, tai padarysiu šeštadienį, reikia pagyventi pagal dietą:-)
Sveikinu Liką prisijungus :-). Pasidalink, kaip sekasi.
IngridaCe, kaip Tavo sveikata?
2015-01-29 20:50:53
Sveiki. Nežinau, kas man darosi.... Anksčiau sverdavausi kiekvieną rytą, o dabar nenoriu. Kilo.lt priminė, kad laikas svertis, o aš vis atidėlioju. Gal bijau, kad nenumečiau.... Ar Jums taip nebūna?
2015-01-29 21:14:03
As asmeniskai nesisveriu kiekviena diena, karta i savaite, pati jauciu jog svoris krenta po truputi, kuo maziau minciu apie svori tuo geriau, tiesiog megaukis maistu ir savo pokyciais!
2015-01-31 13:42:18
Niu va. Turėjau įvesti svorį. Taigi rezultatai palyginimui:-)
2015-01-09 2015-01-31
sv. 78.8 78.0
kl.a 99 100
l.a 94 92
krūt 107 106
šln. 58 57
Nu jo per 3 savaites tik -800 gr. Na bet turiu pasiteisinimą 2 sav. atostogos iš jų 11 d. kelionė. Na, o slidinėjimo rezultatai? Nugalėjau kalnų baimę, išmokau slidinėti, pabuvojau Austrijoje, pailsėjau nuo biudžetinio darbo. Gal nėra taip bogai? Nuo pradžių -4 kg, o dar nėra 2 mėn. Kad ir per gaidžio žinksnį, bet žemyn.
Visą savaitę nedariau pratimų, leidau kūnui pailsėti/ Apimtys nedaug sumažėjo, bet kūnas pasidarė kietesnis:-).
Mane nervina didelė krūtinė, na kaip ją sumažinti? Gal žinote kokių pratimų? O tai atrodau didele krūtine ir "nuvirpėjusiomis'' kojomis.
2015-01-31 16:25:22
Bandau į šį "klaną" įtraukti seserį. Ji sveria gerokai virš 100. Niekaip neįkalbinu prisiregistruoti. Gal jai padovanoti narystę? Jos gimtadienis tik rugpjūtį, o sūnaus vestuvės rugsėjį. Taip norisi padėti žmogui, juk sesuo. Ar esate kam dovanoję narystę?
2015-01-31 18:30:57
Kupono nedovanojau, bet del krutines tai manau geriausia atsispaudimai, prisitraukimai ar pan. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS