Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-04-29 10:43:29
O aš laikausi laaaabai sąžiningai.Dabar antra savaitė,o svoris kol kas kyla :)) Po nedaug,bet kyla. Ir su tulikais viskas tvarkoj,ir maistą gramas į gramą susisveriu
2015-04-29 11:00:16
Roberta, o gal pabandykit laikytis Jums nustatyto plano?
Nes iš jūsų klausimų matosi, kad to nedarote. (kiek kcal turi tas ar anas, valgau sausainius)
Kai pradėsit laikytis plano neliks pusės šių klausimų. Ir patariu pradžioj bent labai griežtai laikytis (t.y. jokių nukrypimų į saldumynus, miltus ar pan.)

Sėkmės.
2015-04-29 12:08:31
Nu neįtikėtina man, nors tu ką, kad maitinantis pagal planą ir viską sveriant, o ir aktyviau leidžiant laiką, svoris auga. Tarkitės su dietologais, klauskit ekspertų arba nežinau. Kažkas kol miegat gal deda į burną saldainius ir sausainius.

Jeigu sakot, kad per savaitę priaugot 2 kg neva tvarkingai laikydamasi, tai kas dėtųsi nesilaikant? 2 kg per savaitę - milžiniškas svoris, šitokiu tempu per mėnesį - kone 10 kg, tai nėra normalu. Tad arba kažko sau nepasakot, arba reikia tirtis sveikatą.
2015-04-29 12:44:47
Aš tai kol kas tikiuosi,kad gal po truputį viskas išsijudins. Vyras laikosi kartu su manim,tai jam nukrito du kg. Nors iš tikro nuo jo svorio tai irgi labai nedaug su tik tokiu kalorijų kiekiu.Jam reikėtų žymiai didesnio.
2015-04-29 13:01:14
O aš pratęsiu temą juodu humoru.
Tikriausiai jūsų vandentiekis irgi prateka pro kapines ir svoris paprasčiausiai kyla nuo riebaus vandens........
2015-04-29 13:04:01
Loreta! :D
2015-04-29 15:05:49
užsibrėžiau laikytis uoliai uoliai. ir laikiausi uoliai uoliai be jokių jokių angliavandenių, tik avižų sėlenų ryte šaukštas, anei saldėsio, anei duonos, viskas liesa, bet tik pirmom dienom svoris krito, daabr prarandu kantrybę, nes svoris auga akyse ir nuo tų 1500 kc, na, nebent tas šokolado vienas kvadratėlis ir padarė tai - priaugino porą kg per kelias dienas. Ką aš norėjau pasakyti - organizmas prisitaiko ir jau imi storėti nuo tų 1500 kc, nors valgai ir liesai, ir sveikai, ir neguli ant sofos.beje - jokio jokio alkoholio.
2015-04-29 15:11:13
. kartą man taip buvo gyvenime - suliesėjau tada vos ne 20 kg, na ir paskui jau turėjau valgyti kasdien po 700 kc, nes jau nuo 1000 užaugdavo keli šimtai gramų,, kadangi taip gyventi neįmanoma, tai greitai ir ataugau, nes valgyti tik 700 kc... na, tada jau geriau būti storai:) tiesiog medžiagų apykaita labai sulėtėja ir tiek. man taip. kitiem kitaip
2015-04-29 15:50:11
man reikia naują skiltį užvesti - man nepavyks:)
2015-04-29 18:30:52
Man, babunelei, svoris geriausiai krito kai gulėjau 2 savaites surakinta radikulito virtuvėje ( bendra erdvė su svetaine). Mano planas 1500kcal. Baik tyčiotis iš savo organizmo- čia aš apie 700kcal-, pradėk maitintis pagal paną.Tos 1500 kcal duotos kad atstatytum medžiagų apykaitą.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS