Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-04-29 18:44:21
tai ir maitinuos 1500 o tie 700 buvo kažkada taip. bet, deja, su 1500 man neišeina, nekrenta.
2015-04-29 21:57:52
Jūs lyg ir neatsakėte- ar tiksliai maitinatės pagal planą be nukrypimų?
2015-04-29 23:00:58
Roberta, nepamirškit, kad organizmui funkcionuoti reikia daugybės kalorijų. Smegenų darbas, kvėpavimas, miegojimas, kraujo varinėjimas net mirksėjimas ir .t.t.t.t. degina kalorijas.
Nenatūralu, kad, suvalgydama 1300 kcal priaugat 2 kg per savaitę, kad ir kaip jūs mažai judat ar neva pripratinot organizmą. Nebent čia kažkokia anomalija, kurią ne man suprast. Net lėčiausia medžiagų apykaita daugių daugiausiai nemes svorio, bet tikrai neaugins, o tuo labiau tokiais kiekiais.
2015-04-30 15:29:21
Artėja ilgasis savaitgalis. Kaip jį reiks išgyventi.... Vėl reiks maitinti devynis žmones, juos palepinti. Kaip reiks atsilaikyti pačiai, kai lucky day tik sekmadienį? Trys dienos būtų per daug lucky dienelių.....
Man nieko nėra geriau už ritmą, kai eini į darbą.
O kaip gyvensite (švęsite) jūs?
2015-04-30 19:16:41
Aš irgi šiek tiek pergyvenu. Va ir alaus šiandien po darbo su kolegom išgėriau... Bet bent sportuoti bandysiu, o daugiau kaip papuls. Net jei priaugsiu, grįšiu į ritmą ir nusimesiu. Jei nusimečiau ką per 8 mėn priaugau, kas man tos trys dienos.
2015-04-30 20:37:56
Aišku kad bus daugiadienės: ryt viduramžiški pietūs Norviliškių pilyje, ( neįsivaizduoju kas ten bus), brolio gimtadienis, sekmadienį - aš pati svečius priiminėsiu ... Kaip nors išgyvensim - atlaikėm Kalėdas, Velykas, tai ir čia kaip nors...
2015-05-02 12:46:13
Vakar pasivėriau, tai -400 gr, Liuks! Perlipau 73 zoną. Kitos savairės tikslas išsilaikyti toje zonoje. Po tokių daugiadienių gali būti sunku, bet man turi pavykti.
Gražios mamyčių šventės! Atsipalaiduokim ir kitą savaitę grįšim į normalias vėžes :-)
2015-05-02 13:16:02
Šaunuolė čihita! :)
2015-05-06 10:25:12
Turiu gerą receptuką pavalyti žarnyną po daugiadienių, arba kam užkietėję viduriai:
Pakelis senos lapų
Pakelis džiovintų abrikosų
Viena stiklinė medaus
Abrikosus reikia susismulkinti ir viską sumaišyti. Sudėjus į indelį laikyti šaldytuve. Po šaukšlelį sučiulpti vakare prieš miegą (aš su arbata :-)). Jo nevartokite jei ryt reikia kažkur važiuoti ir nebus arti tualeto, nes iš ryto jo prireiks :-). Troškins gerti, puikiai išvalo žarnyną.
Man patinka, pabandykit ir jūs :-). Kam patariau niekas nesiskundė. Gavau iš vienos dietologės :-)
2015-05-06 12:26:54
Hey,
pamačiau recepčiuką ir net nusipurčiau :) negerkit niekas senos lapų! Rimtai, aš esu kelis kartus gėrus... Taip, tikrai pramuša visus kamščius, bet. Užtat galvojau, kad numirsiu. Galva svaigo, šaltas prakaitas išmušė, atrodė, kad apsišiksiu ir apsivemsiu vienu metu (atsiprašau, bet kitaip to nepavadinsi). Visa purčiausi, tikrai galvojau, kad pasutinioji :)
Plius jie atbukina žarnyno paviršių, gal ir lėtai tai daro, bet daro. Žinau pavyzdžių, kur be šios arbatos jau ir nebegali nueiti į tūliką. O žinau, kad ir arbata jau nebepadeda. Klizmos belieka.
Gerai man pasakė viena moteris "senos lapai skirti gulintiems ligoniams."
Taigi, pagalvokit ar tikrai verta gerti dalyką (ŽOLĘ), kuri gali šitaip pasielgti su Jūsų organizmu. Tada jau gerkit Šlamutį- silpnesnis, bet girdėjau, kad irgi kažkiek pravalo. Nors pati negėriau :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS